Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

nikt nie chce kobiet po 30

Polecane posty

Gość przerost tresci nad forma
w każdym temacie który zawiera w sobie frazę kobiety po 30 zawsze góra na 2,3 stronie jest draka i wyzwiska :D znamienne :D

Gość gość
"Faceci <26 wyglądają jak chłopcy i są aseksualni dla ładnych dup" hahahahahahahahahahhahaahahahahahahahhaahhaahhaahah co za bzdury hahahahhaahhahahaahahahahahahaha

Gość gość
po co atakujecie te kobiety? nie rozumiem... nie rozumiecie, że komuś moze być przykro? zresztą i tak to nieprawda co autor-wiejski głupek pisze

Gość gość
gość dziś skoro szukasz dup i lasek to co mozesz wiedziec o milosci?! taaak mezczyzni pieknieja po 30:)))wystarczy spojrzec na ulice. dobrze to co niektorym udaje sie utrzymac do 34-35lat potem to juz lyse placki:)

Gość gość
16:35 :):):) czytam tak i trafiłem naten post o 16:35. W Warszawie jest taki klub Dekada, znany z tego ze jest dla 30 latkow. Uwierz mi, tam tańczy facet a wkoło wianuszek dziewczyn, babki stoja pod scianami i obserwuja tanczacych facetow. Wiec nie zawsze jest tak jak piszesz.

Gość gość
Widać, że logika u kobiet coś nie trybi. Sama potwierdzasz co ten koleś pisał bo jak sama zauważyłaś ten klub jest dla 30sto latków. Jakoś tego zjawiska nie widać w klubach, gdzie są 20sto latkowie. A, że klub jest dla 30+, a pani 30+ nie mają za dużego zainteresowania to same się biją o faceta stąd ten widok w tym klubie.

Gość gość
ha ha Koleżanka z sama sobie strzeliła w kolano z swoim dissem :)

Gość gość
Tematy n a kafe stają się coraz bardziej absurdalne.Coraz więcej rozżalonych nieudaczników czy co?

Gość gość
głupoty gadasz jest wiele ładnych kobiet po 30 raczej po 40 nikt nie chce takich starych raszpli. Znam wiele kobiet po 30 które są bardzo ładne za to już po 40 każdy omija takie szerokim łukiem.

Gość gość
Niestety ale polscy faceci nie chcą równolatek.Raczej wolą młodsze kobiety.

Gość gość
Farmazony. Dużo kobiet po 30 jest najbardziej sexy niż np. wcześniej. Co za frustrat założył temat.

Gość gość
za mną np dopiero oglądali sie faceci jak skończyłam 30l ,wcześniej zero powodzenia, może wcześniej byłam brzydkim kaczątkiem?któż to wie.

Gość gość
A ja powiem, że młode dziewczyny nie chcą starych pierników. To, że faceci myślą, że będą mieli dziewczynę 10 , 15 lat młodszą od siebie to sobie tylko tak wmawiają jak nadchodzi kryzys wieku średniego. W wieku 23 lat poszłam na randkę z facetem, który był po 30 ( oszukał mnie trochę w kwestii wieku, inaczej bym się z nim nie spotkała). Mimo, że facet miał swoja firmę, jeździł dobrym samochodem odrzuciłam jego propozycje dalszych spotkań. Przede wszystkim z tego powodu, że był dużo starszy ode mnie oraz dlatego, że miał wiele partnerek przede mną. |To mnie skutecznie zniechęciło. Niech się spotyka z kobietą w swoim wieku. Nie miało dla mnie żadnego znaczenia, ze ma pieniądze. Ja zaczęłam się spotykać z chłopakiem niecały rok starszym ode mnie, dzisiaj jesteśmy małżeństwem.

Gość gość
Faceci szukają kobiet młodo wyglądających, bez względu na wiek Ale jeśli wygląda staro to nikt jej nie chce już

Gość gość
tylko jakoś te brzydkie, grube, wyglądające staro mają mężów; wystarczy wejść na fejsa i popatrzeć jakie brzydkie baby za mąż wychodzą albo mają męża... jedną raz widziałam to była 5 razy taka gruba jak jej mąż...

Gość gość
Znajomy lat 42 szuka sobie właśnie kandydatki na żonę wśród 15 lat młodszych. Uważa,że starsze od niego są za stare a rowiesnieczki.... Te też są za stare.

Gość gość
Dobrze,że u kobiet granicą jest 30tka. U facetów wystarczy ślub. Mam sporo kolegów w wieku poniżej 30 lat, którym po ślubie błyskawicznie pojawił się wielki brzuchol.

Gość gość
tylko ktora bedzie cchiala 42 letniego dziada, chyba ze jest bogaty, ale wtedy to nie milosc tylko sponsoring

Gość gość
On jest przekonany, że sobie taką znajdzie. Ale wątpię

Gość gość
30-stka może być atrakcyjna. Niektóre mają dobre geny i wciąż wyglądają super ani jednej zmarszczki, a inne mają już kasę, więc mogą się dobrze ubrać, zainwestować w kosmetyczkę, fryzjera, zabiegi, a to bardzo dużo daje. Poza tym rysy się wyostrzają, kobieta wygląda jak kobieta, a nie jak dziecko.

Gość gość
każdy facet który chce mieć dzieci, szuka kobiet przed 30 lub tych młodo wyglądających po 30

faktycznie coraz głupsze te tematy na kafe...teza postawiona przez autorkę nie trzyma się kupy. Kobiety po 30 często wyglądają znacznie lepiej niż 10 lat wcześniej. Często są znacznie bardziej kobiece - i w wyglądzie a przede wszystkim w zachowaniu. Mają także większe życiowe doświadczenie i pewność siebie. Co do różnicy wieku - wiele młodych kobiet, które sparzyły się na niedojrzałych rówieśnikach szuka ustatkowanych starszych od siebie mężczyzn. I wcale nie chodzi i aspekty finansowe - z takim mężczyzną czują się zwyczajnie bezpiecznie. W łóżku także nie jest źle - facet po prostu nie skupia się na sobie ale dba o partnerkę

Gość gość
Strasznie skupianie się na wyglądzie, fizycznosci. Człowiek to nie tylko ciało ale i dusza, charakter, usposobienie. Niestety kobiety same nakrecaja ten kult ciała. Wszystko by się podobać pod względem fizycznym. Zapominacie o pozostałych rzeczach, a potem wielkie larum, bo facet nie ma z kim się przyjaznic, kochać itd. bo ma w domu matrone.

Gość gość
Tematy n a kafe stają się coraz bardziej absurdalne.Coraz więcej rozżalonych nieudaczników czy co? Odezwała się zaradna.

Gość gość
Strasznie skupianie się na wyglądzie, fizyczności? Natura niestety. :( Faceci z reguły patrzą na ciało (a kobiety na portfel i ustatkowanie).

To nieprawda. Mam 34 lata...Prowadzę Centrum Zapoznawcze Zolyty i blog RandkiSwatki. Mam klientki nawet po 70 lat i znajdują partnerów.Trzydziesta nie ma problemu z facetem pod jednym warunkiem...Gdy nie szuka Księcia z Bajki ,tylko faceta z krwi i kości...Jeśli szukasz normalnego,wartościowego człowieka...Chętnie pomogę...Pozdrawiam

Gość gość
Drogi autorze wali tu prowokacja bo jezeli nie to masz 14 lat i twoja wiedza rowna sie 0

Gość gość
Moja siostra jeszcze kilka lat temu wyglądała bardzo młodo zmarszczek zero ciało gładkie a teraz jak przekroczyła 30tkę to posypała się jak kamienica na pradze niestety to fakt że po 30tce kobieta się szybciej starzeje i tylko te do 30tki wywołują jakieś zainteresowanie wśród facetów.

Gość gość30
mogę Ci oddać połowę moich zakochanych ,chcesz?

Gość alkohol i fajki postarzają
gość dziś jakby nie chlała i nie jarała to by wyglądała dobrze

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować