Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

oto wyjasnienie dlaczego nikt nie chce kobiet po 30

Polecane posty

Gość gość

wpiszcie sobie w google: RedPill słownik pojęć a potem Redpill Strefa małżeństw kobiet 30 latek - 40 latek nikt nie chce bo są stare. Krótka bolesna prawda STARE, raz jeszcze powtarzam. STARE= płodnośc spada i za tym wygląd. tylko ta znajdzie męza która ma dobre geny i wyjątkowo młodo wygląda. to jest wyjasnienie dlaczego są same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błędne rozumowanie, bo ktoś tam jednak czasem chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nudne to juz sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 30 kobiecie wystarczy, żeby chłop miał 2 ręce i jakąś prace ;) zresztą w Polsce jest więcej kobiet niż facetów 105:100 wiec walczcie kobiety :D bo zostaniecie starymi dewotami z kotem na kolanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa i jeszcze jedno: samotna kobieta wygląda bardziej żałośnie niż samotny facet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego, że wygląda bardziej żałośnie? Czy to powód aby brać jakiegoś buca za męża? Według ciebie pewnie tak, no ale cóż, przekonuj dalej, może jakaś kobieta weźmie to sobie do serca i ZAWALCZY O CIEBIE? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 100 facetów 111 kobiet a w Olsztynie nawet 120. Ja bym się tak nie cieszył bo na przestrzeni lat stracimy wpływ na losy państwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie to wisi :) a Tobie zegar tyka. Dobijesz swojego wieku i zostanie jakiś już rozwodnik z bagażem doświadczeń. Ja jeszcze mam czas do 40 żeby się ustatkować :D podałem ogólnokrajowy stosunek 105 kobiet na 100 mężczyzn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodzę na kafeterię i od razu wkraczam w jakiś alternatywny świat, gdzie kobiety w kwiecie wieku są określane jako staruszki, ktoś musi bardzo nienawidzić kobiet i tworzyć sobie ten alternatywny świat na forum, by całkiem nie oszaleć, że on ma takie g*******e życie, a kobiety żyją pełną piersią bez niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze patrzeć jaka konkurencja dla Was drogie Panie :) Coraz więcej Ukrainek przyjeżdża do Polski w poszukiwaniu lepszego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W skali całej Polski więcej jest mężczyzn w wieku 30-34 lata niż kobiet w tym samym wieku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zajrzyj do statystyk i się nie przeraź, bo to mężczyzn rodzi się mniej, do 45 roku życia to was jest więcej! Ale szybciej zdychacie, więc staruszki nadrabiają średnią, no to powodzenia w wybieraniu wśród seniorek :D nawrt statystyki przemawiają na waszą niekorzyść- to młode kobiety mają w kim wybierać, a nie wy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to mężczyzn rodzi się więcej* rzecz jasna,mały błąd, bo najpierw pisałam o kobietach i zmieniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwodnik z bagażem doświadczeń i tak lepszy niż taki kafeteryjny nieszczęśnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak logicznego myślenia w tych wypocinach "mężczyzn rodzi się mniej" "to młode kobiety mają w kim wybierać" Logika nie jest Twoją mocną stroną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 letni przystojniak nie wezmie 35 latki bo może miec 28 latke takie smutne fakty Już staroyżtni mezczyzni nie chcieli kobiet po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Rozwodnik z bagażem doświadczeń i tak lepszy niż taki kafeteryjny nieszczęśnik. " Jakbyś zajrzała mi do portfela to byś zmieniła zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 2012 wskaźnik feminizacji był w polsce na poziomie 107 czyli jednak trochę więcej się ich rodzi przynajmniej tak było w 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś za to twoją bardzo mocną stroną jest wybiórcze widzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu ten trol...nie odpisujcie i tyle, on doskonale wie co robi, chce was sprowokować i stworzyć tu jatkę badźcie mądrzejsze i nie dawajcie mu uwagi, swoja drogą jakie to żałosne mieć rozrywkę z obrażania kobiet ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie obrażam, tylko stwierdzam fakty :) a że są brutalne to nie moja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnee fakty, tylko twoje fantazje sklecone z półprawd i przeinaczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mam 25 tal tzn., że mam szukać faceta w wieku 37? Bo inni uznają, że jestem za stara? :D Pomóż autorze, bo ty tak się znasz, a ja np. będę niepotrzebnie startować do facetów mających 28 czy 30 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś brzydka to wiek nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna młoda Ukrainka
Powiedział, że ma forsę, więc już się pakuję i jadę. znam bardzo dobre polski, świetnie tańczę, robię lodzika jak mało która i mam 18 lat, a autor to wspaniały mężczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś brzydka to wiek nie ma znaczenia. x No ale uwzględnij też inne możliwości, nie bądź takim egoistą i podziel się jeszcze choć odrobinką wiedzy tajemnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaklinają rzeczywistość zamiast nauczyć się żyć samotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na każdego ktoś gdzies czeka, nie dramatyzujcie. Ale większość ludzi jest zajęta.. TZn ci co są fajni są zarezerwowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie czeka pewnie islamista z nożem za pazuchą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu temat tego przegrywa,ktorego zadna 30stka nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×