Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marley

Biuro rachunkowe.

Polecane posty

Gość gość
Lepszym rozwiązaniem od biura rachunkowego jest biegły rewident. Jeżeli takiego poszukujecie to polecam wam kancelarię biegłego rewidenta www.zkco.pl w Warszawie. Sam z nimi współpracuję i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dawna współpracuję z jednym biurem rachunkowym i jestem z tej współpracy zadowolony. Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Legnicy mogę polecić biuro rachunkowe www.biurorachunkoweabakuslegnica.pl Znają się na prowadzeniu księgowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regoszka
Wiem, że firma https://wfirma.pl/program-do-faktur-online ma jeden z lepiej rozbudowanych systemów kadrowo-płacowych, do nich warto się zgłosić. Ceny przystępne, programy bardzo funkcjonalne, proste w obsłudze, także warto sobie je przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto rozejrzeć się na rynku za dobrym biurem rachunkowym. Ja prowadzę swoją firmę w Szczecinie i trafiłem tutaj na biuro www.biurogalant.pl Moja współpraca z nimi układa się świetnie i mogę ich polecić również wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przy ewidencji ryczałtowej będę doradzał markę Gut – gut-rachunkowosc.pl. Są uczciwi, rzetelni, nie robią fuszerki i jakiś błędów w rozliczeniach. Współpracujemy już drugi rok i myślę, że jeszcze długo będę ich klientem. Jasne warunki cenowe, nie naciągają mnie na jakieś dodatkowe koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Osobiście polecam wam skontaktować się z biurem rachunkowym www.biurogalant.pl Moja firma współpracuje z nimi od dawna i mogę potwierdzić ich spore doświadczenie i profesjonalne podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odkąd prowadzę własną działalność, korzystam z usług biura www.lidmar.pl. Sama nie poradziłabym sobie z księgowością. Wolę ten czas przeznaczyć na rozwój swojej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malczewwski

Mega solidne biuro rachunkowe z Siemianowic Śląskich to global-accounting.pl Rzetelni fachowcy z dużym doświadczeniem i dobrą obsługą klienta a do tego finansowo zdecydowanie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Warto współpracować z Tax Safe. Jeszcze nigdy mnie nie zawiedli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonn

Bardzo dobre biuro z którego usług ja od dawna korzystam to www.global-accounting.pl/ z Siemianowic Śląskich. Są solidni, rzetelni, skrupulatni a przy tym obsługa jest bardzo fajna i ceny nie z kosmosu, także cąłosciowo mi odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyniak

Super biuro rachunkowe z Wrocławia to Super Księgi www.superksiegi.pl/ Na bank będziecie z ich usług zadowoleni bo firma jest rzetelna i solidna, pilnuje terminów i działa kompleksowo. Spodobają wam się tez ich rozsądne stawki. U nas współpraca idzie wyśmienicie a pracujemy ze sobą już kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od dłuższego czasu korzystam z usług Biura Rachunkowego Brogedon. Profesjonalnie i rzetelnie prowadzą moje finanse. Jestem zadowolona i spokojna, że profesjonaliści mają nadzór nad moimi finansami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony ze współpracy z effepro.eu. Biuro działa na wysokim poziomie, bardzo dynamiczne, funkcjonuje sprawnie i gwarantuje pomoc merytoryczną. Jak ktoś będzie szukał dla siebie ofert usług księgowych to uważam, że warto będzie z nimi nawiązać współpracę. Profesjonaliści, którzy do każdego podchodzą indywidualnie i tak starają się realizować swoje usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×