Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość Piotruś

Moja była, czy jest szansa na powrót?

Polecane posty

Gość Gość Piotruś

Witam. Jakiś czas temu zostawiła mnie narzeczona. Podobno miała mnie dość i mojej mamy, która się pchała z butami w nasz związek utrudniała nam go. Po zaręczynach było dobrze była ona szczęśliwa ale coś zaczęło się psuć. Coraz mniej sms rozmów przez telefon itp. Starałem się ją odzyskać prosiłem, błagałem, przepraszałem za swoje błędy. ale to nic nie dało powiedziała że jej jest lepiej bez mnie . To się z nią umówiłem żeby mi oddała pierścionek zaręczynowy, wysłała mi go pocztą ale nie chciała tego zrobić. Chciała żebym osobiście po niego przyjechał. I to mnię zdziwiło przecież nie chciała mnie widzieć? W tamten piątek miałem po niego jechać ale nie pojechałem napisałem jej żeby go zachowała jako mój dowód miłości, i że będę o niej zawsze pamiętał. I tak upłyną już tydzień do dnia dzisiejszego gdzie odebrałem jakieś dziwne sygnały z jej strony np: wrzuciłem na FB post Rolnik szuka żony hi. A tu nagle ona to zlajkowała gdy nigdy tego nie robiła. A także zaczęła lajkować inne posty nagrania z remontu w domu i wrzucać piosenki n swojej tablicy np: Natalia Szreder-Lustra. Jak to mam odebrać? Napisać do niej czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile Ty masz lat?:D hehehe ale się uśmiałam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec co zrobic w tej sytuacji, napisz do mojej wrozki Sofii. Jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"odebrałem jakieś dziwne sygnały z jej strony np: wrzuciłem na FB post Rolnik szuka żony hi. A tu nagle ona to zlajkowała gdy nigdy tego nie robiła. A także zaczęła lajkować inne posty nagrania z remontu w domu i wrzucać piosenki n swojej tablicy np: Natalia Szreder-Lustra. Jak to mam odebrać?" ale dziecinada :o masz 13 lat? bo umysłowo to na pewno nie więcej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×