Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Co robić, by facet nie znalazł sobie innej? Związek na odległość

Polecane posty

Gość gość

Jak myślicie, istnieja recepty, żeby był wierny i nie znalazł sobie dziewczyny "na miejscu"? jak utrzymać miłość na odleglosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2016 o 14:21, Gość gość napisał:

Jak myślicie, istnieja recepty, żeby był wierny i nie znalazł sobie dziewczyny "na miejscu"? jak utrzymać miłość na odleglosc?

Pas cnoty dla mężczyzn, całkowity zakaz opuszczania domu, całkowity zakaz używania telefonu plus przykucie do kaloryfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, marinero napisał:

Na pewno on musi byc zaspokojony :seksualnie  i mentalnie.

Spotkania musza byc zmyslowe i bardzo erotyczne aby mial co wspominac! 

Musisz podzielac te same wartosci co on  i byc nieco mniej inteligentna od niego 🙂 ( przynajmnie na taka pozowac

🤢🤮

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Na pewno on musi byc zaspokojony :seksualnie  i mentalnie.

Spotkania musza byc zmyslowe i bardzo erotyczne aby mial co wspominac! 

Musisz podzielac te same wartosci co on  i byc nieco mniej inteligentna od niego  ( przynajmnie na taka pozowac

...enie o Szopenie za przeproszeniem. Zwłaszcza z byciem mniej inteligentną. 

Dnia 27.02.2016 o 15:21, Gość gość napisał:

Jak myślicie, istnieja recepty, żeby był wierny i nie znalazł sobie dziewczyny "na miejscu"? jak utrzymać miłość na odleglosc?

Na pewno są sposoby, jak napisał marinero, ale czy na pewno dobre? 

Związek na odległość to bardzo trudne wyzwanie i to dla obu stron. Nie wystarczy, że tylko ty będziesz chciała tego związku, on też musi chcieć. Partnerzy boją się, że w związku na odległość partnerzy odczuwają swobodę swoich działań. Ale przecież tak też jest kiedy masz go w tym samym mieście. Nie obserwujesz i nie kontrolujesz go cały czas. (Jeśli, tak jest, to związek chyba nie jest najzdrowszy.)

Związek to zawsze zaufanie do partnera. Na odległość potrzeba jeszcze więcej zaufania. 

Pytanie, na które najlepiej sobie odpowiedzieć, to: jak utrzymać miłość na odległość? Na to czy zdradzi czy nie, nie masz wpływu, nawet gdyby był blisko Ciebie.
-przyjeżdżajcie do siebie
-opowiadajcie o swoim dniu, jak się czujecie (przez telefon lub sms)
-uzgodnijcie co ile potrzebujecie kontaktu (pisanego, mówionego, spotkań na żywo) i na ile możecie sobie pozwolić
-kiedy się spotkacie róbcie co tylko chcecie. Jak chcecie się kochać, to się kochajcie. Jak nie, to nie musicie
-postaw na samorealizację, będziesz bardziej niezależna i będziesz mieć co mu opowiadać
-mów każdą sytuację, którą uważasz za zdradę np. byłam w klubie i tańczyłam z jakimś chłopakiem, pocałowałam w policzek. (zależy co uważacie za zdradę.)
-mów o nowych przyjaciołach, niczego nie zatajaj, bo to bez sensu
-wysyłajcie sobie czasem zdjęcia z dnia - to pokazuje, że pamiętacie o sobie 

Mam nadzieję, że pomogłam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Na pewno on musi byc zaspokojony :seksualnie  i mentalnie.

Spotkania musza byc zmyslowe i bardzo erotyczne aby mial co wspominac! 

Musisz podzielac te same wartosci co on  i byc nieco mniej inteligentna od niego  ( przynajmnie na taka pozowac

...enie o Szopenie, za przeproszeniem. Zwłaszcza z byciem mniej inteligentną. 

Dnia 27.02.2016 o 15:21, Gość gość napisał:

Jak myślicie, istnieja recepty, żeby był wierny i nie znalazł sobie dziewczyny "na miejscu"? jak utrzymać miłość na odleglosc?

Na pewno są sposoby, jak napisał marinero, ale czy na pewno dobre? 

Związek na odległość to bardzo trudne wyzwanie i to dla obu stron. Nie wystarczy, że tylko ty będziesz chciała tego związku, on też musi chcieć. Partnerzy boją się, że w związku na odległość partnerzy odczuwają swobodę swoich działań. Ale przecież tak też jest kiedy masz go w tym samym mieście. Nie obserwujesz i nie kontrolujesz go cały czas. (Jeśli, tak jest, to związek chyba nie jest najzdrowszy.)

Związek to zawsze zaufanie do partnera. Na odległość potrzeba jeszcze więcej zaufania. 

Pytanie, na które najlepiej sobie odpowiedzieć, to: jak utrzymać miłość na odległość? Na to czy zdradzi czy nie, nie masz wpływu, nawet gdyby był blisko Ciebie.
-przyjeżdżajcie do siebie
-opowiadajcie o swoim dniu, jak się czujecie (przez telefon lub sms)
-uzgodnijcie co ile potrzebujecie kontaktu (pisanego, mówionego, spotkań na żywo) i na ile możecie sobie pozwolić
-kiedy się spotkacie róbcie co tylko chcecie. Jak chcecie się kochać, to się kochajcie. Jak nie, to nie musicie
-postaw na samorealizację, będziesz bardziej niezależna i będziesz mieć co mu opowiadać
-mów każdą sytuację, którą uważasz za zdradę np. byłam w klubie i tańczyłam z jakimś chłopakiem, pocałowałam w policzek. (zależy co uważacie za zdradę.)
-mów o nowych przyjaciołach, niczego nie zatajaj, bo to bez sensu
-wysyłajcie sobie czasem zdjęcia z dnia - to pokazuje, że pamiętacie o sobie 

Mam nadzieję, że pomogłam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w związku na odległość, myślę że wspólna zazdrość pomaga. Mamy dużo dzwonień do siebie (przez kamerkę także) kontakt przez przynajmniej 8 godzin dziennie i dużo miłości choć na odległość, lubimy sobie wyobrażać co będzie jak się spotkamy. Nie wiem jak w twoim przypadku ale jestem w związku z dziewicą i ja także jestem prawiczkiem co też jest dobre bo nas nie kusi nic i nigdy to się nie zmieni. Nie wolno mi mieć bliskiej znajomej a jej bliskiego znajomego i oczywiście żadnego chodzenia w grono gdzie może się spotykać wiele osób innej płci i oczywiście nigdy nie zdradzać tylko czekać cierpliwie na siebie

Edytowano przez Njn22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×