Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jedna osoba wyczuła grupe pelikanów i mąci z pomarańczy

Polecane posty

Gość gość

gość dziś [21:05] wiecie co śmieszne jest to jak jedna osoba wyczuła grupe pelikanów i mąci z pomarańczy wy widzicie w tym osoby za którymi nie przepadacie często dwie, trzy itd a ja jedną chora psychicznie zrającą w kazdym prawie temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
😴 tłum ma kabaret z tego tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech sobie mąci, kijem i tak Wisły nie zawróci. Niech się napina, spamuje, pisze nieprawdę i tak nie wygra, bo JA tu piszę a to znaczy ze atomowe zegarki nakręcane są pod rytm mojego dnia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i forum kafe jest najgorszym jakie moze byc..partacze w nim robia i nawet ogarnać tego syfu nie potrafią :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co zrobić z takim ułomem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwolnić albo zamknąć burdel :classic_cool: tylko ze maja na to wyj3bane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie powinni się zjednoczyć w obliczu takich psycholi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga, pedofil Nowy na temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjednoczą się....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak? Zawsze ktoś kogoś będzie podejrzewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego nikt nie założy takiego tematu jak obrażają Want, Sam, Imperium czy Haję? Bo nie należą do kliki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium jest/była na Arce więc chyba należy do kiliki pelikanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha napisała, że Imperium śledziła ją na Arce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja każda hejtuje. Jest temat z jej złotymi myślami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium zawsze będzie miała hejt na to wychodzi. Na Kafe i na Arce. Haja jest na Arce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co cie to obchodzi kto jest na Arce? Mucha nie lubi Imperium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Imperium Muchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obchodzi mnie Imperium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćnieaniołek dziś oczywiście mam zgrabny nosek, a w nim stado wściekłych, dokuczliwie gryzących muszek. kichnięcie w strone chorego na depresje teatralna, powoduje ich zmasowany atak, na umęczone ciało. jak tam tyłek? bardzo zgryziony xxxxxxxx gość muszka dziś Imperium skończ rzucać oskarżeniami w moją stronę. Naprawdę jest tu więcej niż jedna osoba, która cię nie lubi,czy tobą pogardza. Nie da się z tobą skończyć konfliktu. A ty in spe odbij ode mnie z łaski swojej, bo co chwilę czytam jakieś podteksty. xxxxxxxxxxxxx gość muszka dziś Nie moja wina, że dostarczyłaś wszystkim pożywki wzdłuż i wszerz informując z kim sypiasz, jaki jest twój stan cywilny, jaka jesteś zamożna i jak bardzo pragniesz pochłonąć ci=pą wszystko co się rusza. Przerosła cię twoja własna kreacja i teraz szukasz winnych w mojej osobie. Zjadasz swój własny ogon. Przypierniczyłaś się do mnie dawno temu, choć w ogóle o tobie nawet nie myślałam. Chodziło ci o najszybszego, bo widziałaś, ze mnie adorował, a miałas swój sprytny planik zdobycia go. Czytałas nasze rozmowy na arce i zżerała cię zazdrość. Odbij ode mnie kobieto, domyślam się, że to ty wczoraj rzuciłas kąśliwy komentarz z pomarańczy. I chyba nie myślisz, że ciotki są na tyle głupie żeby hejtować Ciebie, wspierać mnie i wysyłać kwiatki, usteczka, czy serduszka, którymi posługują się na co dzień i latwo się domyślić, że chodzi o nie? Rusz głową kobieto, ten cały koke też spamował znajomych z karuzeli ósemkami żeby zrzucić winę na widmo, bo to był jego znak rozpoznawczy. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx gośćnieaniołek dziś muszko nie jestem imperium i nie było moim zamiarem w jakikolwiek sposób dotknąć cię słowem. jeśli nieopatrznie tak własnie się stało, bardzo przepraszam. xxxxxxxxxxxxxxxxx gość muszka dziś cały czas pie**olicie o muszkach i o tym jak was gryzą i tak dalej. zresztą nie bardzo wierzę, że nie jestes imperium. Skończcie komenty na mój temat i z chęcią przestanę tu zaglądać. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx gość muszka dziś Super, będę wdzięczna jak zaczniecie pisać o biedronkach albo komarach. Używanie słowa mucha może być odebrane dwuznacznie nieaniołku. Miłego dnia. xxxxxxxxxxxxxxx gośćnieaniołek dziś nie jestem imperium, a już tym bardziej szmatką, ero.detektywie. nie zamierzam się również tłumaczyć kim jestem, lub nie jestem. życzę powodzenia w śledztwie. xxxxxxxxxxxxxxx gośćnieaniołek dziś koło gospodyń pozdrowię. pierogi przykryte koronkami, żeby ich muchy nie osrały (upsss przepraszam - komary) również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd pobłażanie dla Muszki? Gdyby zamienić je rolami Imperium nie miała by życia. To o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hajabuzy nie ma na arce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha miała mnóstwo hejtu przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli to trzeba oddać sprawiedliwość, że dziś to Muszka zachowała się nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tylko że Muszka potrafiła przeprosić, więc trzeba byc sprawiedliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obraża, rzuca oskarżenia, a potem przeprasza i już. Nie przekonuje mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabasko niech przeprosi pijaczka jedna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabasko log in :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacząłem dostrzegać pewne rzeczy, których nie chciałem widzieć. I wstyd mi teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×