Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wy też tak macie?

Polecane posty

Gość gość

Daje tutaj bo na innych działach za malo/za wiele osób... A wiec chodzi o nadpotliwosc . Nie wiem czy mogę to tak określić ale chyba tak. Wystarczy że dosłownie gdzieś muszę pobiec ( nawet 50m) albo szybciej pójść to automatycznie śmierdze niezależnie ile perfum użyje... to krepujace,nie jestem już nastolatka,zresztą nawet wtedy nie miałam tego problemu, dopiero od niedawna. Dbam o higienę, potrafię się umyć i za pół godziny już się spocic, ale tylko w stresie albo właśnie w bieganinie nawet jeśli trwa 5minut... Aż wstyd być wśród ludzi..;/z drugiej strony gdy tylko siedzę albo wolno się przemieszczam to nawet w upale pachne świeżością .niestety to rzadkość... wszyscy się dziwią że tak szybko zużywam perfumy. Używam skalę pod pachy a dopiero później psikam perfumami i wylewamy tego całkiem dużo,od razu po myciu , czekam i za kilkanaście minut znów bo czasami nawet nie działa gdy psikne na gorące umyte ciało .. co o tym myślicie czy to normalne? Skórę mam normalną, nigdy nie miałam problemów skórnych czy hormonalnych, jestem zadbana i jak czasami widzę minę innych to mam ochotę się powiesic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba nienormalne,ja tak nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi sie tak wydaje... co może być przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, ze ten pot ma nieprzyjemny zapach? A jak wygląda Twoja dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, a w stresie to już w ogóle jest ostry jak u facetow po treningu :/ Moja dieta jest normalna, pije tylko wodę mineralną niegazowana, często z naturalną cytryną rano , herbatę rzadko, kawy w ogóle. Słodycze czy fastfoody też b.rzadko. Jem warzywa,niektóre owoce, kasze, z mięsa tylko fileta z kurczaka, sporadycznie ostrzejsze przyprawy, nabiału i macznych też unikam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×