Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy dla was kobiety tylko ten pieprzony wzrost się liczy?

Polecane posty

Gość PanBozia
Czyli jestem atrakcyjny:D wzrost 197cm w gaciach 18cm :D z***biście ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 160, 2 metrowcy nigdy mnie nie interesowali. To niewygodne :P Optymalna różnica wg wielu kobiet to 10-15cm różnicy. A penis nie jest zalezny od wzrostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jestem atrakcyjnysmiech.gif wzrost 197cm w gaciach 18cm z***biście ;D X tylko twarz nie ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanBozia
tylko twarz nie ta Brzydki na 100% nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rozmiar nie narzekam bo mam 17 cm ale wolałbym mieć 12-13 za 10 cm wzrostu więcej. Seks to nie wszystko teraz do mnie powoli dochodzi ,że jak nic nie zrobię to zostane sam bez rodziny i pewnie się stocze na samo dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
och, tak tylko się droczę Panie Boczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytając twoje wypowiedzi mam wrażenie, że już jesteś na dnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanBozia
Połam sobie nogi to da ci kilka cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam szaleje za niskim, jest mega sexy, ma oczy jak ogniki, ma charakter jeden na milion achh;) ja akurat dosc wysoka, dlugie do pasa wlosy, kobieca... i co mi po tym jak on nie kocha.. czasami tak jest ze nawet ci nie za bardzo przystojni olewaja. Nie mow ze tylko my podle, a wy doskonali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego jestem na dnie ? Użalam się? To o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze, gdybyś był wysoki ale brzydki z ryja to przeżywałbyś że dla kobiet tylko ładny ryj się liczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o użalanie się, o język jakiego używasz, o to jak ponoszą cię emocje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jestem sam ,większość ludzi z mojego otoczenia już ma dziewczyny,dzieci. Ja jestem ciągle sam im bardziej się staram tym bardziej obrywam. Tak straciłem już męską dumę i użalam się nad sobą bo to trochę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 172. Trochę dziwnie wyglądałabym z partnerem 160, ale nie chcę być uznana za rasistkę wzrostową. Dlatego intelekt się liczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie otaczają cię sami wysocy faceci, więc pewnie to nie o wzrost chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś trol, Kobyla nie może odczuwać pociągu fizycznego do kurdupla to wbrew naturze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakim chodzącym kompleksem trzeba być, żeby takie tematy tworzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi nie raz już słyszałem w mniej lub bardziej przyjaznym tonie "niski jesteś " ale już chyba wystarczy tego użalania na dzisiaj jest jak jest muszę wierzyć, że będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony mogłabym dopuścić, że facet może mieć ok 168. 4 cm to nie takie straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trycjusz
Drogi założycielu tematu, piszesz "to jakim jest człowiekiem" no właśnie... a jakim człowiekiem jesteś? Widzę, że przede wszystkim totalnie sfrustrowanym i ze strasznymi kompleksami, a to odstrasza. Zadajesz pytania, jakby kobiety lubiły wysokich mężczyzn od niedawna, jakby stało się to od niedawna jakąś modą, a to trwa od początku ludzkości, to w pewnym sensie biologia. Wiadomo, że wysoki wzrost u mężczyzny jest atutem. Spytaj matkę, albo babcię czy facet powinien być wysoki czy nie. To, że teoretycznie lubią wysokich to nie znaczy, że jak spodoba im się niski to się z nim nie umówią i nie zwiążą. Jestem bardzo wysoki i uważasz, że się wszystkim podobam? Nie. Wszędzie widzę facetów po 170-175 cm. Zaskoczę się, wszyscy w związkach! Jak więc to wyjaśnisz? Gdyby kobiety wiązały się tylko z wysokimi to ludzkość by wyginęła, bo niewielu wysokich facetów. Słyszysz, że jesteś niski? No wysoki nie jesteś... nie zmienisz tego a więc olej i poszukaj takiej która woli niższych albo udowodnij jakiejś, że jesteś ale masz inne ciekawsze cechy (jeśli masz) i tyle. Użalasz się nad sobą, gadasz bzdury, zamiast ruszyć tyłek i coś zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trycjusz
"gość 2016.03.03 Samice już takie są, jak facet ma 179 cm wzrostu zamiast 180 cm to jest skreślony( słynne " facet zaczyna się od 180 cm" , jest też wersja jeszcze bardziej hardkorowa - 185 cm)" Ależ wy jesteście głupi. "180 cm" to określenie pewnej orientacyjnej granicy w której facet 178 także się mieści, oczywiście jeśli ogólnie podoba się danej kobiecie bo to jest ważniejsze niż te centymetry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×