Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak układa wam się z mężem jak jesteście w ciąży czy jakm już przyszedł dzidziuś

Polecane posty

Gość gość

u nas tragedia,czy mam męża niedojrzałego czy ja kota dostaję? nie mogę się doprosić najmniejszej rzeczy, a jak krzyknę to obraza i nowa kłótnia nic go nie obchodzi,uważa że przesadzam i prowokuję kłótnie ale on w domu nie robi prawie nic oboje pracujemy bałagani,nie posprząta po sobie,nie robi zakupów,sama muszę siaty dźwigać ciągły stres zamiast cieszyć się ciążą ,horror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wczesniej jak sie zachowywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. Jaki był wcześniej? U mnie w ciąży jest w porządku. Mąż sam nie każe mi dźwigać jakichś ciężkich zakupów i często je robi sam, ale ma tak pracę, że różnie bywa w domu i muszę czasami sobie sama radzić. Sprzątać nie sprząta ale też nie bałagani za bardzo po sobie i jak mu potruje trochę głowę to poodkurza albo coś. Nawet coś ugotuje czasami chociaż to przeważnie ja gotuję. Wcześniej też taki był tyle że o wszystko musiałam mu bardziej truć głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może wcześniej nie zauważałam tego,bo mogłam sama pewne rzeczy zrobić,ale teraz potrzebuje więcej pomocy obiecuje a i tak nie dotrzymuje słowa, jak zwrócę uwagę to obraza :( mówi jak to cieszy się z dzidziusia itd ale nie wiem ,potrafi zapomnieć o wszystkim i np grać w gry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×