Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blondynka 1988

kupic wlasne mieszkanie marzenie

Polecane posty

Gość blondynka 1988

Zastanawiam się nad kupnem małej kawalerki tak za 80-100 tyś bo takie ceny w moim mieście. Mam 28 lat obecnie jestem sama nie mam szczęścia w miłości. Jestem niezależna mam stała prace . Częściowo na kredyt ok 50 tyś. Obecnie mieszkam z rodzicami i siostra w małym mieszkaniu i jest mi tu ciasno ale też brakuje przestrzeni swobody . Nawet gdybym kiedyś z kimś się związała na stałe to wtedy mogłabym wynająć mieszkanie czy sprzedać. Co sądzicie? Gdybym mieszkała w domu albo dużym mieszkaniu to co innego ale ta ciasnota mi ciąży poza tym chciałabym mieć coś swojego a na mieszkaniu nigdy się nie straci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz na to finanse, to czemu nie? Poza tym to dobry biznes gdybyś chciała je potem wynajmować, lub sprzedać i złożyć się z partnerem na większe. I tak masz szczęście, bo u mnie kawalerki kosztują ponad 100 tysięcy za mały metraż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka 1988
Też tak sądzę poza tym 50 tyś kredytu to nie 100 czy 200. Ludzie biorą ogromne kredyty i żyją. Na wstępnej symulacji wyszło że raty wynioslyby od 300-500 zł więc ok. Poza tym mieć własne M gdzie nikt nie mowi co masz robić nikt się nie wtrąca do tego co jesz o której wracasz bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz możliwości to uważam że nie ma co się zastanawiać, mieszkanie zawsze się przyda. Też planuję kupić ale w Olsztynie, wypatrzyłam osiedle Tęczowy Las, jest pięknie położone, z wyższych pięter jest widok na jezioro, do mieszkań na parterze są przypisane duże ogródki, trudno się zdecydować co jest bardziej atrakcyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kredyt to czarna dziura. jesteś uwiazany jak pies panszczyzniany, stajesz sie niewolnikiem banku. Lepiej pozyczyc od rodziny. 50 tys nazbierasz od krewnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×