Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olkias88

Coś złego dzieje się ze mną

Polecane posty

Gość Olkias88

Coraz częściej zdarza mi się być niemiła i złośliwa w stosunku do innych ludzi. Bywam ciągle zazdrosna o cudze sukcesy, często mam okropne humory, zdarza mi się płakać i śmiać naprzemiennie. Do tego dochodzi jeszcze fatalna koncentracja i niska samoocena. Mam już dość spotkań z ludźmi, dość bycia gorszą, odrzucenia, no i siebie samej. Wcześniej taka nie byłam. Wprawdzie moja samoocena nie była za wysoka, ale przynajmniej nie zachowywałam się tak odpychająco. Ostatnio nawet mojej przyjaciółce wyrządziłam przykrość. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie po tym co wyżej napisałam wyszłam na złą osobę, ale wierzcie mi, że ja naprawdę nie chcę być taka, po prostu nie panuję nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co ci doradzic ostatnio zachowuje się identycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czymś to jest spowodowane? U mnie zaczęło się pół roku temu, kiedy nieszczęśliwie się zauroczyłam pewnym facetem. Od tamtej pory, przez odrzucenie jakiego doznałam stałam się zgorzkniała, niemiła i zawistna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś coś poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to przez brak słońca,ale już niedł€go powinno sie to zmienić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może, ale tak szczerze to wygląda mi na coś poważniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie radzisz sobie z tymi emocjami. Musisz je zaakceptować i pozwolić by umarły. Powoli zaczniesz odzyskiwac optymizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość psycholożka
Ty po prostu jesteś wredna baba i juz,nie lubisz samej siebie ,nie lubisz ludzi,taki typ. W dzisiejszych czasach coraz więcej spotyka sie takich typów.To dlatego,ze nic nie osiągnęłaś i wiesz doskonale ,ze pewnie marne szanse masz a inni tyle osiągnęli a tu nie masz nic. Trudno,jak sobie pościelisz tak się wyspisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zupełnie sobie nie radzę. Ranię najbliższe osoby, choć nie chcę tego. Mam tragicznie niską samoocenę i czuję się mniej doceniana przez innych ludzi niż np. moja siostra czy przyjaciółka. Wczoraj byłam z tą ostatnią na warsztatach. W pewnym momencie podszedł do niej opiekun pracowni i pochwalił jej rysunek, podkreślając że ma do tego smykałkę. Chwilę później podszedł do mnie i powiedział tylko: "widzę, że nadal się męczysz". Poczułam się po raz kolejny gorsza od kumpeli i w końcu jej to powiedziałam. Ona na to, że przesadzam, że nikt tak nie myśli, tylko ja sobie coś wmawiam. Tymczasem ja naprawdę widzę, że tak jest. Nawet facet, który mi się podoba wychwalał jaka to ona nie jest super itp., a ja to wszystko znosiłam w milczeniu. Teraz jednak już mam dość. Zresztą nie tylko chodzi o nią, ale także o inne osoby. Jest mi tak wstyd za siebie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłam taka kiedyś, tak się dzieje od jakiegoś czasu, więc jakim prawem mnie nazywasz wredną? Wredny człowiek nie żałowałby swego zachowania, ja z kolei płaczę, że taka jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic sie nie dzieje bez powodu,mnie tez ludzie wkurzają chociaz nie wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zalamuj sie na pewno masz jakies dobre strony ok moza kolezanka jest lepsza w malowaniu ale byc moze to po prostu nie jest dla ciebie. Pomysl.co lubisz robic robilas w przeszlosci co sprawialo ci przyjemnosc i skup sie na tym. Jezeli nie masz takiej rzeczy to staraj sie ja w sobie znalezc to moze byc na ppczatek jakies ciekawe hobby np, szukaj szukaj az w koncu znajdziesz. I jeszcze jedno to ze bedziesz zazdroscic ludziom i miev im to za zle nie zmieni twojej sytuacji staniesz sie przez to jeszcze bardziej zgorzkniala. Mozesz siedziec i narzekac na swoj los a mozesz wziac sprawy w swoje rece i pracowac nad soba by sie czuc pewniej. Nie ma nic gorszego od czlowieka ktory stale zazdrosci ubliza.innym ale sam to nie robi nic w swoim zyciu by ten stan zmienic. Mam taka znajoma i szczerze zaczynam miec jej dosc. Dlatego tak jak mowie be pracy wlasnego wkladu nic nie zdzialasz. Popracuj nad soba jakims aspektem wlasnej osoby poucz sie jezykow rozwin sie w jakiejs dziedzinie woedy czytaj duzo lsiazke zobaczysz ze to poprawi ci samoocene i przestaniesz sie zadreczac i porownywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radziłabym przespacerować się do psychologa. Pomoże Ci dojść skąd się u Ciebie wzięła tak niska samoocena i co za tym idzie "obrona przez atak" w stosunku do innych. Możliwe jest też to, że twoje samopoczucie ma związek ze zmianami hormonalnymi. Pozwól sobie pomóc fachowcom, wtedy nie będziesz szukać przyczyny po omacku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×