Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to prawda, że głównie rozwiązłe kobiety nie lubią niedoświadczonych mężczyzn

Polecane posty

Gość gość

Jak sądzicie? Jaka grupa kobiet jest pozytywnie lub negatywnie nastawiona do tej grupy mężczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jaka grupa kobiet jest negatywnie nastawiona, ale wypowiem sie za sieibie. Jako konieta niedoświadczona wolę też niedoświadczonego faceta. Po co mi taki co wkładał gdzie sie dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szarik
Czlowiek sie uczy Cale zycie...wszystkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona ale nie szmata
a czy doswiadczony,doświadczona znaczy *****cz,d****a?ja jestem doświadczona ale nie sypiam z kim popadnie chociaz mogłabym,nie lubię *****czy,nie mam nic do prawiczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadna kobieta nie lubi niemeskich pryszczatych koniotrzepow sfiksowanych na punkcie seksu i dziewictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmdag
o właśnie,niemęskim frustratom wylewającym pomyje na te które dawno mają za sobą pierwszy raz mówimy NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa ostatnie wpisy pokazują, że kobiety wolą roochaczy a nawet gwałcicieli niż prawiczka, który łączy seks z miłością czy związkiem. to kobiety rozwiązłe a pozostałe nie będące rozwiązłymi w tym dziewice i doświadczone ale nie rozwiązłe nic do prawiczków nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×