Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czy ktos stosowal tabletki ziolowe na odchudzanie ojca klimuszko?

Polecane posty

Gość gość

witam, czy ktoś stosowal tabletki na odchudzanie ojca Klimuszko? czy daja jakies efekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz słyszę o takich tabletkach.Niemniej jednak na Twoim miejscu nie wierzyłabym w magiczne moce jakichkolwiek tabletek na odchudzanie.Jeśli zależy Ci na zdrowym odchudzaniu postaw na dietę oraz regularne treningi.Dowiedz się również czy w Twojej okolicy wykonywane są badania genetic lab gdyż są one idealną podkładką pozwalającą ustalić Twoje odchudzanie tak aby nie szkodzić swojemu zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKaja
Jeśli odchudzanie to tylko zdrowe! Dobry suplement w połączeniu z odpowiednimi ćwiczeniami i dietką potrafią zdziałać dosłownie cuda :) Świetny jest młody jęczmień - sama brałam młody jęczmień premium (ma aż 500 mg ekstraktu i chrom). Oczywiście kluczem do sukcesu jest systematyczność.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yy nie nie słyszałam ale wiem ze w tabletkach therm line fast jest pieprz kajeński , zielona herbata i zielona kawa. Skład wiec bardzo naturalny i z tego co mnie wiadomo to nieszkodliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina126
Mi żadne zioła nie pomagały już myślałam,że nic mi nie pomoże a tu koleżanka poleciła mi African Mango http://szczupla-kobieta.pl na początku byłam sceptycznie nastawiona,ale przyznam że nie potrzebnie ponieważ już w pierwszym tygodniu schudłam 2kg;) a to dla mnie było miłe zaskoczenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście korzystałam z suplementów które są na tej stronie dietalux.wordpress.com  pomogły mi schudnąć w krótkim czasie prawie 15 kg !  Najważniejsze że są tanie   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×