Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zerówka w przedszkolu czy w szkole podstawowej ??

Polecane posty

Gość gość

No wlasnie mamy do jakich zerówek bedą uczęszczały wasze pociechy? Czy uważacie ze jest jakas różnica miedzy jednym a drugim? Chciałabym poznać wasze opinie bo sama stoję przed takim wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerówka w szkole. Stary, ale zadbany budynek, stołówka, świetlica. Córka zadowolona, że poszła do zerówki w szkole, czuła się przez to bardziej dorosła. Myślę, że to była dobra decyzja, ale to indywidualna sprawa. Zależy jakie przedszkole, jaka szkoła. I tak dobrze, że macie teraz wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerówka w szkole jest lepsza. Przede wszystkim płaci się tylko za jedzenie. Poza tym dziecko już mniej więcej szkołę zna i lepiej się odnajdzie w pierwszej klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W państwowej zerówce tez sie płaci za jedzenie tyko. Czy wasze dzieci siedzą długo w świetlicy? Jak to w ogóle wyglada? Czy dzieci sa tam pod dobra opieka czy zostawione samopas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że w przedszkolu. u nas nie ma chętnych na szkołę mimo że utworzono tam oddział O w przedszkolu są 3 posiłki i opieka do 17 tej. W szkole zajęcia do 12 tej a potem swietlica z wymieszanymi dziećmi i rożnymi paniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też zostawiam w przedszkolu po co mam zmieniać dziecku środowisko teraz a za rok znowu. U nas nie ma gwarancji że tak sama zerówko wa pójdzie do klasy pierwszej. Do pierwszej klasy są kolejne zapisy, klasy są profilowane więc dzieci będą wymieszane. A w przedszkolu zostają z tą samą panią i 80% dzieci też zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w szkole oczywiscie. dziecko poznaje kumpli z okolicy, w swietlicy robi lecje i bawi sie, pozanje starszych itp. uczy sie zasad szkolnych, poznaje swoija klase, z kora juz dalej zostanie. jak dla mnie lepiej. i poslalam tam syna w wieku 5 lat w 2011 i do dzis nie zaluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zostawiam w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko zdąży być "dorosłym". Moje zostaje w przedszkolu, razem całą swoją grupą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w szkole oczywiscie. dziecko poznaje kumpli z okolicy, w swietlicy robi lecje i bawi sie, pozanje starszych x czytając to mam wrażenie jakbyś pisała o 16 latku a nie 6 latku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak u was ale u mnie oprócz wielu innych rzeczy np. to ze przedszkole jest Nowak sztuka przesadzili jeszcze jedna rzecz. Zerówka w przedszkolu kończy się w sierpniu. Przez całe wakacje masz gdzie zostawić dziecko. Zerówka w szkole kończy się w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybieram przedszkole u nas szkoła moloch, nie wyobrażam sobie tam swojego dziecka. poza tym zerówka kończy się u nas o 12 tej i co potem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pózniej może byc na świetlicy stad moje pytanie jak to wyglada? Czy dzieci z klasy zero sa same na świetlicy z rówieśnikami czy sa tez dzieci ze starszych klas? I czy ktoś sie nimi zajmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybieram przedszkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas dzieci zerówkowe są na świetlicy razem z klasami pierwszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córka zostaje w przedszkolu, mieszkamy w duzym miescie, jest osobna świetlica dla klas zero ale ponieważ w zeszłym roku były cztery odziały zerówkowe, które zajęcia mają do godz 12 tej, a potem część dzieci idzie do domu,( po które ma kto przyjść) a reszta idzie na świetlicę. I tam są już wymieszane dzieci z tych 4 oddziałów. Uważam ze to zbyt duże zmiany jak na 6 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my też decydujemy sie na zerówkę w przedszkolu b nie chcę aby moje dziecko siedziało pól dnia na świetlicy. Trzy posiłki w przedszkolu też stanowią duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posłałam swojego synka do zerówki przy szkole podstawowej, żeby mógł się oswoić z budynkiem zanim pójdzie tam do szkoły. To była chyba najlepsza decyzja. Pani wychowawczyni z klas 1-3 już w zerówce ich obserwowała, wiedziała jak mniej więcej dzieci się zachowują. Po wykonaniu badań w http://poradnia.sapientia.pl/ o gotowości szkolnej, zdecydowaliśmy się posłać go wcześniej do szkoły. Panie z zerówki poparły naszą decyzję, synek chciał iść do szkoły i tym samym jest już w drugiej klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w przedszkolu na szczęście dali nam tą możliwość, bo jeszcze na tydzień przed rekrutacją nie było szansy na zerówkę w naszym przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasz synek trafił do Tequesty kiedy miał niespełna 4 latka i w tym miejscu skończył także zerówkę, To prywatne przedszkole dwujęzyczne, o wysokim poziomie kształcenia. Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że to był strzał w dziesiątkę bo mały teraz rewelacyjnie radzi sobie w szkole 🙂 Placówka jest nowoczesna, nauczycie kompetentni, zajęcia różnorodne i prowadzone w bardzo ciekawy sposób 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×