Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Turystyka Aktywna WODNIAK

Polecane posty

Gość gość

Witam.. Czy ktos z was był na spływie kajakowym w Wodniaku? Co możecie mi powiedzieć na ten temat ? Fajnie? Jaki dojazd? Jakie kajaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WODNIAK jest super :) czytałam o nich różne opinie - przyznam, ale w moim przypadku dali sie poznać z jak najlepszej strony. kajaków było sporo, doradzono nam odpowiednio, a sam spływ w takim otoczeniu... super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jesteśmy zadowoleni z ich usług skorzystaliśmy po raz pierwszy, ale było warto dobre ceny, niedługie odcinki idealne na początkujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie, ze u nich nie trzeba niczego rezerwować, a mimo to zawsze jest dobry wybór kajaków i możliwość spływu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może mi ktoś powiedzieć ile kosztuje spływ jednodniowy? bardzo mnie to interesuje, a słyszałam, że jest tutaj taka możliwość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my płaciliśmy 40 zł od osoby, ale to chyba zależy też od kierunku jaki chcesz obrać w każdym razie było super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzona firma, dobrze organizują spływy, przede wszystkim bezpiecznie idealna pora na takie aktywności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no całkiem niedrogo ich dużym atutem jest to, że nie trzeba właśnie niczego rezerwować a mimo to znajdzie się odpowiedni dla siebie sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super zabawa, szczególnie jeśli chodzi z dzieciakami wzieliśmy nasze pociechy i to było super rozwiązanie na wolny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się;) spływy kajakowe nie są drogie,można wybrać się w wolne popołudnie na taki spływ kajakowy,ale lepiej na weekend;) bo jednak taki spływ to wyprawa i przygoda i należy się do niej odpowiednio przygotować jesteśmy zadowoleni polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, my bardzo się cieszymy, że możemy nie tyko skorzystać z możliwości wynajęcia kajaku,ale również rowerów zawsze miło spędzamy czas dzięki tej firmie ten kto nie był jeszcze na splywie, albo wycieczce rowerowej, powinien koniecznie się wybrać na pewno ne będziecie żałować pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak spływ kajakowy w super okolicy z Wodniakiem kajaki,to sama przyjemność bez stresu , bez żadnego problemu do tego nie trzeba niczego rezerwować nie to jak w innych firmach oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jak są wakacje to ze znajomymi często robimy sobie takie wycieczki kajakiem i to właśnie z Wodniakiem mamy pewność, że wszystko zostanie zorganizowane profesjonalnie i zgodnie z oczekiwaniami mają duzy wybór kajaków i fajnie, że nie trzeba niczego rezerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mega frajda, super przewodnicy, teraz bywały piękne dni, więc idealnie bawiliśmy się na takim spływie kajakowym uważam, że to rozrywka dla całej rodziny,a z Wodniakiem, to zero stresu i sama przyjemnośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, jak spływ kajakowy to tylko z tą firmą wiedzą jak zaskoczyć turystów mają duży wybór kajaków do tego indywidualne podejście do każdego klienta wspaniała atmtosfera aktywnie, zdrowo i przede wszystkim bezpiecznie warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze są spływy kilkudniowe, dla mnie osobiście to była przygoda życia naprawdę ;) a z Wodniakiem, to już w ogóle wg mnie dbają o bezpieczeństwo, o standard i jakość kajaków tym sposobem spływy kajakowe są czystą przyjemnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam! nie trzeba nic się umawiać, zapisywać.. można przyjechać z marszu i wybrać się na przygodę życia :) fajne to jest właśnie, że mają duży wybór sprawdzonego sprzętu i ludzi, którzy w razie co pomogą , doradzą warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kajaki,to moje życia a to wszystko zaczęło się właśnie dzięki Wodniakowi, kiedy kilka lat temu przyjechałam tutaj na spływ ;) polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje kilkudniowy spływ kajakowy ? Czy dla grup zorganizowanych sa jakieś zniżki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zależy dla grup ustalane jest wszystko indywidualnie i z tego co wiem to dla grup są zniżki a opiekunowie pływają za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ich stronie masz dokładny cennik :) można zerknąć ;) ale dla grup wszystko można ustalić indywidualnie i zniżki są ;) bo wiemy to z własnego doświadczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mogę prosić o dokładny link do cennika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idealny organizator to z nim przygotowaliśmy spływ dla dzieci ze szkoły młodzież wspaniale i przede wszystkim bezpiecznie się bawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również polecam dawno nie spotkałam się z tak rzetelnym organizatorem , który przygotowałby wszystko od a do z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rewelacja! czysta frajda, w nowoczesnym wydaniu, ciekawe szlaki kto lubi takie przygody, to będzie zachwycony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spory wybór kajaków i na szczęście nie trzeba niczego wcześniej rezerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam ;) przeżyłam z nimi niesamowitą przygodę tutaj spływ kajakowy to coś więcej niż sport wodny, to czysta przygoda i dobra zabawa za niewielkie pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×