Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nikt nie chce dojrzałych kobiet po 30

Polecane posty

Gość gość

do seksu tak. Do małżeństwa nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda. Kobiety kwitną po 30tce. Są jak soczyste, piękne i czerwone owoce. Są obiektem marzeń i pożądania. Choc nie zawsze o tym wiedzą. Kobieta po 30-tce powinna chodzić dumna i szczęśliwa. Nie zmienia to faktu, że z wiekiem ubywa wolnych mężczyzn, których można przejąć na własność. Nawet Ci z odzysku są mało chętni do dłuższych związków. Pamiętajcie zatem, że w rzeczywistości nie ma problemu atrakcyjności kobiet po 30tce. Jesteście piękne jak nigdy w życiu i mega podobacie się mężczyznom. Problemem jest rosnąca potrzeba długoterminowego związku i posiadania faceta na własność - a tych ubywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcę. Kawaler urodziwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcę, nawet i do małżeństwa i mówię całkiem poważnie. Ja sam mam 24 lata, możemy się poznać ;) 9gregg2@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie soczyste? jakie czerwone owoce? chyba raczej przebrane jabłka. sama jestem po 30. uważam, że dobrze wyglądam. ale nie będe sobie wmawiać, że jestem bardziej "soczysta" niz 25latka. no nie żartujmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myslałam, ze po 30 stce sie cos zmieni, a nic się nie zmieniło, figurę mam DOKŁADNIE taką samą, twarz nawet lepiej wygląda, bo wcześniej miałam taką pyzatą przy szczupłym ciele a teraz jakos wszystko sie lepiej komponuje, byłam latem na "randce" i na tej randce gapili sie na mnie inni faceci (młodsi od razu to było widać) aż mój towarzysz to zauważył... i nie, nie dlatego, że wyglądałam dziwnie, tylko dlatego ,ze wyglądałam ładnie. u mnie nic się nie zmieniło, zmieniło się moze dla kobiet po ciążach, ale to też nie u każdej bo moja znajoma po ciąży jest tak samo szczupła jak kiedyś i twarz wygląda bardzo spoko, nie widać, by była "stara" nie zmeiniła sie prawie wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawaler Urodziwy
Z jakiej części kraju jestes ? Piękna Kobieto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość po 30tce
gość dziś Dlaczego chciałbyś starszą kobietę? Mi podobają się młodsi mężczyźni, ale myślę, że tylko wyjątkowa kobieta może się takiemu spodobać, a nie uważam się za wyjątkową, przynajmniej pod względem wyglądu. Poza tym wydaje mi się, że Panowie Wy patrzycie głównie na wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miło, ze pytasz, ale nie sądzę by to było ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam bo szukam :) Partnerki, kobiety nie na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość po 30tce
Ale dlaczego właśnie starszej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie prawda , wielu szuka takie po 30 ,aby przed ołtarzem przysięgły miłość , wierność i że nie opuszczą z byle powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×