Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość smark fon

Jakie etui do telefonu?

Polecane posty

Gość janwas
Sprawdź na http://trendmania.pl/ mają naprawdę duży wybór i wiele ciekawych wzorów. Ja wiele razy kupiłem tam etui na różne modele telefonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o obudowy Iphone to polecam sklep: http://trendmania.pl . Wiele ciekawych, nowoczesnych oraz klasycznych wzorów. Dobre ceny oraz staranne wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Ci casy. Kupiłam kilka tego typu obudów na iphone, dokładnie tutaj: http://trendmania.pl/ I jestem bardzo zadowolona. Jeśli do tego masz jeszcze szkło hartowane to na pewno Twój telefon będzie bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka88
Ja już tyle etui przerobiłam w życiu, że głowa mała. Najlepsze jednak dla mnie pod względem jakości i przylegania do telefonu jest etui marki Ringke. Pracowałam kiedyś w sklepie z akcesoriami GSM i kupowaliśmy je na https://www.baseg.pl/pol_m_Pokrowce-etui-futeraly-kabury-1155.html bo mają duży wybór i fajne ceny. Etui musi chronić nasz telefon przed mechanicznymi uszkodzenia więc powinno być porządnie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coreduo

Hej ostatnio szukałam etui dla córki i natrafilam na super strone www.etui-gsm.pl duży wybór i calkiem niskie ceny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coreduo

Fajne etui ostatnio kupilam na www.ladneetui.pl

Na j4 plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja postanowiłam zainwestować w spersonalizowane etui na telefon. Teraz na moim etui znajduje się to co sama sobie wybrałam. Jeżeli też jesteście tym zainteresowani to polecam wam skontaktować się z www.amazingphone.pl Tam wykonują spersonalizowane etui.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Jak dla mnie najlepsze bardzo dobra ofertę na akcesoria gsm oferuję sklep absorb.pl. W sklepie znajdziemy takie akcesoria jak: bateria huawei, wszelkiego rodzaju etui - etui na tablet, etui na telefon, szkło benks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pidias

Ja kupiłem etui do mojego iphona tutaj 4gsm.pl mają dobre ceny w stosunku do konkurencji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość James

Ja też zaopatruję się w www.absorb.pl i zawsze jestem zadowolony i mam 100% pewności, że to co do mnie przyjdzie będzie najwyższej jakości. Ostatnio zakupiłem u nich uchwyt samochodowy lg i teraz już nie sprawia mi to problemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie miałam rozkminy nad etui, zmeniam modele i kolory w zależności od pory roku czy nastroju 😄 A zamawiam z Chin za parę zł więc nie szkoda wymienic po miesiącu jak mi się znudzi….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Etui jest sporo. Rynek jest ogromny to prawda, ale pomyślmy trochę o przyrodzie, kupujemy tanie jednorazowe rzeczy a po miesiącu wyrzucamy, hmmm mało ekologiczne. Nie lepiej kupić jedno i porządne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam, się z Tobą w 100 %. Ja osobiście mam drewnianie etui na iphone od woodfi już prawie 2 lata i nadal wygląda dobrze.

Edytowano przez wuitk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co w ogóle etui? Smartfon to nie kapliczka, do której trzeba się modlić tylko narzędzie. Może zacznijcie używać etui na młotek?🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie mieć poszarpanej obudowy telefonu - mi etui nieraz uratowało telefon, jak walnęłam nim o podłogę 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2021 o 20:15, Nemetiisto napisał:

Po co w ogóle etui? Smartfon to nie kapliczka, do której trzeba się modlić tylko narzędzie. Może zacznijcie używać etui na młotek?🤣

Koszt etui 15-100zł. Cena telefonu, za jaką mogę go opylić, nie używając etui: 100zł. Kwota, za jaką mogę go sprzedać, jeśli uźywałem etui: 1000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, agent of Asgard napisał:

Koszt etui 15-100zł. Cena telefonu, za jaką mogę go opylić, nie używając etui: 100zł. Kwota, za jaką mogę go sprzedać, jeśli uźywałem etui: 1000zł.

Aaa... Chodzi o to żeby dbać telefon dla kogoś innego? W takim razie warto. Bardzo szlachetnie. 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam telefonu w trudnych warunkach i będąc w pracy już niejednokrotnie zdarzyło mi się upuścić go z wysokości. Jest to nowy telefon, więc wolę nosić go w solidnym etui, żeby nic mu się nie stało i żebym dalej mógł z niego korzystać. Swoje etui zamawiałem ze strony Super Shield https://www.supershield.pl/www.supershield.pl/pl/c/Etui-na-telefon/281 Mają ogromny wybór modeli telefonów i naprawdę duży przekrój różnych typów obudów i szkieł, od mniej ochronnych po naprawdę pancerne. Moje etui sprawdza się super, jest bardzo wytrzymałe i doskonale chroni telefon, więc wszystkim, którzy tak jak ja nie chcą uszkodzić swojego urządzenia, polecam się zaopatrzyć w porządną obudowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Etui producenta są na pewno dobrej jakości, nie ma co tutaj dyskutować na ten temat. Zwykle cena jednak również jest wysoka tak wiec moim zdaniem nie ma sensu tutaj przepłacac, skoro mozna kupić sobie rownież dobrej jakości, porządne etui ale w cenie o wiele niższej 🙂 Poza tym w wielu sklepach w dobrej cenie jest mozliwosć kupienia etui personalizowanego. 

Od siebie polecam sklep:

https://babaco.store/etui-na-telefon

Można kupić tam etui personalizowane już od  30 zł 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×