Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bezzstylowa

dbanie o siebie po 30

Polecane posty

Ja staram się dbać o siebie cały czas. Pilnuję diety aby spożywać jak najmniejsza ilość cukrów by nie przyspieszać procesu glikacji http://www.laroche-posay.pl/s%C5%82owniczek-urody/G/Glikacja-gl141-w3478.aspx?type=defAlpha&idList=141&value=3478 . A co się z tym wiążę opóźniam proces starzenia się mojej skóry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dbać o siebie trzeba cały czas, a nie tylko po 30 tce :) Moja recepta na zdrowie i zadbane ciało i twarz: zdrowa dieta, regularne ćwiczenia oraz minimum raz w miesiącu wizyta u kosmetologa. Przy okazji polecam moją panią kosmetolog w Poznaniu www.beautypremium.pl - dzięki niej wyglądam na zadbaną kobietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 30 to już wypada dodatkowo o siebie zadbać. osobiście lubię zabiegi odmładzające. Ostanio szczególnie ten www.drlegrand.pl/laser-harmony-clearlift-odmladzanie Nawet moje koleżanki zazdroszczą mi tak młodego wyglądu, a ja czuję się zdecydowanie młodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wcale nie odczuwam takiego zmeczenia, bo po 30-stce. Nadal czuje sie dobrze, zdrowo i pielegnacja oraz makijaz sprawia mi przyjemnosc. Uwielbiam zakupy, kocham nowinki kosmetyczne, eksperymenty. Osttanio zachwycam sie pomadkami z golden rose, SHEER SHINE STYLO LIPSTICK o miekkiej strukturze, z lekko polyskujacym wykonczeniem i okrutnie tania a trwala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkannaa
Przede wszystkim to trzeb pilnować tego co się je - zdrowa dieta to podstawa. A poza tym ruch dobrze robi, no i warto uzywać dobrych kosmetyków, u mnie krem z filtrem na co dzień, dobry podkład i puder Tokyo dzieki któremu mam super makijaż przez cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaTymka11
Ja sobie na 30 urodziny w końcu zafundowałam przedłużanie włosów! Całe życie miałam krótkie i nie czułam się kobieco. Uznałam, że 30stka to świetny moment na to, aby w końcu dać się ponieść emocjom i poczuć się kobietą. No i tak wylądowałam w salonie Great Lenghts i przyznam, że nie żałuję. Widać, że znają się na swojej pracy i że oferowane przez nich metody to najwyższa klasa dbania o włos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciała bym skorzystać z medycyny estetycznej. mam na myśli spłycenie zmarszczki między brwiami. Czy ktoś doradzi mi czym to można zrobić i u kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia87g5
Witam, aby dbać o swoje zdrowie po 30 warto zakupić książkę ze strony http://e-biblijna.pl/zdrowie,76.html. Jest tam wiele rad na temat zdrowia. Warto je kupić i cieszyć się zdrowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozpieszczam się maskami od L'Biotica, cudownie odświeżają i odżywiają moją twarz. Ta ze śluzem ślimaka po prostu genialna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎2018‎-‎07‎-‎09 o 20:59, Gość gość napisał:

chciała bym skorzystać z medycyny estetycznej. mam na myśli spłycenie zmarszczki między brwiami. Czy ktoś doradzi mi czym to można zrobić i u kogo?

Lwią zmarszczkę to najlepiej wyprasować botoxem moim zdaniem zresztą przeczytaj https://dream-med.pl/oferta/botox-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara

Wydaje mi się, że dramatyzujesz, bo 30 to dopiero początek i nie musisz upodabniać się do nastolatek, czy probowac im dorównać. Bądź pewną siebie, atrakcyjną kobietą! Ja się nie maluję, a czuję się super i cały czas słysze komplementy. 🙂 Uwierz, że czasami dobra kosmetyczka i odpowiednie nawilzenie potrafia zdzialac cuda. Ja chodzę na Hydra Facial do La Guel i samo to już daje ogromny efekt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 30 niestety pojawi się więcej dolegliwości, trzeba bardziej dbać o siebie. Nie ma co bagatelizować żadnych problemów zdrowotnych. Pojawi się ból, nie ustępuje, to trzeba skontrolować. Kiedy u mnie tak było, to od razu zapisałam się do Multimedu na USG brzucha - bez skierowania. Sprawdzono mnie, później były konsultacje i zalecenia. Może się komuś wydawać, że przesadzam, ale tak nie jest. Im szybciej ustali się przyczynę problemów, tym lepiej, a u nich to się odbywa naprawdę profesjonalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszkowiec01
Dnia 15.01.2020 o 14:12, Gość Klara napisał:

Wydaje mi się, że dramatyzujesz, bo 30 to dopiero początek i nie musisz upodabniać się do nastolatek, czy probowac im dorównać. Bądź pewną siebie, atrakcyjną kobietą! Ja się nie maluję, a czuję się super i cały czas słysze komplementy. 🙂 Uwierz, że czasami dobra kosmetyczka i odpowiednie nawilzenie potrafia zdzialac cuda. Ja chodzę na Hydra Facial do La Guel i samo to już daje ogromny efekt. 

Po 30-tce niestety bardzo dużo rzeczy zaczyna się w człowieku sypać. Chodzi o urodę (zwłaszcza u kobiet) ale też zdrowie, łatwo się przeliczyć, bo przeceniamy bardzo często swoje siły a w praktyce okazuje się, że sprawność już nie ta co kiedyś. Jeśli chodzi o urodę - jeśli chce się utrzymać jaki taki stan, trzeba dużo w siebie inwestować. Nie wiem jak u innych, ale u mnie nie ma już takiego "parcia" żeby wyglądać jak nastolatka, po prostu mam na to szczerze mówiąc wywalone. Dla mnie najważniejsze wartości po 30-tce to wygoda i święty spokój. Najważniejsze to żyć w zgodzie z samą sobą. Podobno jak człowiek żyje w zgodzie sam ze sobą to reszta jakoś sama się ułoży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o pielęgnację własnego ciała i twarzy po 30-tce, to ja bardzo polecam serię zabiegów z zakresu medycyny estetycznej ☺ Jestem stałą klientką dr Wasiluka z kliniki L’experta w Warszawie. To miejsce bardzo mocno podwyższyło moją samoocenę. Korzystam z różnorodnych zabiegów – zarówno na ciało, jak i twarz. Założyłam sobie również tam aparat, bo zachciało mi się naprawić krzywy zgryz ☺ I fajnie, bo dzięki temu poczułam się znowu kobietą. Może takie rozwiązanie nie ułatwi twojej codziennej systematyczności i chęci do pielęgnacji domowej, ale z pewnością poprawi twoje samopoczucie i może stanowić to klucz do odzyskania „siebie” ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×