Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama Nadii

Nadia, imię dla dziewczynki

Polecane posty

Gość Mama Nadii

Niedługo przyjdzie na świat moja córeczka. Zamierzam dać jej na imię Nadia. Jak niektórzy sądzą, to wcale nie jest imię pochodzenia rosyjskiego. Boję się tylko, że zaściankowe społeczeństwo ( mieszkam w małym miasteczku) będzie twierdzić, że to patologiczne imię (oboje z mężem jesteśmy po studiach) albo że "ruskie". Co o tym sądzicie drogie Kafeterianki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście mi się nie podoba, ale imię jak imię, są lepsze i gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadieżda-Nadia,to ruskie imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepiękne imię, marzę, żeby tak nazwać kiedyś swoją córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak chcialam nazwac corcie ale mam dwoch chlopakow rozrabiakow :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadia? Ohydne ,ruskie.Co ruskie jest bleee a może Tamara .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest brzydkie,ale ze rosyjskie to pewnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się to imię jakoś szczególnie nie podoba ale złe nie jest, jak sie tobie podoba to nadawaj, ale sorry jak nie ruskie to niby jakie jest wg ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojego męża siostra rodzi w kwietniu i tez ma być Nadia. Mi osobiście się nie podoba to imię ale każdy ma inny gust. Nie neguje tego ani nie obrażam nikogo za to jakie imię rodzice mu nadali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To imię arabskie! Żadne kuźwa ruskie. Kto wam takich głupot nagadał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam Nadię i wcale nie jest to ruskie imię bo jest w polskim kalendarzu. Bardzo ładne i nie tak oklepane jak następna Julka czy coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadiya... Ruskie ;) swoja droga okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadia to imię pochodzenia rosyjskiego gość. 14 40 i co z tego ze jest w naszym kalendarzu? Imię Serafin tez jest a imię semickie, Maksym tez jest a jest to imię łacińskie itd, w naszym kalendarzu nie ma tylko polskich imion ;-) autorko wybierz ładniejsze masz jakieś inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam Nadię i wcale nie jest to ruskie imię bo jest w polskim kalendarzu. Bardzo ładne i nie tak oklepane jak następna Julka czy coś podobnego. x no i co z tego że jest w kalendarzu? Nadia pochodzi od rosyjskiej wersji tego imienia – Nadieżdy, a to że jest w kalendarzu to nic nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Nadii
Nadia to imię pochodzenia arabskiego, oznacza początek, od Nadieżda jest rosyjskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to już było
Skoro Ci odpowiada to imię, to daj dziecku.Ja na pewno bym swojego dziecka, nie nazwała tym imieniem .Zmyślajcie sobie jak chcecie, że to imię arabskie, czy greckie.Nie da się ukryć,że jest kacapskie, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paskudne imię.Nadieżda.Tragedia😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blabla mamauśki piszcie sobie że jest marsjańskie haha ! Ale i tak każdy powie że ruskie . W dodatku za wschodnią granica pospolite bardzo .Koniec kropka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co 2ukrainka czy rosjanka to Nadia wiec ruskie..ba malo gustowne i co 2prostytutka ma taki Nik..przemysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadjezdza-nadzieja po rusku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak ,jak przedmówczynie-to ROSYJSKIE imię,a nie żadne arabskie,Nadia od Nadieżda,ewentualnie jak chcecie się snobować na "egzotycznie" brzmiące imię to Nadia w wersji francuskiej-Nadine:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za chore babska tutaj wypisują. Imię jest bardzo ładne. O jakiekolwiek ktoś by zapytał to by najechały wieśniary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalne imie, nawet bralismy je pod uwage dla naszej corki ale jest Alicja. nie razi mnie Nadia tak jak Lena, Maja Julia Oliwia, Dzesika, ROksana i o zgrozo-AMELIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosne bo ich "księżniczki" to przecież dżesiki itp. Każde imię ma coś w sobie i nie jest powodem do wyśmiewania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nikt nikogo nie wyśmiewa imie jak imie, tylko nie wiadomo dlaczego autorka nie przyjmuje do wiadomości że jest to imie rosyjskie.. chyba jej to nie ujmuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za roznica skad pochodzi? czy zaglebiilyscie sie w pochodzenie imion swoich dzieci?chociazby: Amelia-pochodzenie "szwabskie" Maja-pochodzenie staroegipskie a wiec od "muslinów" po co takie zagrywki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak arabskie to jeszcze gorzej:-P ale w związku z inwazją muslimów jak najbardziej na czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to ma znaczenie skąd pochodzi? I tak wszystkim się kojarzy, że ruskie. Mi się to imię kojarzy z paniami do towarzystwa zza wschodniej granicy. Nie róbcie krzywdy dziecku! To, że Wam się podoba to jedno, ale potem będą się śmiać z córki w szkole, że jest ruską dz**ką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już nie ma normalnych polskich imion? Ale w sumie rzadko się zdarza, żeby ktoś nadawał ruskie imię, zwykle rodzice nadają bardziej zachodnie - także jeśli zależy Wam na oryginalności, to ok. Ja bym tak córki nie nazwała, z obawy przed głupimi przezwiskami dzieci - tak tak, dzieci w szkole potrafią być okrutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×