Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety tak bardzo czepiają się tego, że mężczyzna nie uprawiał seksu?

Polecane posty

Gość gość

Może być normalny, fajny, ułożony, sympatyczny, z pracą, mieszkaniem itd. ale jak tylko słyszą, że prawiczek to od razu uciekają i wyzywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu tak uważasz? Właśnie według mnie lepiej- wolę jak ktoś się szanuje, ceni, dla kogo życie intymne jest zbyt ważne, żeby dzielić je z przypadkowymi osobami. Poza tym w takim przypadku nie ma "zazdrości wstecznej" i wyobrażania sobie, co partner robił kiedyś z inną i czy przypadkiem nie była lepsza itd. Najważniejsze jak facet jest ułożony, kulturalny, z zasadami i ma poukładane w głowie. A kobiety, które po takim wyznaniu "uciekają" i co gorsza "wyzywają", nie mają żadnych z powyżej wymienionych cech. Moja rada- szukaj równej sobie i nie przejmuj się pustakami i nieszanującymi się panienkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo większość kobiet chce być porządnie zerżnięta, lubią być w seksie zdominowane i upodlone, a prawiczki są zbyt romantyczni, zbyt czuli i delikatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie uogólniaj
a dlaczego uogólniasz?znasz wszystkie kobiety i ich podejście do prawiczków?nawet te które lubią być zdominowane nie będą wymagały ostrego seksu na samym początku jeśli mają dobrze w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie znosze zblazowanych *****czy,jestem kobietą w miarę doświadczoną ale nie puszczam sie na prawo i lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisz, ze wszystkie, bo mi to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie znosze kobiet
"w miare doswiadczonych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×