Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika 20

Nieprzyjemne dolegliwości po pierwszym stosunku

Polecane posty

Gość Monika 20

Wczoraj doszło do mojego pierwszego razu. Po przebiciu błony trochę bolało i było nie wiele krwi. Ogólnie dało się wytrzymać. Po dwóch godzinach zrobiliśmy to jeszcze raz. Przy czym nie wiem czy to istotne, ale stosunek trwał o wiele dłużej. Bolało podobnie jak za pierwszym razem, ale nie było tragedii. Dziś rano obudziłam się z bólem i niemiłosiernym pieczeniem pochwy, na bieliźnie znalazłam śluz zmieszany z niewielką ilością krwi, całość jest zaczerwieniona i nie wiem czy nie opuchnięta. Gdy gmeram tam w środku palcem to czuje ból. Najbardziej dolegliwe jest pieczenie, które mogę porównać do posypania rany solą. Cały dzień czuje te objawy zarówno przy siedzeniu jak i przy chodzeniu. Chciałam się Was poradzić co zrobić w tym przypadku. Jak sobie ulżyć? Co mi może być? Ile to jeszcze może potrwać i czym to może być spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to otarcia (jeśli tak, to ból będzie słabnąć), mnie też troszkę piekło po 1 razach, ale nie tak mocno jak opisujesz, a może jakieś zakażenie brudnym ptakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 20
Tak szybko by się to zakażenie rozwinęło (jakieś 8 godzin)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gmeraj sobie tam palcem tylko daj się wszystkiemu zagoić, po pierwszym razie trzeba sobie zrobić przerwę na co najmniej 2 tygodnie, aby nie doszło do infekcji. Jeśli nie minie ci do jutra ewentualnie do środy, to idź do lekarza, bo może to coś poważniejszego, a na razie bym się nie martwiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×