Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość legomaster

Nie widziała sensu, zostawiła, a teraz chce wrócić.

Polecane posty

Gość legomaster

Hej, mam pewien problem, dziewczyna z która byłem długo, powiedziała że chce pożyć, poznawać ludzi, wychodzić z kolegami, generalnie nigdy mnie nie szanowała, przeklenstwa, kłótnie, teraz jak się rozstaliśmy, ona chce wrócić, bo boli ją to że ja sobie dałem rade w miare. Że pogodziłem się z tym że to cały czas by do nas wracało, i nigdy nie było by dobrze... po tym wszystkim, a wydarzyło sie wiele złego, przynajmniej dla mnie, ale i tak rozmawialismy tylko o jej problemach, wiec pewnie nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, chociaż mówiłem. Teraz chce pomysleć o sobie, chce być szczęsliwy! czy mam do tego Prawo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac,ze całe uczucie jakie kiedyś do niej miałeś już dawno uleciało :) Ty juz wiesz jak zrobisz a tu piszesz aby na 100% upewnić się w swoim postępowaniu :) To Twoje zycie i masz prawo być szczęśliwy i niekoniecznie z byłą bo ona tego chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kiedy wy.pierdlasz z mojego domu ryju? zajmij sie swoja szmata przecie masz masz, to kiedy wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby nie mogą znieść kiedy rzucą faceta, a on sobie radzi, albo jeszcze lepiej kiedy znajdzie sobie szybko inną, wtedy to dopiero je szlag trafia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej toksyczną lalę i znajdź sobie fajną dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×