Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gośććśog

długi długi długi

Polecane posty

Gość gośććśog

Hej wszystkim. Potrzebuje żeby ktoś spojrzał na moją sytuację z boku. Chodzi o moją rodzine. Mój facet jest za granicą, spłacamy kredyt, pomagamy w miare możliwości mojej mamie i tu sie wszystko zaczyna. Moja mama ma długi, zaległości itd. Jest chora i nie może podjąć pracy co rozumiem dlatego chce jej pomóc. Moje rodzeństwo poszło w swoją strone i został tylko brat który też nie pomaga. Jestem w ciąży i nie pracuje ale wszystko odbija sie na mnie. Myśle żeby wziąć z moim chłopakiem większy kredyt i spłacić to wszystko razem z problemami mamy. Nie rozmawialam z nim jeszcze na ten temat i szczerze to troche sie boje ale wydaje mi sie to jedyne rozsądne wyjście. Spłacali byśmy jedną większą rate niż co miesiąc wydawali na to wszystko kupe kasy. A musimy wyjść na prostą bo za pasem bedzie dzidziuś. Jest mi z tym wszystkim ciężko bo odbija sie to na mnie, rodzeństwo umyło ręce i zadowolone a długi były też ich. Dlaczego ja mam za wszystko odpowiadać. Druga sprawa jest taka że nie chce żeby było tak że z moim facetem spłacimy wszystko a rodzeństwo kiedyś wróci na gotowe moim kosztem. A wkurza mnie to że mama nic im nie mówi, nie zwraca uwagi jakby to wszystko było moim obowiązkiem. Co mi radzicie? Nie chce też zostawić mamy z tym wszystkim. Wziąć ten kredyt? A co jeśli rodzeństwo bedzie chciało wrócić na stare śmieci? Dodam że brat też pracuje i nic nie pomaga. 200zł które daje matce sam przejada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aleee bym kochał miłością głęboką w usta tę Panią od implantów za 700 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tys mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez kredyt, pozniej bedziesz najgorsza. rodzeństwo wroci do mamusi jak zbite psy na goowca a ty bedziesz placic raty do usranej smierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może niech się dogada z jakąś windykacją z Kruk, oni to zbijają wszystko w jedną kupę i łatwiej jest spłacić, bo ma się jedną ratę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×