Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obcinacz

Prosbie o wyjasnienie badań gastroskopii

Polecane posty

Gość obcinacz

Witam mógłby ktoś na język ludzki wytłumaczyć mi co mi dolega? Wejście antrum kształtne. Gra perystaltyczna odźwiernika zachowana. Opuszka zaczerwieniona. Dwunastnica bz. Śluzówka żołądka zaczerwieniona. Wpust słabo obkurczający się. Przełyk bz. Dgn. Gastropatia i duodenopatia rumieniowa. Niedomykanie się wpustu. Dostałem tez taki zestaw leków: Nowokaina, Duomox, Metronidazol, Dexilant, Debretin, Gealcid. Najprawdopodobniej Dexilant powoduje u mnie ogromne obniżenie samopoczucia i drgawki zastanaiwam się czy ten lek mógłbym sobie odpuścić bo kwasota specjalnie mnie nie męczy a jest to IPP. Da się to wyleczyć? Mogę zrezygnować z tego leku? Bo kwasota mnie zbytnio nie męczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten zestaw to nie na Helicobacter Pylori? Lepiej nie kombinuj, w każdym schemacie do eradykacji Helico jest IPP, widocznie musi być, żeby ubić bakterie. Wytrzymaj tyle ile kuracja ma trwać. Ja miałam zapalenie języka i czerwieni wargowej w trakcie eradykacji i musiałam przetrzymać. Opłaciło się, wyzdrowiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcinacz
gośc tylko że ja nie mogę spać i mam drgawki przez co nie jestem wydajny w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcinacz
Tak to jest na heliobacter i tez zakazenie żołądka, ciekawi mnie tylko czy jest cos jeszcze i czy da się z trgo wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź zwolnienie skoro źle się czujesz. Wydajność ci się zmniejszyła? A jak wrzodów się nabawisz, to uważasz, że ci się zwiększy? Kiedy pozbędziesz się bakterii jest szansa, że wszystko inne wróci do normy, bo to toksyny wytwarzane przez bakterie są powodem stanów zapalnych w przewodzie pokarmowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×