Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rodzina z dwójką dzieci w kawalerce

Polecane posty

Gość gość

taka sytuacja ona 33 lata, on 26 jedno dziecko trzyletnie drugie za kilka tygodni się urodzi mieszkanie 26m oboje wykształcenie wyższe nie, że jakieś pijackie niziny i margines, on ją 4 lata temu i w zeszłym roku zdradzał, tak "zdradzał" nie "zdradził" ale ona mu wybaczyła, bo to taka miłość no i ona już nie ma czasu na dzieci więc zafundowała sobie jedno dziecko, a po drugiej zdradzie drugie dziecko. Kur/wa było mi jej żal jak płakała po pierwszej zdradzie przed urodzeniem starszego dziecka ale teraz? chyba zaśmiałabym jej się w twarz normalnie ja nie wiem czy te baby są takie głupie czy mają takie parcie na odbębnienie dzieci choćby z byle kim oby było? warunków nie mają, związek do bani, ona nie pracuje, on zarabia grosze, tycie mieszkanko, a jej rodzicom to już w ogóle ręce opadły jak się dowiedzieli że ona znów jest w ciąży z tym mydłkiem. Wkurzam się bo to moja dobra koleżanka i żal mi jej ale z drugiej strony mam ochotę ją przełożyć przez kolano i stłuc tyłek pasem. Tyle tylko dobrego, że to mieszkanie odziedziczyła jako panna po babce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milosc jest slepa, a do tego kobiety zawsze mtsla ze "on sie zmieni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektóre kobiety boja sie zostac same :( niesttety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasuwka skuwka
mam cię ,znowu trollujesz i durne tematy zakładasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona wlasnie dyga ze takie cos sie jej przytrfi ahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam taka dziewczynę która udawała ze nic nie widzi i nic nie słyszy . Głupia sie nie zabezpieczała a on zupełnie nieodpowiedzialny bo on gumki nie bedzie zakładał . i tak narodziło sie troje dzieci . On w koncu kopnał ja w tyłek i poszedł do innej a ona został z dwójka małych dzieci . Szkoda mi takich kobiet ale to brak poczucia wartosci u nich . To nie takie proste by to zmienic i je dowartosciowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z trójka małych dzieci * - miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×