Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Saka4

Prawo jazdy Warszawa

Polecane posty

Gość Saka4

Witajcie. Czy możecie polecić mi jakąś dobrą szkołę nauki jazdy w Warszawie? Zależy mi na czasie, aby nie było zbyt drogo, ale jednak aby potrafili nauczyć i dobrze przygotować do egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkół jest wiele... Nie jest to kwestia szkoły, a instruktora, który musi Ci "podejść". A wybierając szkołę, na pewno warto sprawdzić, jak prowadzi zajęcia - czy np. korzysta z nowoczesnych metod albo wsparcia technologicznego w postaci np. aplikacji http://www.portalosk.pl - to bardzo ułatwi Ci nie tylko naukę testów, ale też potem formalności związane z wyrabianiem prawa jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obczaj OES, są przy wileniaku. Ceny sa spoko, no i instruktorzy ogarnieci :) polecam pana Maćka, rzeczowy czlowiek a do tego oaza spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka433
Mój syn dostał na 18-nastkę prawko w szkole http://superkierowca.waw.pl/ i mówi że świetnego instruktora miał. Nauczył go dokładnie i egzamin zdany. teraz zbiera na samochód ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanio, szybko i dokładnie jest w Moto Start. Poleciła mi szkołę koleżanka i nie żałuje. Mam już połowę praktyki zaliczoną i dośc pewnie czuje się za kółkiem. Super instruktor i fajna atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldziaw
A ośrodek http://mach.waw.pl/ ? Maja nie tylko świetne podejście do kursanta, ale znają mnóstwo sztuczek i zagrywek egzaminatorów, więc przygotują każdego do ewentualnych "podchwytliwych" tras i zleceń egzaminatora w trakcie samego egzaminu. Jeździ się trasami egzaminacyjnymi, ale dzięki instruktorom jeździ się perfekcyjnie i na luzie - łatwiej bez nerwów zdać prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga8781
Szkół nauki jazdy jest w W-wie mnóstwo. Którą wybrać? Tą polecaną przez znajomych i rodzinę. Jeśli chodzi o formalności, to przed potrzebne będą badania lekarskie, ale nie wszyscy lekarze mogą takie zrobić - w W-wie można je wykonać m.in. w gabinecie niedaleko stacji metro Politechnika, zerknijcie tutaj http://www.badania-kierowcow.warszawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem właśnie Pimot jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Tu macie do nich kontakt. Bardzo wysoka zdawalność , do tego mili instruktorzy, generalnie właśnie praktyczna nauka jazdy. Mogę polecić. Zdałam za 1 razem bezproblemowo jeżdżąc na Bemowie na egzaminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Ja prawko to chyba sobie zamówie z deluxe dokumenty kolekcjonerskie bo podchodziłam już 5 razy i nic...a wszyscy tak dopytują... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia

A słyszeliście o Autokadet OSK znajdującym się na ulicy konwiktorskiej? Moja przyjaciółka która jak zawsze mówiła jest lewa jeśli chodzi o prowadzenie pojazdów to tak ją nauczyli że zdała za pierwszym razem. A teraz to już się zgłasza jako pierwsza jeśli ktoś potrzebuje kierowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkół jest wiele, polecam nie sugerować się cenami oraz promocjami na kursy. Bo nie o to tutaj chodzi.Zwróć uwagę na opinie o danym ośrodku oraz o konkretnych instruktorach. Dobrze jest również dobrac instruktora pod siebie, jazd jest wiele tak wiec dobrze jest jeździć z osobą, z którą dobrze Ci się współpracuje ( nie ma niczego złego w zmianie instruktora na innego w trakcie nauki). 

Ze swojej strony polecam Autobema https://autobema.pl/kategoria-b/ - dobry ośrodek z autami takimi, jakimi zdaje się na egzaminie ( jest możliwość zdawania na ich aucie). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie to wszystkie szkoły są drogie, a zdanie egzaminu bardzo trudne bez względu na szkołę. Lepiej pojechać na miesiąc do innego miasta i tak kupić kurs, jeśli masz czas i możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam kurs w OSK Test. Spokojnie mogę polecić ta szkołę. Naprawdę solidnie uczą jeździć. Nie ma problemów z umawianiem jazd. Instruktorzy na poziomie. Nauczyłam sie w tej szkole jeździć od podstaw. Opanowałam każdy manewr perfekcyjne. Po mieście jeździliśmy zarówno po zatłoczonych ulicach jak i po trasach szybkiego ruchu także nauczyłam się poruszać po każdej drodze. Egzamin zdałam bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×