Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy zabiegaliście kiedyś o kogoś, kto Was nie kochał i w końcu udało

Polecane posty

Gość gość

się Wam tę osobę zdobyć ? Czy było tak, że na początku nie kochała / nie kochał, ale ostatecznie dała ta osoba Wam szansę ? Jak to się skończyło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martwi mnie to, że nie sypiasz w nocy. co z tobą będzie na dłuższa mete, zawal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no :) ale może będziemy leżeć w sąsiednich łóżkach an oddziale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwala się ta co sypia haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będzie cie taki facet szanował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie było odwrotnie, to facet zabiegał o mnie bardzo długo. nie był w moim typie pod żadnym względem, lubiłam go jako kolegę, ale on był tak uparty, że w końcu dałam się namówić na kawę i jakoś tak poszło :) jak to mówili kiedyś "chodził, chodził, aż wychodził" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zabiegałem bardzo o dwie spośród wielu dziewczyn z jakimi chodziłem Nic z tego nie wyszło. Patrząc teraz po upływie czasu na to co nie wyszło i że zostałem odtrącony cieszę się bo teraz wiem ,że nie byłbym z żadną z nich szczęśliwy .Tak jak jestem teraz I powiem tak nie ma co za intensywnie zabiegać o to co nam się wymyka bo i tak nie będziemy szczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w trampkach
Moze sie udac, ale trzeba wiedziec JAK to robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oN zabiegał, ja go coraz bardziej lubiłam, zakochałam się i on znikl, przepadł ale ma się dobrze podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc w trampkach...zgadzam sie z toba w 100%...do goscia powyzej...czemu pŕzepadl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jedli

Tak,bo ta osoba zacznie o tobie myśleć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 godzin temu, Gość gość jedli napisał:

Tak,bo ta osoba zacznie o tobie myśleć 

potwierdzam tym bardziej jak lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek

Biegałem kiedyś za taką jedną. Naprawdę bardzo się starałem. Aż się dziwię, że miałem wtedy w sobie tyle energii. Ona mnie odrzucała. Mówiła wprost, że możemy być tylko przyjaciółmi. Ja udawałem, że tego nie słyszę i działałem dalej.

To była syzyfowa praca. Nie osiągnąłem nic. Przyczyną takiego stanu rzeczy był fakt, że ona kochała innego. Powiedziała mi o tym, ale nie chciała powiedzieć kim on był. Ja wtedy wmawiałem sobie, że ona mówiła o nim tylko na odczepnego, i że on tak naprawdę nie istniał. Myliłem się. Po tym gdy otrzeźwiałem i przestałem się o nią starać, ona zdecydowała się ujawnić mi kim on był.

Był naszym wspólnym kolegą. Darzyła go przez kilka lat nieodwzajemnionym uczuciem. Zdałem sobie sprawę z tego, że miałem ogromnego pecha zako...ąc się w dziewczynie, której serce było przez lata zablokowane z powodu platonicznej miłości. Nie miałem najmniejszych szans. 

Wkrótce dziękowałem Bogu, że tak się potoczyły te moje sprawy. Poznałem cudowną dziewczynę- cudowną zarówno pod względem wyglądu jak i charakteru. Ta cudowna dziewczyna mnie pokochała. Przeżywałem z nią najpiękniejsze chwile mojego życia. Nie wyobrażałem sobie spędzenia życia u boku tej, która mnie odrzuciła. To odrzucenie było darem losu. Czasem i tak bywa. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Problem w tym, że za bardzo staraliście się o tamtą osobę i efekt wtedy jest odwrotny bo przestajecie być wyzwaniem, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Problem w tym, że za bardzo staraliście się o tamtą osobę i efekt wtedy jest odwrotny bo przestajecie być wyzwaniem, niestety

Co do mojego przypadku jesteś w błędzie. Tu nie o intensywność starania się chodziło. Wystarczy, że tamten kiwnął by tylko palcem, ona byłaby już jego i zrobiłaby dla niego wszystko. On nie musiałby się o nią starać i o nią zabiegać. Była w nim zakochana i marzyła o tym aby on wykonał chociaż jakiś gest. Byłaby wtedy jego. On nie musiał by poświęcać ani energii ani czasu aby być z nią. 

Ja robiłem dla niej wszystko. Poświęcałem się. Dawałem z siebie tyle energii i poświęcałem tyle czasu po to aby dostać figę z makiem. Nie była we mnie zakochana, więc nie uzyskałem nic. I tu był pies pogrzebany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieudacznik

chodzil i wychodzil bo ksiezniczka zdala sobie sprawe, ze bedzie jej w zyciu wygodnie bo on sie poswieca dla niej, ale tak naprawde gdyby pojawil sie ideal to by za nim poleciala na kiwniecie palcem, bez starania sie, dlatego mam wy...e i nie bede biegal za zadna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieudacznik

ani nie mam zamiaru sie rozwijac edukacyjnie, zawodowo itp, bo mi to nie potrzebne, jak chca to moga kobiety to robic a ja przyjde na gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alena

A może panowie lepiej coś tworzyć wspólnie,poświęcać się obopolnie i nie drwic z uczuć😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie

NIGDY nie zabiegałam o faceta, ale o mnie paru owszem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie

obecnie wkladam sobie palec w pupke i mysle o przystojniakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie
1 minutę temu, Gość oczywiscie napisał:

obecnie wkladam sobie palec w pupke i mysle o przystojniakach

Masz odrażające fantazje, trollico 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość oczywiscie napisał:

NIGDY nie zabiegałam o faceta, ale o mnie paru owszem. 

Jak wyglądasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Jak wyglądasz?

Bo co? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×