Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolina1908

Ślub 2017

Polecane posty

Gość karolina1908

Planujemy z narzeczonym ślub i wesele w 2017. Dokładniej na 19.08. Mamy już kamerzystę i fotografa, orkiestrę i upatrzoną salę. Zapraszam wszystkie dziewczyny planujące swój dzień na 2017 rok Co już macie a co przed wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My również 2017 tylko że czerwiec - 17.06. Sala już jest, teraz tylko przed nami orkiestra i foto z kamerą. Już mam kilka na oku czekam na odpowiedź, myślę już nad zaproszeniami. pozdrawiam wszystkie pm z 2017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1208
Witam! ja mam ślub 12 sierpnia 2017r, więc tydzień wcześniej :) mamy już salę, foto i video, orkiestrę i catering :) na dzień dzisiejszy tyle. Już nie mogę się doczekać tego najważniejszego dnia w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam www.zaproszeniaslubwesele.pl mają tam nie tylko zaproszenia, ale też dodatki weselne jak np. bardzo ciekawe księgi gości do wypisywania życzeń, albo puzdereczka na obrączki z mchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny druk, dużo promocji, szybka i bezpłatna dostawa, a przede wszystkim, duży wybór papierów ozdobnych - www.viperprint.pl. Zlecam tam druk od paru lat i naprawdę są godni zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1908
karola1208 a myślałaś już nad sukienką?? Bo ja chce chyba klasyczną księżniczkę. I kolor przewodni też już mam wybrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1208
karolina1908 https://twojasuknia.pl/slubny-blog/slubne-suknie/60-sukien-slubnych-ktore-musisz-zobaczyc/attachment/suknie-slubne-2015_57/ Mi podoba się coś takiego, jest taka w sam raz, nie za skromna i nie za bogata. Mój kolor przewodni, będzie zależał od sukienki na drugi dzień, bo mamy wesele dwu dniowe :) Pierwsze wybiorę sukienkę, nie mam jeszcze nic na oku, musi mi się po prostu spodobać kolor i krój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1208
karolina1908 Twoja sukienka też jest bardzo ładna, taka niespotykana. Ja mam utworzony temat "ślub i wesele 2017" i tam chyba też są Twoje wpisy, więc spotykamy się na 2 tematach :) Ja też myślałam właśnie o niebieskim takim jasnym, lub miętowym, bo takie kolory mi się podobają, tylko nie wiem czy znajdę jakąś ładną sukienkę na 2 dzień w którymś z tych kolorów, albo będę szyć na zamówienie :) Nauki w naszym mieście wyglądają tak, że płacimy 140 zł i mamy tylko 4 godziny nauk. Za obrączkami się jeszcze nie rozglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeu
Fotograf Ślubny - www.switek.eu nowości na FB: www.facebook.com/www.switek.eu Fotograf Ślubny - www.switek.eu nowości na FB: www.facebook.com/www.switek.eu Profesjonalna obsługa Fotograficzna na Twoim Ślubie! 2016 / 2017 / 2018 Profesjonalna obsługa najważniejszego dnia w Waszym życiu! Przykładowa oferta: -przygotowania -błogosławieństwo -ceremonia -wesele do oczepin -plener Na gotowo po obróbce 400zdjęć na płytach DVD, do pleneru lliczne dodatki i niezwykłe pomysły. Cena: 1599zł Działamy na terenie woj. ślaskie,małopolskie, łódzkie, opolskie, świętokrzyskie, mazowieckie Więcej zdjęć na www.switek.eu oraz FB www.facebook.com/www.switek.eu kontakt@switek.eu Atrakcyjne ceny! Fotograf Ślubny - www.switek.eu ‪#‎panmłody‬ ‪#‎fotograf‬ ‪#‎fotografkatowice‬ ‪#‎fotografślubny‬ ‪#‎wedding‬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1908
My jesteśmy zapisani na nauki weekendowe w maju. Chcemy to ogarnąć i mieć z głowy. Kurs z poradni mamy już zrobiony. Spróbuj poszukać sukienki na poprawiny na allegro tam nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem koloru. A duże wesele planujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1208
Myślałam o allegro, tylko na końcu, bo nie jestem w 100% przekonana do allegro, pierwsze porozglądam się po sklepach. Wesele mamy na 140 osób, takie średnie. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1908
My tak 160 - 170 ale to tak plus minus bo jeszcze nie myślałam nad listą gości. U nas prawdopodobnie będzie wesele jedno dniowe ale to do przedyskutowania i rostrzygnie się w maju po spotkaniu rodziców. Nad jaką wódką myślicie? My nad Stockiem lub Panem Tadeuszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandalik
Ja jestem dopiero na początku tej drogi ;) tak generalnie, to dopiero się zaręczyliśmy i zaczynamy coś myśleć, ale na razie bez konkretów. Mam nadzieję, że ten portal mi pomoże w organizacji: http://zaslubieni.eu/ ;) jest tu praktycznie wszystko co młode pary potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1208
karolina1908 My myślimy o Bolsie, bo jest to dobra wódka, a zarazem atrakcyjna cena. Ja mam już listę gości, wyszło dokładnie 140 osób, zobaczymy ile osób nie przyjdzie. My postanowiliśmy na wesele 2 dniowe, bo zawsze o takim marzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1208
Wandalik To czeka Cię długa droga, a już na pewno pełna wyborów i decyzji :) życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My chyba postawimy na Stocka. Cenowo fajnie stoi i rodzice wstępnie mówią o nim. A myślałaś już nad bukietem ? Jakie kwiaty byś chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak z fotografami? macie już podpisane umowy? czy to jeszcze za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1208
Wstępnie myślałam o czymś takim, ale jeszcze nie postanowiłam. Frezje są ładne i przepięknie pachną. https://www.google.pl/search?q=bukiety+%C5%9Blubne&biw=1366&bih=673&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwjn8uPxoOrLAhXKvRoKHS_jClkQ_AUIBigB#tbm=isch&q=bukiety+%C5%9Blubne+frezje&imgrc=rp3gVvOWHQKhXM%3A Zależy też jak ubiorę salę, bo fajnie jakby się to jakoś komponowało razem. A Ty masz jakiś bukiet na oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1208
Ja mam już od miesiąca podpisaną umowę z fotografem i kamerzystą, bo terminy też mają napięte w moim mieście. Fotograf, którego chcieliśmy jako pierwszego już nie miał terminu, musieliśmy szukać innego. A kiedy ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ślub 29 kwietnia 2017 roku i na razie mam uwarzona sale, zespól i fotografa ale to wszystko. Umowy dopiero będę podpisywać. Oglądam juz wstępnie sukienki ale wszystko jest niesamowicie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1208
To może wypożycz sukienkę. Ceny są straszne, wiem coś o tym, bo ja jak w salonie pytałam o taką sukienkę jaka mi się spodobała, to Pani powiedziała mi 4700zl i szczerze mówiąc też się zastanawiam nad wypożyczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1908
Ja już mam dekoratorkę, wstępnie salę i kamerzystę z fotografem który mieli ostatni wolny termin na sierpień 2017. Także uwżam że już najwyższy czas podpisywać umowy. Ja będę kupować sukienkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodzi Państwo, jeśli szukacie czegoś wyjątkowego w okolicach Poznania to zapraszamy serdecznie do nas :) Organizujemy wesela do 110 osób, oferujemy bogate menu, które można dowolnie modyfikować :) Posiadamy jeszcze wolne terminy na rok 2017 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mniejszych miastach sa tańsze. W Warszawie to faktycznie duży koszt. Tak samo jak w Lublinie moim miescie rodzinnym. W miastach obok takie same fasony sa często dużo tansze. W miescie gdzie mieszkam pod Warszawa jest salon gdzie piękne suknie sa po 2200-2700. Nie chce wypożyczać sukni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A liczyłyście juz koszty wesela? Ile was wyniesie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1908
U mnie tak plus minus 25 - 30 tys. A jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie 35 tysięcy na 90 osób wliczając suknię, garnitur, obrączki i inne takie dodatki. Wszystko strasznie jest drogie aż boje sie ze nie damy rady. Moi rodzice dają 10 tys, 15 tys mamy odłożone i musimy jeszcze 10 odłożyć jakos. Nie wiem jak ludzie robią wesela i tyle mniej ich wynoszą a wydawalo mi sie ze nie place tak dużo za wszystko, moje znajome placa duzo więcej za fotografa, sale itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie robicie wesela? Jakie województwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×