Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kiedy facet uzna kobiete za zbyt atrakcyjną dla niego?

Polecane posty

Gość gość

np sam nie chodzi na siłownie, nie pakuje, ma troche brzuszka, twarz przecietna ale za to wysoki, takie byczysko? Ogolnie podoba sie dziewczynom,kobietom. Ale nie wiem jak nago, na plazy go nie widzialam. Czy facet zrezygnuje z romansu z dobrze wygladającą kobietą TYLKO DLATEGO bo sam zle wygląda nago?? Jakie kompleksy mają faceci? Dodam tylko,ze kobieta chce sie z nim przespać i on o tym wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli ma kompleksy na tym punkcie to może zrezygnować, a jeżeli tobie to nie przeszkadza to się bierz za niego, w czym problem? jak sama nie posuniesz się dalej to się nie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli leniwa zapuszczona dupa z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie przyszło mi do głowy coś takiego, aby uznać kobietę za zbyt atrakcyjną dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, jeżeli zechce cie przelecieć to to zrobi i tylko przeleci bo uzna cię za zbyt atrakcyjną dla siebie żeby wchodzić z tobą w związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak lezy na plecach to bardzo mu sadlo wystaje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakie? Ja go chce...sama mam kompleksy ale staram sie cwiczyc (60kg,na 166cm) mam dośc małe piersi ale reszta ok To ja przy nim wlasnie czuje sie niebardzo..gorzej,a nie uwazam siebie za malo atrakcyjną bo to on sam pierwszy zaczal mnie podrywać. On ma na tyle głowy( obciety bardzo krotko) kilka duzych brązowych brodawek, sa okropne ale mimo to on mi sie bardzo podoba i jest super. Nie wiem moze na ciele gdzies je ma i tego sie wstydzi? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie;) to żaden grubas:) ma tendencje do brzuszka tego dolnego, jak w koszuli jest i idzie to mu sie trzęsie galareta. Ale mi to nie przeszkadza! Dka mnie jest jest super ,zauroczylam sie. Ale widze,ze ja "za mało" atrakcyjna jestem ...aby faceci czasem niepotrzebnie narobią nadzieji;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka duzych brązowych brodawek uj, matka bylego miala takie na ciele, odrzucalo mnie to. powinno sie usunac takie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czuję bul gdy czytam o nadzieji... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady , duze nie sa nie odstaja ale są widoczne ,plaskie ale troche uwypluklone, i z tylu. Serio te troche brzuszka to jakis kompleks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty sie przejmujesz jakim sadlarzem, bo niby taki se wymysli ze tylko z super sexi laskami bedzie? to ciekawe czy z taka aparycja jak przedstawilas jakas sexi laska na niego poleci :D sexi laski wymagaja modeli albo b.bogatych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci nie mają kompleksów. Choćby był ohydny, myśli, że jest demonem seksu i okolic. Skąd Ci w ogóle coś takiego przyszło do głowy????!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci nie mają kompleksów? zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i w tym sa smieszni wlaśnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma takich facetów! każdy ma o sobie wysokie mniemanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda, ja mam kompleksy i nie mam zbyt wielkiego mniemania o sobie, ale nie uważam aby jakaś kobieta była zbyt atrakcyjna dla mnie, bo to tylko wygląd, a wygląd nie jest najistotniejszą rzeczą. Ludzie normalni nie dobierają się w pary tylko dlatego że druga strona jest ładna, bo co mi po wyglądzie jak dziewczyna będzie wredna i głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ostatniego pana...zostaw jakiego maila, odezwe sie. Chcesz? Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za propozycję, ale nie szukam nowych znajomości a już zwłaszcza na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło mi o wymiane poglądów. Ale ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci nigdy tak nie myślą. Każdemu z nich się wydaje, że nawet dla modelki po Harvardzie będzie błogosławieństwem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, wydaje mi sie,ze az tak bardzo mu sie nie podobalas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo zależ od pewności siebie. Niektórzy nawet brzydcy zagadują do pięknych kobiet a inni przeciętni albo nawet całkiem przystojni mogą nigdy nawet nie zagadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci raczej nie przejmują się takimi rzeczami, wielu z nas również ma kompleksy i obawy z tym związane, ale trzeba zacisnąć zęby i pokonać strach, bo zbyt wiele można przez to stracić. Gdybym przejmował się kompleksami, to pewnie do dziś byłbym prawiczkiem :P Poza tym facet szybciej zaakceptuje drobne wady i defekty niż kobieta, bo wbrew stereotypowi to kobiety większą wagę przywiązują do wyglądu fizycznego, a już zwłaszcza swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna laska chce się z nim przespać i on o tym wie, i nic z tym nie robi? Nie kumam. Wy zawsze musicie lokować uczucia w gejach, poaprańcach? A co do twojego pytania autorko, nie uważam by jakaś laska była dla mnie zbyt atrakcyjna. Nie żebym miał takie o sobie mniemanie. Zwyczajnie nie myślę o tym! Nikogo na siłę nie podrywam, po prostu rozmawiam sobie z różnymi dziewczynami. Nie jestem stalkerem. Jak widzę, podczas rozmowy, że podobam się dziewczynie, to atakuję. Nawet wystarczy bym widział, że dziewczyna patrzy się na mnie, to już wiem, że mogę próbować :) Może się uda, może nie. Ale nie podchodzę tak do tego, że "o ta to jest za ładna, z tą do łóżka nie pójdę". To byłby jakiś kretynizm. Ale też nie mam kompleksów, żeby się rozebrać. Jestem pogodzony ze swoim wyglądem :) Reklamcji nie było do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie bardzo podoba duze chlopisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ON po prostu nie jest toba zainteresooweany i chyba wiem dlaczego, jestes po prostu zwyklą prostaczką, do tego wyuzdaną (nie zna faceta a chce z nim sie przespac :O dla mnie to chore no ale...), widocznie on szuka wartosciowej kobiety ktora nie tylko dobrze wyglada ale cos soba reprezentuje, czego o tobie powiedziec nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znasz mnie a po paru wpisach oceniasz Znam go bardzo długo, mamy wspolnych znajomych, lubimy sie. To nie jest ktos przypadkowy, poznany w dyskotece(nawet tam nie chodze) Zatkało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może masz mylne mniemanie o jego zamiarach. Może on tylko flirtuje i nie ma w planach nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam kompleksy i nie uwazam samego siebie za Adonisa czy cholera wie co... Dystans do siebie to podstawa. W ogóle nie uważam się za jakiegoś przystojnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×