Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sklep z gadżetami

Polecane posty

Gość gość

Szukam jakiegoś fajnego e-sklepu z ciekawymi gadżetami na prezent - coś naprawdę niebanalnego, ale nie głupiego. Polecicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś chciał personalizowane książki albo zabawne obrazki polecam sklep www.booksle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rori35
TakaPaka - chyba najciekawsze rzeczy ze sklepów które znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu mozesz znazlezc prezenty moze niezbyt oryginalne ale za to przydatne dilmarket.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz dobrego i godnego zaufania sklepu internetowego z gadżetami i nie tylko,to polecam www.Ykra24.pl miła obsługa i szybka wysyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pearl24 - mają kilka fajnych gadżetów. Ja kupiłam tam chłopakowi na imieniny czadowy stojak na alkohol, na imprezach robi furrore :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakol
Jeśli poszukujesz oryginalnego prezentu mam dla Ciebie idealną propozycję - słodki bukiet wykonany z rozmaitych słodkości w dowolnej kolorystyce. Prezent idealnie się sprawdzi jako upominek w dniu ślubu, imienin, czy urodzin. Wszystkie moje bukiety to małe dzieła sztuki, wykonane ręcznie z największą starannością. Możesz mieć pewność, że prezent będzie wyjątkowy, niepowtarzalny i przygotowany specjalnie dla Ciebie. Zapraszam do polubienia mojej strony. https://www.facebook.com/slodkieeebukieciki/? fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Toys4Boys można znaleźć zabawne gadżety. To jedyny sklep z tego typu prezentami, który mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy o jakie gadżety konkretnie chodzi, jeśli o elektronikę, to możesz zobaczyć na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euro, może morelę.com, media, sferis? chyba, że ma to być coś śmiesznego, to najszybciej chyba na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaBo
Ciekawe rzeczy są na: rewelka.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukasz fajnych gadżetów na prezent z pomocą przyjdzie ci strona internetowa http://www.cozacena.pl/ Bez wychodzenia z domu i biegania miedzy półkami w sklepie znajdziesz przeróżne gadżety na prezent i od razu możesz porównać ich ceny. Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×