Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Napady sennosci w poludnie i trwajace do wieczora

Polecane posty

Gość gość

Czesc mam od paru lat taka dolegliwosc co dziennie od godzin popoludniowych do wieczora tak do godz 18 ze chce mi sie spac oczy sie same zamykaja i nic mi sie niechce i niewazne czy cos robie czy nie to jak nadejdzie ta godzina to juz czuje zmeczenie i sennosc i lekki bol glowy a wieczorem wszystko odchodzi czy moze ktos tak ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie mam to samo, nie wiem co to może być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wahania poziomu cukru albo zmeczone nadnercza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie teraz czuje jak mi piwoli odchodzi juz mi sie niechce tak spac a wzielo mnie dzisiaj tak po 14 godzinie i do tej pory trzymalo, a nieraz to mam jeszcze stan podgoraczkowy i piecze mnie twarz i oczy i glowa boli z przodu jakby zatoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wazne jak mnie to puszcza to mam uderzenie goraca i sie poce i potem jest wporzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Jeśli dolegliwości ma małe dziecko, oznacza to że rodzic powinien popracować nad sobą. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/ Tak dla poczytani, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o nadnercza ,booo mamy to w trójkę o tej samej godzinie czyli,godziny zachodu słońca :-) jest to zwiazane z tym co w powietrzu,a my wrażliwi na pogodne,słońce zachodzi ,wszystko zasypia i tak 2,3 godz,,potem energia księżycowa może dac siłę ,no albo nie dac gdy łazimy po nocy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×