Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie: jakie ilości alkoholu uważacie za zdrowe?

Polecane posty

Gość gość

Pytanko.. Jakie ilości i jakiego alkoholu uznajecie za bezpieczne dla zdrowia? Np. ile sztuk piw, ml wódki czy wina i jak często pijecie w tygodniu czy miesiącu czy rzadziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 piwa na tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przepadam za alkoholem, więc nie wiem... zdrowy to może być sport, ale alkohol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak codziennie to jest to dla mnie alkoholizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkohol nie jest zdrowy, wysusza skóre i powoduje starzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdanie wszystko zalezy od rodzaju i ilości.. "Wypijaj kieliszek czerwonego wina do obiadu, jeśli chcesz mieć zdrowe serce, jasny umysł i zachować młodość jak najdłużej". Alkohol to nie tylko wóda czy chlanie piwska. Można pić małe ilości wina.. http://www.poradnikzdrowie.pl/zywienie/zasady-zywienia/czerwone-wino-zwalcza-wolne-rodniki-chroni-przed-miazdzyca-i-zawalem-s_34795. html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często właśnie spotykałam się z informacją o leczniczym czerwonym winie.. Jak byłam młodsza to piło sie u mnie piwo leczniczo na nerki (rodzice nie piją alkoholu więc nie było to żadne promowanie nałogu :P) Wszystko w duzych ilościach w jakiś sposób szkodzi i nieważne czy to alkohol czy inna używka czy jedzenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, jasny umysł..ja czasami na wakacjach na południu europy wypiję kieliszek wina i kręci mi sie w głowie (bardzo rzadko piję). na serce do jest dobre zdrowe jedzenie i ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwidoczniej alkohol nie dla każdego, teściowa wypije 3 łyki wina i ona już twierdzi że się upiła, rozbawiona, gadatliwa hehe (zastanawiam się ile jest w tym samej autosugestii bo kiedyś jak nie wiedziała ze w drinku jest wódka to wypiła sporo i o żadnym upiciu nie było mowy :P) Ja pije pół wina (max 350 ml ) raz w miesiącu, zadnych negatywnych skutków nie obserwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×