Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

z czego piją wasze 2,5 letnie dzieci

Polecane posty

Gość gość

moja córka ma 2 lata i 9 miesięcy, umie pić z normalnego kubka ale najchętniej pije z kubka niekapka z miękkim ustnikiem, czy to nie za długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synek mniej wiecej jak mial 1,5 roku pil juz z normalnej szklanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja się pochwalę mój 2 latek od pół roku pije z kubka, ma w tej chwili 2 lata i niecały miesiąc za to nie odpieluchowany, próbuje sikać do nocnika, ale z dwójką nie chce z kubkiem ma do czynienia już od dawien dawna, nigdy nie chciał żadnych butelek, niekapków czy innych dziecięcych pijawek, odkąd pamiętam je sam, nie da się nakarmić, łyżką czy widelcem, ale sam, i wychodzi mu to już teraz doskonale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2-letnie w pieluchach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w pieluchach i co z tego? starszy też był w tym wieku w pieluchach, a za 3 miesiące sam poleciał i wysiusiał się do sedesu, nie do nocnika także zrobił wielki skok, do niczego go nie zmuszałam, tylko tłumaczyłam, i sam widocznie dojrzał do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plastikowy dziecięcy kubek, często do tego słomka (zwykła jednorazowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój juz dawno z normalnego kubka plastikowego , ze szklanki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pije z normalnego kubka/szklanki. Od paru miesięcy. Sam chciał spróbować, i mu zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój miał 9 msc i pół normalnie ze szklanki plus niektóre butelki z dziubkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:10 A co cie dziwi? Widać nie znasz podstaw o rozwoju dzieci... 2 lata to czas kiedy dzieci zaczynają sygnalizować potrzeby fizjologiczne. "Ok 2 lata!" więc i 1,5roku i 2,5 to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn 2 lata i 9 mcy, pije ze wszystkiego, najczęściej ze szkalnki/kubka plastikowego, ale pije także z butli ze smoczka - tak ok raz dziennie kakao i będzie pił ze smoka nawet do 100, jak zechce :D Z niekapka umiał pić od ok 8 mca, ale jakoś go nie pokochał i całe szczęście, wolałam uczyć go picia ze wszystkiego, to wygodniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pije z kubka z Ikei takiego w kształcie psiej głowy. Z normalnego nie umie. Jak jest u babci to babcia daje mu słomkę do dorosłych kubków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze wszystkiego. Szklanki, kubki, bidon, butelki, łyżeczką ze szklanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam też 360 z Lovi ale nie załapał i leży. A szkoda, bo taki w fajny wąsaty. Może drugiemu się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma teraz 7 miesięcy. Nigdy nie chciał pić z butelki, nawet mojego odciągniętego mleka. Do niekapków ja nie mam przekonania. Od 2 miesięcy (od rozszerzenia diety) pije z "kopniętego", plastikowego kubka. Jeszcze muszę mu podtrzymywać, ale idzie mu coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kopniętego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z żelazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z żelazka? nie wiem co palisz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja córka mleko toleruje tylko z butelki. Natomiast nigdy nie chciała pić z niekapkow.nigdy . Od kiedy miała 6miesiexy podawaliśmy jej wodę łyżeczka i zwykłym kubkiem czy szklanka, chwilę później już sama umiala. Natomiast picie słomka opanowała dopiero jak miała 2 lata :), takze odwrótnie niż u większości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×