Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet za kasę

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Dziewczyny czy któraś z was korzystała w Krakowie z usługi faceta z ogłoszenia np. z roksy? Mam ochotę skorzystać ale nigdy tego nie robiłam za kasę. Proszę o poważne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takiego gościa i to z roksy. Mogę powiedzieć że warto uważaj tylko na zboczonych cymbałów którzy nie potrafią nic a takich nie brakuje nawet na tym forum. Warto bo ci się należy jeśli nie masz z kim lub twój stary ciągle jest zmęczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cymbałem to ty jesteś ja cię bzyknę za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie o takich cymbałach piszę jak ty bo gdybyś nim nie był to byś się nie odzywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooo jaka ostra w łóżku musisz być nie zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci powinny już spać więc Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest taki z wieliczki czy wadowic lachon Andrzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lepiej się wybrać się do sauny lub na plażę nudystów i najpierw sobie pooglądać facetów a potem wybrać takiego który się spodoba.Uwierz mi naprawdę warto,przynajmniej nie weźmiesz bubla,a kasę spozytkujesz na ważniejsze wydatki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle, ze to naprawde straszna desperacja placic facetowi za seks :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu też zbok od sauny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama tak czasami robię.W saunie możesz go sobie tylko pooglądać, a poznać w innym miejscu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi chyba trochę chodzi o coś innego. Nie mam odwagi kogoś podrywać ani ochoty potem na więcej. Nie chcę zobowiązań a poza tym faceci nie zwracają na mnie tak strasznie uwagi, poprostu nie mam brania. A jeśli chodzi o tego Andrzeja z Wieliczki to ktoś korzystał z jego usług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Andrzeja to jest Andrzej ale na roksie ma chyba inne imię a Andrzej to jego prawdziwe ja korzystałam z koleżanką i powiem że byłam zaskoczona. Koleś przystojny z bródką i naprawdę zaskoczył nas pozytywnie. Jest napewno po trzydziestce nie młody i nie pusty. Możliwe że to ten Andrzej. Zadzwoń zapytaj co ci szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andrzej z roksy robi sobie autoreklamę na babskim forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie chodzi o desperacje. Ja doskonale wiem o co chodzi. Jestem koło 40 i korzystam z takiego gościa tylko w Warszawie. Od tego momentu jestem inną kobietą i mam gdzieś co o tym sądzi ktoś inny. Mi jest z tym dobrze i o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest tu jakaś kobieta która w Krakowie korzystała z takich usług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex to sex a związek to związek. Jestem tego samego zdania co wy w domu mam dobrą kobietę ale nie będę ukrywał ,że modelką to ona nie jest. Od czasu do czasu zafunduję sobię trochę dzikiej namiętności. Taka mała rada dla pań ;umawiajcie się w hotelu albo u was bo jak sex jest u nich to czasami jakiś inny klient się dobija do drzwi(przynajmniej tak jest u kobiet).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ja tego szukam ale wolę zapłacić raz na jakiś czas niż mieć potem problem że ktoś będzie pisał lub dzwonił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jestes scier.wem i twoja kobieta powinna sie dowiedziec co wyrabiasz. dla tego nigdy nie bede w zwiazku, bo nie umiecie utrzymac q**sa w portkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciężko będziesz miała znaleźć. Facet za kasę to mało popularny zawód.Ciężko o profesjonalistę.Powodzenia w poszukiwaniach i daj znać czy znalazłeś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało byc znalazłaś *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoniłam do paru chłopaków i umówiłam się z jednym. Przez telefon miły gość i podaje że jest po 30 zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko napisz jak było,sama jestem ciekawa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszę tylko tyle że moje poszukiwania zakończone pozytywnie. Jeśli ktoś powie że to zły pomysł to niech sobie myśli tak dalej. Ja albo miałam szczęście albo nie jest to zły pomysł na rozrywkę. Nie będę pisać z kim i gdzie bo tak się z nim dogadałam a słowa trzeba dotrzymać poza tym hmmm szkoda takiego ciasteczka... Dzięki wszystkim za porady. I nie jest to żaden Andrzej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu on nie chce abyś powiedziała kto to? Miałby extra reklamę nie bardzo rozumiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po rozmowie z nim okazało się że przez takie opisy na forum ma ciągle głupie telefony i woli mieć spokój tak to zacytował. Ale naprawdę warto raz na jakiś czas się z kimś takim spotkać ja jestem pod ogromnym wrażeniem szkoda że wcześniej nie wpadłam na taki pomysł. Bałam się jak cholera ale po spotkaniu i rozmowie wszystko puściło a później było już tylko wow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz kobieto!!! A tak się bałaś. Faceci ciągle korzystają z usług dziewczyn a nam to już nic nie wolno!!!! A dlaczego? Gratuluję odwagi. Szkoda że do Krakowa mam tak daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu jesteście zwykłe ku..y!!!! I tyle!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest właśnie klasa forumowiczów!!!! To jest moja sprawa i jeżeli ci to nie pasuje to nie czytaj tego i się nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny szukajcie. Jest takich kolesi mnóstwo... Faceci płacą za sex aby potem dziewczyny z którymi sypiają nie zawracały im głowy, wracają do domu i mają to w nosie. Wiem bo sam tak robię. Zero smsów, głupich telefonów i nękania idę płacę i mam w nosie. A uwierzcie mi co drugi tak robi ale mało się do tego przyznaje, jeżeli jest w mieście fajna dziewczyna to spróbuj się do niej umówić zawsze zajęta nawet te kijowe są zajęte, a przez kogo? A najwięcej korzystają nie winni ha ha ha... Macie rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×