Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co zakładać do spódnicy i sukienki?

Polecane posty

Gość gość

Witajcie postanowiłam zacząć chodzić w spódnicach i sukienkach, a że nie znam się na modzie mam do was kilka pytań. Poszukuje stylizacji na co dzień (głównie na uczelnie). Kupiłam niebieską rozkloszowaną sukienkę za kolano, z prostym krojem, krótkim rękawem, bez dekoltu. Mam jeszcze czarną ołówkową spódnice. Z butów do wyboru mam białe, kremowe i czarne proste baleriny, białe trampki krótkie, czarne i niebieskie adidasy. Do tej pory jak musiałam iść w spódnicy zakładałam do niej białą koszulę, czarne baleriny lub szpilki oraz cieliste lub czarne cienkie rajstopy. Jak to wszystko ze sobą zestawić? Jak dobrać bluzkę do spódnicy? Jakie wybrać buty i rajstopy? Z kąd czerpiecie inspiracje? Jakie możecie polecić mi stylizacje, które są uniwersalne. Co ładnie wygląda a czego unikać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rób sobie zdjęcia różnych swoich stylizacji, połącz te bluzki co masz ze spódnicą i butami i samam zobacz co Ci się njabrdziej podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno te czarne baleriny będą pasowały do tej niebieskiej sukienki i spódnicy. Kup sobie tylko taki uniwersalny żakiecik, wdzianko lub ramoneskę na chłodniejsze poranki. Fajne stylizacje damskie możesz sobie podpatrzeć w różnych sklepach np. http://modana.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka zestawów z balerinami , trampkami i adidasami , które możesz wypróbować : -sukienka , buty do wyboru , jasne baleriny , trampki , adidasy niebieskie, biała lub granatowa kurtka jeansowa albo modna bomberka i cieliste rajstopy -sukienka , czarne baleriny i do wyboru czarny kardigan , czarna marynarka, czarna ramoneska i cieliste rajstopy - czarna ołówkowa spódnica , koszula gładka lub z elementami czerni , do środka lub na zewnątrz albo prosta bluzka bez kołnierzyka, czarne baleriny, rajstopy cieliste lub czarne , na wierzch kurtki lub sweter w zestawów wymienionych powyżej - czarna spódnica , koszula na zewnątrz , t-shirt, czarne rajstopy, czarne adidasy - czarna spódnica , niebieska koszula ( jeansowa?) lub t - shirt ,cieliste rajstopy, niebieskie adidasy Niefajnie wyglądają czarne rajstopy do jasnych butów i jasnej sukienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze o bluzkach do czarnej spódnicy. W tym sezonie nadal bardzo modny jest trend black&white . Połączenie bieli i czerni to doskonały i stylowy duet. Biało- czarna koszula , bluzka w modne wzory - pasy, kratę, kwiaty będzie strzałem w 10:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biała bluzka do czarnej spodnicy - jakie to nudne, tandetne, dzieci w podstawowce ubieraja sie tak na akademie, jesli to bylo modne to chyba w latach 90 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale klasyczne! i bez problemu można w większości sytuacji w takiej kreacji się pokazać. Proponuję popatrzeć na rózne inspiracje w necie, na insta czy innych serwisach/portalach. Ja z kolei często się w sukienkach spódnicach pojawiam, a do tego rajstopy w takim stylu np http://www.levante.pl/fantazyje-c-25_26.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarna spódnica i biała koszula to ponadczasowa klasyka , która wcale nie musi być nudna. To zestaw , który zmieniając dodatki można nosić na różne okazje i sposoby. Do koszuli można założyć różne naszyjniki : krótki delikatny z zawieszką na szyję, krótki bardziej ozdobny pod zapiętym kołnierzykiem , długie srebrne, złote , z kilku łańcuszków , kolorowe. Bardzo modna wzorzysta chusteczka gawroszka zawiązana na szyi czy apaszka są także fajnym kobiecym dodatkiem. Rękawy koszuli można podwinąć do długości 3/4 , na rękę efektowna bransoletka albo stylowy zegarek i już mamy inny look. A paski do spódnicy ? One też dają wiele możliwości nowych stylizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do rozkloszowanej sukienki będą pasować zarówno baleriny, jak i sportowe sneakersy. :) Teraz bardzo modne są takie łączenia. :) Do ołówkowej spódnicy możesz natomiast założyć prosty top lub cienki sweterek i klasyczne szpilki. Ja inspiracji zazwyczaj szukam tutaj: https://pasujemi.pl/stylizacje Profesjonalna stylistka przygotowuje tam zestawy ubrań dopasowane do różnych okazji i co ciekawe, również do typu sylwetki. ;-) Zobacz, myślę, że znajdziesz tam coś dla siebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z pasją
Do spódnicy super będą koszulki z jakimiś fajnymi nadrukami, coś takiego jak te na stronie www- http://ladora.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO ja też mam IvyBands i świetnie pasują mi do sukienki i spódnicy plus nisforne loczki <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któryś raz już o tym czytam. Cóż to takiego? Świetne bluzki pasujące do spódnicy znajdziesz w Mohito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu nie chodzissz w spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do spódniczek zakładam kurteczkę jeansową krótką - to mój ostatni nabytek, bardzo fajna sprawa. I myślę, że takie kurteczki lub też skórzane ramoneski będą pasować i do sukienek i do spódniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego za kolano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMisia
Ja tam zawsze zakładam opaskę na włosy IvyBands <3 są rewelacyjne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukacie jakiejś fajnej spódnicy na eleganckie przyjęcie lub na spotkanie z przyjaciółmi polecam właśnie tą http://www.cozacena.pl/rozkloszowana-spodniczka-z-zamekiem-moe033-pudrowy-roz,15769. Jej kolor – pudrowy róż – jest bardzo uniwersalny i można do niego dobrać koszulki różnych kolorów – ja ubieram białą koszulkę na ramiączka ze złotymi zdobieniami. I do tej spódniczki pasują idealnie złote sandałki. Swoją spódniczkę zamówiłam na stronie ww.cozacena.pl. Polecam wszystkim niezdecydowanym kobietą, które nie mają się w co ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, to jest kwestia indywidualna. Grunt, żeby było ci ciepło i żebyś czuła się w tym wszystkim dobrze i elegancko. Jest wiele różnych możliwości, ale nie wszystkie nadają się do danej osoby. Musisz sama zdecydować, w czym będziesz czuć się najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze potrzebne są majtki.Bez nich lepiej się układa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o buty, to faktycznie nie jest to łatwe. Ja bym polecała botki, ale takie, które doskonale przylegają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_932
Bransoletkę. Na pewno już nie zakładaj naszyjnika, bo za dużo poziomych linii zastosujesz - to skraca sylwetkę. Yvon.pl ma cudowną kolekcję jesienną - zajrzyj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figi Karina wykonane są z wygodnego materiału, czyli z mikrofibry. Dodatkowo mają piękną koronkę, która dodaje jej pikanterii. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej ubierać klasyczne ubrania w stonowanych kolorach. Ja zawsze korzystam z serwisu CoZaCena- http://www.cozacena.pl/ Jeszcze nigdy się nie zawiodłam. To świetna porównywarka cenowa. Wszystko w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×