Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co zakładać do spódnicy i sukienki?

Polecane posty

Gość asiutka   1999
Ja do sukienki ostatnio noszę rajstopy i trampki, Jeśli sukienka jest czarna to rajstopy czarne i trampki też. Do białej białe rajstopy i białe trampki. Możesz też włożyć botki albo adidasy. Zależy od całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaAnia
Przede wszystkim musisz mieć idealną torebkę, która będzie do wszystkiego pasować! Ja znalazłam idealną stronkę , spójrz na nią http://milate.pl/ na pewno znajdziesz tam coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam szpile i to wysokie..... Jednak moja wad to to, że dług nie mogę chodzić w szpilkach bo strasznie nogi mnie bolą. Zawsze na weselach zaskakuje wszystkich super kiecką i szpilkami a potem bawię się w balerinach. Teraz zaopatruję się w firmie obuwniczej Gamis www.gamis.com.pl gdzie robią buty na "chmurce" czyli bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka   1999
Ja do sukienki zakładam rajstopy i do tego trampki. Jeśli sukienka jest czarna to trampki są też czarne tak jak i rajstopy, jeśli szara to rajstopy cieliste i białe trampki, Czasem też jeśli wkładam czerwone trampki to maluję paznokcie na czerwono, jeśli żółte to na żółto. Do tej niebieskiej możesz wziąć rajstopy np czarne, czarne trampki i paznokcie pomalować na niebiesko. Do spódniczki czarną bluzkę i trampki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proponuję jakieś tenisówki. Pasują do ...enek. Nadają stylizacji nieco sportowy charakter. Fajny wybór mają na crossjeans.pl. Różna kolorystyka i fasony powinny przypaść Ci do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×