Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
omniboss

Odszkodowanie

Polecane posty

Gość Kancelaria Ingenio

Osobom, które w wyniku wypadku straciły członka rodziny lub osobę najbliższą należy się zadośćuczynienie.Od kogo?Kancelaria odzyskuje należne odszkodowanie z polisy OC sprawcy wypadku lub od Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, jeśli sprawca nie miał polisy OC.Kiedy?

Doradca z Kancelarii , dojedzie do poszkodowanych osób w wypadku , 

Rozliczenie od sukcesu , 

Bezpłatne analizy dokumentów.

adres e-mail ; afrontczak@ingenio.pl

Odszkodowanie można odzyskać w ciągu 3 lat od wypadku lub w ciągu 20 lat, gdy wypadek kwalifikowany jest jako przestępstwo.O co można się ubiegać?Kancelaria może odzyskać dla poszkodowanego odszkodowanie, zadośćuczynienie za cierpienie, zwrot poniesionych kosztów pochówku oraz rentę, jeśli zmarły był jedynym żywicielem rodziny.

http://systempartnerski.firmy.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aryur

W razie gdy macie przypuszczenia, że otrzymaliście od ubezpieczyciela zaniżone odszkodowanie doradzam skorzystanie z firmy zajmującej się odzyskiwaniem zaniżonych odszkodowań. Mega profesjonalna firma w tym zakresie to www.doplatydooc.com.pl z województwa kujawsko-pomorskiego. Można na nich polegać, dzięki nim bez stresu odzyskacie pełną sumę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta

Zawsze najlepiej skorzystać z pomocy kancelarii, zamiast motać się w tym samemu. Ja polecam Advoco, na pewno się wszystkiego można dowiedzieć, jeżeli nie odbiorą to szybko oddzwonią. Jestem bardzo zadowolona z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolski

To ja też podrzucam namiary - Kancelaria Radców Prawnych i Doradców Podatkowych Andrzej Paprota z Warszawy, mega dobra kancelaria. Świetnie, skutecznie zajęli się moją sprawą i dzięki nim wygrałem w sądzie odszkodowanie za wypadek komunikacyjny. W 100% jestem zadowolony z tej kancelarii, bardzo dobrze się sprawdzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

Od siebie mogę polecić Advoco, mają duże doświadczenie w odzyskiwaniu odszkodowań. Moja żona miała wypadek i sprawca zbiegł z miejsca, udało im się wygrać sprawę i dodatkowo wszystko dokładnie tłumaczą w trakcie trwania sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym Wam polecić stronę https://totwojakasa.pl gdzie dowiecie się jak uzyskać dopłatę do odszkodowania. Ich usługi są bardzo rozbudowane, więc jeżeli jesteście zainteresowani tematem, to polecam Wam wejść na stronę i zapoznać się z ich usługami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie.

Specjalizujemy się w pomocy prawnej w kwestii odszkodowań, działamy na terenie całego kraju. Bezpłatnie zweryfikujemy każdą sprawę. Pokrywamy za Klienta wszystkie koszty na etapie drogi sądowej i przed sądowej. Nie pobieramy wynagrodzenia z góry. Nasi Klienci niczym nie ryzykują ponieważ wszystkie koszty prowadzenia sprawy bierzemy na siebie. Naszych pracowników ce...e, bardzo wysoka kultura osobista, doświadczenie, kompetencja i zaangażowanie w każdą powierzoną nam sprawę. Najważniejsze jest dla na dobro klienta, dlatego każdą sprawę traktujemy indywidualnie.

Zapraszam.

Beta kancelaria - Warszawa (odszkodowania.expert) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalizujemy się w pomocy prawnej w kwestii odszkodowań, działamy na terenie całego kraju. Bezpłatnie zweryfikujemy każdą sprawę.

Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie. tel. 514 455 736 (betaodszkodowania.pl)

Edytowano przez betakancelaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×