Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarkamy

drukarka

Polecane posty

Gość krelixx
to prawda, bo DobreTonery jak sama nazwa mówi są dobre. Towar naprawdę dobry jakościowo sam zamawiam i jestem usatysfakcjonowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj tusze zamienniki kupuję w sklepach stacjonarnych, nie zdarzyło mi się jeszcze kupić on line, ale może kiedyś zajrzę co tam ciekawego jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tusze kupuje w sklepach różnych, zawsze tej samej firmy o wiem , że nie pozasychają mi a kolory nie będą bladziutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirena
Mam drukarkę Brother dcp j105 oczywiście korzystam tylko z zamienników, u mnie sprawdziły się zamienniki activejet i kupuje je w sferisie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiaMiMi
ja mam epson L310, najtansza nie jest (ponad 5 stówek), ale ja bralam na raty w media expert, bo w porownaniu z tymi tanszymi...to niebo a ziemia;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooll
Zdecydowanie Brother kupiłem swoja jakieś 4lata temu w sferisie, jadę cały czas na zamiennikach activejet i wszystko chodzi idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często oryginalne tusze kosztuje tyle co nowa drukarka usmiech.gif W takim wypadku zamienniki najbardziej sa opłacalne, bez dwóch zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz drukarki do biura to nie ma lepszej opcji niż umowa serwisowa z dzierżawą drukarki. Sama skorzystałam z oferty www.zizako.pl i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozzy782
Zdecydowanie macie racje, że zamienniki sie bardziej oplaca i tym, ktorzy ciagle drukuja na oryginalach polecam odwiedzic strone DobreTonery.pl i znalezc odpowiadajace Wam zamienniki. Placicie o wiele mniej, a jakosc druku zostaje taka sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brothery albo epsony i według mnie najlepiej urządzenia wielofunkcyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli9
Kilka lat temu kupiłem w sferisie brothera dcp375cw do dziś kupuję zamienniki activejet w super cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponowałabym zainwestować w urządzenie wielofunkcyjne, to jest scaner, drukarka, ksero w jednym. Zdecydowanie najtaniej wyjdzie urządzenie atramentowe ( l)aserowa będzie znacznie droższa.np. Brother czy HP. Warto popatrzeć w komputeronik lub w sferisie. Warto szukać takiej gdzie koszty tuszy nie zrujnują portfela bądź też zamienniki będą w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuje też zamienniki, tusz z active jet jednak jest dla mnie najlepszy , kolory żywe, wydruk ma super jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę mieć bardzo sprawną bo niemal codziennie potrzebuję drukować coś do pracy i dzieciom do szkoły też bardzo często drukuję, active jety dają radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KryśkaPosel
Z tego co wiem to mój narzeczony tusze do drukarki zamawia na drukujesz24 pl.Jesteśmy bardzo zadowoleni z wydruków i działania drukarki!A co ważne tusze są w dobrych cenach i nie trzeba czekać długo na przesyłkę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto sprawdzić jakie zamienniki pasują do drukarki bo mimo wszystko jak oryginał jest bardzo drogi to warto przejść na zamiennik, tylko zwrócić uwagę na firmę., bo nie każdy będzie dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boguniia
Do drukarki HP 3785 koszt kompletu activejeta około 90zł, zamawiam je na sferis.pl, są bardzo wydajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja firma niedawno zakupiła drukarkę 3D w https://prodesktop3d.com/ - własnie jestesmy na etapie robienia takich próbnych wydruków - jest ekstra! Bardzo ułatwia nam pracę. A z tego co sie orientuję to sklep PRODESKTOP 3D to jeden z największych w kraju dystrybutorów tego typu drukarek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejziin
do media expert sie przejdz, maja duzy wybor. no i z tego co wiem, to obsluga sie zna na tym co sprzedaje, wiec mozesz podpytac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam kupuję gdzie mi po drodze ;) Active jety są bardzo dobre, z czystym sumieniem polecam, cena też jet ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie jeszcze tutaj www.uvprinter.pl bardzo fajny sprzęt, mi służy już długo, no i cenowo wychodzi naprawdę korzystnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aplia
Proponuję poszukać drukarki pod tusze HP 652

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opłaca się kupić zamienniki, jeżeli oryginał jest drogi tojest bardziej opłacalne. I wcale nie ma różnicy w wydruku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×