Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zmiana koloru włosów fryzjer Warszawa

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś może mi polecić jakiegoś naprawdę dobrego fryzjera z Warszawy który potrafi ładnie z ciemnych włosów zrobić blond ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tutaj trzeba uważać bo jak się trafi na nie takiego jak trzeba to może ładnie zepsuć włosy. Moja znajoma po takiej wizycie u jednego z fryzjerów na Mokotowie musiała potem długo te włosy sobie ‘naprawiać’. Ja od siebie mogę polecić salon Corte Del Sole www.cortedelsole.pl na Ursynowie. Siostra robiła się u nich na blondynkę i ma bardzo ładny odcień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam poszukać na www.znanystylista.pl, chyba wszystkie salony w Polsce (ponad 18 tys.), rzetelne opinie i do niektórych można się umówić przez internet, sama często korzystam i jeszcze nigdy się nie zawiodłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłam mega metamofozę w ciemnych brąz włosów do jasnego blondu, moje zdjęcia są na profilu Magii Blondu na fb 😉 ale nie powiem, które. Z fryzjerek to na pewno mogę polecić p. Danusię i p.Kingę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, robiłam taką metamorfozę z brązu na blond właśnie w Magii Blondu w Warszawie. Polecam, jestem bardzo zadowolona, bo udało się uzyskać chłodny odcień, bez żółtych tonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×