Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zmarszczki zwiotczała skóra u 25latki

Polecane posty

Gość gość

Witam Jestem tutaj Nowa na forum. Pisze ponieważ wydaje mi się, że mam duży problem że skora twarzy. Mam zaledwie 25 lat nigdy się nie malowalam żadnymi podkladami pudrami itp. Kremy stosuje głównie nawilżające ponieważ mam sucha skore. Z solarium korzystałam kilka razy w swoim życiu a z opalaniem na słońcu to roznie jak to w lato. Nie pale, rzadko kiedy alkohol. To tak w skrócie. Mój problem polega na tym, że pomimo takiego trybu moja skora na twarzy jest pomarszczona jak u 40-50 łatki i nie przesadzam, ponieważ pracuje z paniami w tym wieku i widzę jaką jest nie wielka różnica między naszymi skorami. Otóż mam zmarszczki głębokie i długie pod oczami to już nie są kurze łapki tylko zmarszczki bardzo widoczne. Także na czole mam poziome krechy niestety moja skora na policzkach jest można powiedzieć zwiotczala wygląda to bardzo brzydko mam duże bruzdy wokół ust na szyi i dekolcie mam również wielkie krechy zmarszczek . proszę bardzo o pomocć albo porade co z tym mogę zrobić gdzie się udać wygląda to okropnie Pozdrawiam e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pe.nis cie nie boli przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie troche geny sa winne, troche dieta uboga w witaminy, brak ruchu i brak odpowiedniego nawilzania. Dobry nawilzajacy nie przeciwzmarsczkowy krem, ruch, dieta. W tym wieku zmarszczki to wina braku nawilzenia skory i mozna jeszcze stan skory naprostowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no masz, nareszcie doczekalam/dozylam tych pieknych lat - kiedy odchodzisz ze swoja kamerka:) wylacz ja, to nie bedziesz mial problemu :) jej, po tylu latach w koncu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu pisze serio poważny problem jak dla mnie a nie żarty sobie urządzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Ci polecić peeling ujędrniający "pq age" który usunie zwiotczałą skóre. Też miałam taki problem a mam 27 lat, od razu zauważyłam, że moja skóra jest gładsza i znow napięta jak kilka lat wcześniej. Zabieg miałam wykonywany w Poznaniu w gabinecie www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do gabinetu medycyny estetycznej www.piotrromanczuk.pl w Stargardzie na zabieg wygładzania zmarszczek. Daje super efekt, moja twarz wyraźnie odmłodniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam zabieg pqage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakcson878
Spróbuj kurację regenerująco - ujędrniającą z serii Mama Care Efektima. Cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to może endermologia? to nie jest taki zły zabieg ale jednak wpływa dobrze na skórę. Osobiście nie jestem zwolenniczką kremów przeciwzmarszczkowych bo działają jeśli zaczyna się stosować je w młodym wieku nie mając mocno widocznych zmarszczek. A w takim wieku bardzo może mieć wpływ dieta przede wszystkim. Radzę się wybrać do specjalisty z zakresu medycyny estetycznej i na pewno pomoże. Od siebie mogę polecić http://www.beauty.com.pl/pl/strona-glowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypróbuj kosmetyki z algami. Wiele firm kosmetycznych ma je w swojej ofercie. Z naszych polskich łatwo dostępna jest Bielenda ( w rossmannie), ma całą serię z algami morskimi, zarówno do twarzy, jak i do ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem powinnaś sobie zafundować zabieg mezoterapii z kwasem hialuronowym, ja również mimo młodego wieku miałam duże zmarszczki i ten zabieg naprawdę mi pomógł. Nawilżył, ujędrnił skórę, zmarszczki się znacznie spłyciły. Zabieg wykonywałam w Warszawie, w Klinice Sfera, http://klinikasfera.pl, u dra Migały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może właśnie warto udać się do kosmetyczki na jakieś zabiegi, ja nie miałam głębokich zmarszczek, ale jakieś małe juz sie pojawiały i miałam serum z witaminą E, chyba seria skin clinic professional to wygładziło mi skórę przy dłuższym stosowaniu, ale czy na głębokie zmarszczki pomoze to cięzko powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia088
Cześć. W takim przypadku jaki opisujesz najlepiej byłoby Ci skorzystać z porady kosmetologa który nie tylko będzie w stanie wykryć Twój problem ale dodatkowo dobierze Ci odpowiednie kosmetyki jakich powinnaś używać, a które odstawić - jest tego tyle na rynku że sami nie jesteśmy w stanie prawidłowo dobrać kosmetyku do swoich potrzeb niestety przez bardzo fałszywe hasła reklamowe. Ja również borykałam się z podobnym problem i po dłuższych namysłach wybrałam się do profesjonalistki. Jeśli ktoś szuka swojego miejsca w Krakowie to gorąco polecam to miejsce - www.vivienclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Primanna777
Jest taka mieszanka olejków esencjonalnych ujędrniająca tkanki od Alqvimia. Piękna i doskonale działająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim trzeba wieczorem bardzo dokładnie zmywać makijaż i dbać o dobre odżywienie i nawilżenie cery. Spróbuj może kosmetyków, które w swoim składzie mają algi - np. krem czy serum z serii Algi morskie od Bielendy, są dla różnych cer i wieku. Dla młodej skóry jest krem o formule hydrożelowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne sa zabiegi endermologii na zmarszczki. W tym wieku lepiej nie robić bardziej inwazyjnych zabiegów. Spróbuj tutaj: http://urodaipiekno.pl/endermologia-twarzy/ Często sa promocje cenowe. To co ja u siebie zaobserwowałam po endermologii to: – poprawa elastyczności, skóry twarzy, wygładzanie zmarszczek, kontury twarzy stały sie bardziej podciągnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zmarszczki są różne sposoby. W Twoim wieku najlepszy (moim zdaniem) byłby nieinwazyjny thermolifting Zaffiro. To świetny zabieg, polecam! Mieszkam na Mokotowie, więc miałam blisko do kliniki na Bukowińskiej - sprawdziłam to miejsce i mogę polecić z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź do dobrej kosmetyczki i do dermatologa - może po prostu taki Twój urok a może trzeba sprawdzić jaki jest powód takich zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarynka12345
Znam ten problem. Mam niecałe 30 lat i całą twarz w zmarszczkach - miałam ;) Teraz już zniknęły dzięki aldze śnieżnej, a właściwie kremowi Perle Bleue, polecam wszytskim, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że dobry kosmetolog by coś podpowiedział, ale podstawą na pewno jest odpowiednia pielęgnacja, czyli demakijaż!!! i stosowanie odpowiednich kremów, może masz tendencję do zmarszczek (to też się dziedziczy), jeśli chodzi o kosmetyki, to osobiście polecam naturalne kosmetyki, do przemywania wody kwiatowe lub hydrolaty, również wodę termalną (np. Avene), a krem poleciłabym https://www.ecofanaberia.pl/pl/p/Gli-Elementi-Geothermal-Filler-krem-wypelniajacy-zmarszczki-z-mineralami-z-wody-geotermalnej-50ml/2291. wiem, że nie jest najtańszy, ale efekt piorunujący. Generalnie cała seria tych kosmetyków powala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, powinnaś wybrać się do dermatologa. Najprawdopodobniej to geny i brak odpowiedniej pielęgnacji. Możliwe, że nie zapewniałaś skórze odpowiedniego nawilżenia. Ja miałam okropnie suchą skórę i nie pomagały żadne kremy. Poszłam do dermatolog i babeczka kazała mi spróbować kilku więc przerabiałam: Cetaphil Moisturizers krem nawilżający dla skóry suchej i wrażliwej, Avène Wzbogacony krem odżywczy do skóry wrażliwej bardzo suchej, Arbonne re9 advanced i Bioderme Atoderm. Działała tylko Bioderma i Arbonne z czego lepiej re9 advanced ( https://goo.gl/AFb4s6 ) i w końcu nie czuję ciągłego ściągnięcia na buzi. Działa fajnie ale cena niestety straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trying to say
Wypróbuj kurację ujędrniająco - regenerującą z Mama Care Efektima. Chociaż przeznaczona jest dla skóry mam, na moją skórę podziałała w różnych obwisłych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie Arbonne!!! Kosmetyki Arbonne zawieraja szkodliwe składniki. O tej firmie pisała blogerka Toksyczna kosmetyczka we wpisie: "Arbonne? Stanowcze nie!" Poczytajcie szczególnie komentarze konsultantów pod tym wpisem. Zobaczycie jak plują jadem za prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że dobrym rozwiązaniem na twój problem byłby zabieg kwasem hialuronowym. Wypełni zmarszczki oraz ujędrni, nawilży i naciągnie skórę. Polecam http://www.techderm.pl/ w szczególności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×