Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

mezczyźni czemu nie chcecie kobiet po 30?

Polecane posty

Gość gość
Bo są grube, mają zmarszczki pod oczami,kota albo dwa i najdalej po miesiącu znajomości planują ślub. Desperacja w oczach widoczna z daleka.

Gość gość
Bo te ciekawsze są już zajęte a na dodatek jest dużo młodszych chętnych.

Gość gość
Bo są grube, mają zmarszczki pod oczami,kota albo dwa i najdalej po miesiącu znajomości planują ślub. Desperacja w oczach widoczna z daleka. jestem gruba, mam zmarszczki pod oczami, ale nie mam kotów i nie planuję żadnego ślubu z nikim mimo że mam 40 lat. Prawdopodobnie ta wiadomość zburzy ci obraz swiata jaki sobie wytworzyłeś :)

Gość gość
Te które zostały wolne są zazwyczaj brzydkie, z nadwagą albo mają nie wiadomo jakie mniemanie o sobie lub czekają na ideał, który nie istnieje i każdy facet jest nie taki dla panny księżniczki.

Gość gość
mam prawie 40, meza nie szukam, bo juz mialam, wspolnego zamieszkania tez nie-mieszkam z dziecmi i nie planuje nikogo wiecej obslugiwac, figure mam super, czasu dla siebie pelno i tylko problem,ze ja byle szczeniaka nie chce

Gość gość
1) bo mamy inną datę ważności 2) bo 30+ mają ostre parcie na ślub i dzieci, związek z taką to duże ryzyko że będzie realizowała cel uczciwymi lub nie metodami 3) bo płodność im szybko siada 4) bo uroda im minęła albo minie wkrótce (to jak kupowanie żywności z krótką datą ważności) 5) bo często są zdziwaczałe 6) bo mają wygórowane wymagania i te im z wiekiem rosną 7) bo młodsze są ładniejsze, zgrabniejsze, chętniejsze 8) bo kobieta w wieku faceta lub starsza to żaden powód do chwały a raczej życiowa porażka, skoro facet nie znalazł młodszej (jaskrawy przykład to stara panowie z młodą kobietą -trofeum) 9) bo starsze są grubsze, statystycznie, i tyją dalej 10) bo takie mamy organizmy że ciągnie do młodych 11) no ciekawsze 30+ są już zajęte, towar został przebrany 12) bo mądrzejsze 30+ już mają mężów

Gość gość
gość 19.14 jestem niemal pewna, ze jesteś prawie 30-40letnim masturbantem mieszkającym przy rodzicach i zarabiającym 1200 zł na kasie w Biedrze :) na ciebie nawet 30 stka nie spojrzy, bo jesteś zerem dla każdej kobiety,

Gość gość
A kim Ty jesteś by oceniać, wyzywać. Tym razem nie mnie. Człowieka równego sobie.

Gość gość
He, he, chciały baby szczerze, jakiś chłop napisał to go wyzywają. Za szczerość. Oczekiwały pewnie komplementów i umizgów, a tu ktoś uczciwie napisał jak jest. Tylko zapomniał dodać że te ponad trzydziestki jeszcze obrażalskie, humorzaste i zadufane w sobie, a wymagania z kosmosu.

Gość gość
ja chcę i nie mam nic przeciwko temu że ma jakąś zmarszczkę i nie wygląda już jak nastolatka:) ale bezdzietną i szczupłą a to unikat:o

Gość gość
Szczupłych jest niewiele. Gdzieś tam mając dwadzieścia para kobiety mają jakiś tam zapas kg które mogą im przybyć, by nadal wyglądały atrakcyjnie. Ale mijając trzydziestkę, większość wykorzystuje ten limit, i potem już tylko przybywa, a atrakcyjność dawno zostawiły za sobą. Facetowi jeszcze brzuch przystoi, bo nadrobi charakterem, pozycją, majątkiem, ale kobieta co by nie osiągnęła, to uroda dla facetów z reguły ma największe znaczenie. Po trzydziestce już tylko zostaje desperacka walka, by jak najpóźniej się posypać. Jedne polegną przed 30, inne po 35, ale już do 40 atrakcyjnych zostaje 0,001%. Po reszta dawno sobie odpuściła, myślą że dodatkowe centymetry tapety, modna fryzura czy nowe tuszujące mankamenty ciuchy coś pomogą. W oczach facetów - nie pomogą.

Gość gość
Ja tez sie zgadzam ze liste pisal masturbator ktory zycie zna z komputera. 30 letnim facetom tez sie czas nie cofa, a zobaczyc takiego bez brzucha z wloosami na glowie i normalnym uzebieniem tez nie latwo. Poza tym co? Jal wasza kobieta bedzie miala 30 to ja wymienicie?! Hahahhaa no i jedno i najwazniejsze, moze z 10% panow po 30 moze sobie wybierac w 20latkach, bo jedynena co taka poleci to kasa. Sama majac 25lat spotykalabym sie z facetem max do 30lat.

Gość Co Ty opowiadasz
Mam prawie 40 lat i tyle randek, że aż mi głupio chodzić do niektórych miejsc. Umawiam się z panami na poziomie, dobrze sytuowanymi. Wczoraj będąc na kolejnej kolacji, dostałam od innego sms z zaproszeniem na kolację i od kolejnego sms z propozycją przyjazdu do mnie i zrobienia mi kolacji. I żeby uprzedzić idiotyczne pytania. Nie sypiam z kim popadnie.

Gość gość
To ja jestem dziwakiem.40na karku 50kg na 162cm,kota nie mam ale mam psa (spokojnie mam psy od 15roku zycia).Mieszkam sama sama się utrzymuje.Jestem sama od ponad 2lat ,wiec nie wiem pod jaką kategorię się mieszcze.Dlaczego sama?bo były pewnego razu oświadczył,ze jednak się pomylił i nie widzi siebie w roli męża i ojca.A nie był żadnym bad-boyem tylko ułożony,spokojny,katolik-także taki spokojny też niczego nie gwarantuje.

w sumie nie powinienem sie wtracac w radosna dyskusje ulomnych nastolatkow z kobietami ....powiedzmy ....doroslymi :) ale nie zauwazacie ze pieprzycie glupoty?? jaka data waznosci?? jakie roztyte?? jaki nie widzacy sie w roli?? nie pasowalas mu i juz , a co mial ci powiedziec ( z calym szacunkiem), ze kolezanka jest lepsza w lozku? panstwo wybacza p*********e jak ciezko potluczeni i nie, nie sadze, zeby akurat faceci po 30 mieli parcie na gowniary chocby z tego powodu, ze gowniary sa durne zwyczajnie uklony...dyskutanci :)

Gość gość
No to prawda.takie watki pisza nieudacznicy lub piotrusie. Bo ten kto troche zycie zna, wie ze wybierajac sobie partnera nie kalkulujemy ile ma lat, pieniedzy itp. A jezeli to robimy to o zadowoleniu z takiego zwiazku na dluzsza mete nie ma mowy.jezeliktos skacze z kwiatka na kwiatek to tez nie swiadczy o nim dobrze, ale juz nie chodzi tu tylko o moralnosc

Gość gość
Jeśli ktoś powie kpmus:skóry jesteś za stara i masz zmarszczki albo sory jesteś za gruby i lysiejesz to znaczy ,ze tą krytykujacs osoba się do poważnego związku nie nadaje.

Gość gość
"ze wybierajac sobie partnera nie kalkulujemy ile ma lat, pieniedzy itp. " Czyżby? Jasne że kalkulujemy. A także jak wygląda, jak się wysławia, czy sprząta, gotuje, jakie ma libido, wzrost, wagę, itd. itd. Wiek ma znaczenie dla facetów i dla kobiet. Od wieków faceci wolą młodsze od siebie.

Gość gość
to kobiety kalkuluja. facetom wystarczy jak jest ladna. owszem wola mlodsze,ale moim zdaniem najlepsza jest roznica do 5lat (w obie strony). ci co wybieraja mlodsze o 10lat i wiecej to specyficzny typ i moim zdaniem nie wart uwagi. oczywiscie sa wyjatki. w otoczeniu nie znam par gdzie bylaby taka roznica wieku.

Gość gość
40-latek i 40-latka to olbrzymią różnica. On jeszcze śmiało może być atrakcyjny jak się nie zapuści. Ona wypada z rynku matrymonialnego, pojęcie atrakcyjności czy seksapilu już jej nie dotyczy. Przesuwa się do kategorii matrony, matki albo babci.

Gość gość
jasne, atrakcyjny...o ile ma porządną kasę to i do śmierci mu będą obciągać. w innym przypadku niekoniecznie. Potem tacy 40 latkowie smętnie siedzą w kącie jakiejś dyskoteki jak ich super d.... tańczy z rówieśnikami, a im już siły nie starcza i jakoś i za głośno i za szybko i nie w ich klimatach muzycznych

Gość gość
no wiesz 40 jeszcze moga, a 40 latkowie juz sa slabi w tych sprawach. zreszta ja nie zazdroszcze ani 20 kilku latce, ktora leci na kase i musi sypiac z starym, ani 30 czy 40latkowi,ktory naiwnie wierzy,ze to milosc. zreszta i takie panny wydusza co moga i ida dalej... ale po co ta dyskusja i tak tylko garstka factow moze sobie pozwolic na mlodke, bo garstke na to stac. wy faceci jestescie prosci jak budowa cepa.

Gość gość
no wiesz 40 jeszcze moga, a 40 latkowie juz sa slabi w tych sprawach. zreszta ja nie zazdroszcze ani 20 kilku latce, ktora leci na kase i musi sypiac z starym, ani 30 czy 40latkowi,ktory naiwnie wierzy,ze to milosc. zreszta i takie panny wydusza co moga i ida dalej... ale po co ta dyskusja i tak tylko garstka factow moze sobie pozwolic na mlodke, bo garstke na to stac. wy faceci jestescie prosci jak budowa cepa.

w sumie to jestesmy i to nawet nie cepa , a mlotka ale co wy macie z tymi "mlodkami" to zwyczajnie nie rozumiem moze dlatego ze "dzieci" mnie absolutnie nie bawia sa po prostu tepe coz widocznie jestem starym zboczencem z ciagotami do starych raszpli :D

Gość gość
40 latek jak dba o siebie to jeszcze dużo może, 40 już nic nie moźe.

Gość gość
20 letnim natura jest łaskawa. Potem zaczyna się coraz bardziej pod górkę. 30 jeszcze można wyglądać i czuć się świetnie albo mozna też się zapuścić. 40 już się rozjeżdża. Są faceci zadba o, wysportowani, często niełysi, ale też typowe "Janusze" zapuszczone z brzuchem. 50 to już niedobitki dobrze się trzymają. 60 to już prawie nikt czasowi się nie oprze, choć facet może nadrobić kasą i inteligencją. U kobiet gorzej - szybkie dojrzewają i szybkie się starzeją. Tak średnio 5-10 lat różnicy czyli wśród 30 już ponad połowa zapuszczona, a 40 tylko niedobitki jakoś się trzymają. Za iloma 40-tkami faceci się obejrzą?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować