Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

mezczyźni czemu nie chcecie kobiet po 30?

Polecane posty

w sumie to mi sie nie chce ale pokopiuje i powklejam bo to zgorzkniałe, obwisłe raszple, najlepsze młode Trzeba się pogodzić. Macie swoje 5 minut pomiędzy 18-29 rokiem życia i tyle Jako kochanki kobiety po 30. są znakomite. Pewne siebie i swojej kobiecości. No i mają już zebrane pewne doświadczenia co jest dość istotne. Racja, dokładnie. My bardzo chcemy kobiet po 30, tylko nikt nam ich nie proponuje. To jak mamy je brać..? w łóżku 30+ są super. Wiele potrafią i bardzo się starają...a mężatki pozwalają na bardzo wiele przy odpowiednim nastroju. Czasem tracą hamulce i to jest super To baby wybrzydzają i parcie na dziecko. x dlqej mi sie naprawde nie chde jedno wam powiem moi drodzy licealisci ta metoda "milfa nie zlapiecie" to jest tak durne i proste ....ze wzyczajnie nastolatek najarany i durny wylazi a potem foch, ze ona chce nie wiadomo co moze nawet zebys myslal ta breja pomiedzy uszami , a nie k*****m?? zboczone jakies te "stare baby" :D

Gość gość
1. nie chce wysłuchiwać gadania o ślubie i dzieciach po kilku latach 2. chcę randkować, spacerować 3. bo młodsze są atrakcyjniejsze i mam u nich większe powodzenie 4. Byłem olewny przez rówieśnice jak miałem 20 lat więc teraz jak mam powodzenie u 20 latek nie będę skakał z radości jak na stare lata rówieśnica daje mi "szansę"

Gość gość
"1. nie chce wysłuchiwać gadania o ślubie i dzieciach po kilku latach" a po ilu chciałbyś ? po 10 latach dopiero zaczniesz myśleć czy chcesz z nią być na stałe? idź dorośnij stary kawalerze

Gość gość
21:38 - wal sie na jaja cwelu & qrwo męska. Albo babska, choooy wie coś za zyeb.

Gość gość
"skoro masz pracę i jeszcze mieszkanie to bez problemu kogoś znajdziesz bo facet z mieszkaniem jest na wagę złota" no normalnie koorfa kwintesencja kobiecości. Walcie się, materialistyczne pustaki. To już lepiej na dzifki łazić, kosztuje tyle samo co "kochająca" (stan majątkowy męża) żona a w łóżku robi co chcę bez marudzenia

Gość gość
"Walcie się, materialistyczne pustaki. To już lepiej na dzifki łazić, kosztuje tyle samo co "kochająca" " <<< Rzekłabym kosztuje taniej jeśli się podliczy wszystkie koszty. I żadnych zobowiązań. Idealny układ bez oszustwa.

Gość gość
Faceci jak chcecie tylko p******* to przeciez trzeba isc do pracy zarabiajcie sobie pieniazki na DZIWKI i uzywajcie tanie sa w Ostrowie i Lesznie a dziewczynom wartosciowym dajcie spokoj takie sie nie nadstawiaja odrazu.

Gość gość
Faceci jak chcecie tylko p******* to przeciez trzeba isc do pracy zarabiajcie sobie pieniazki na DZIWKI i uzywajcie tanie sa w Ostrowie i Lesznie a dziewczynom wartosciowym dajcie spokoj takie sie nie nadstawiaja odrazu.

Gość gość
Chcialyscie prawdy a teraz wyzywacie i dlatego jestescie same. Nie potrzebujemy takich problemow

Gość gość
A ja chcę kobietę po 30 no dobra zależy też ile jak sam mam 28 lat. I to żadna ujma a wręcz przeciwnie, jak łatwo jest znajdować i utrzymać przy sobie 20 latke a co inne z rówieśniczka lub tam 4 lata różnicy. Kobieta to już jest a nie jakaś szczeniara której wystarczy szpan kupmlami z blokowiska itp. I oczywiście w ślub też wchodzę , już się swojego wyszumiałem jak to mówią albo poprostu dojrzałem ;)

Gość gość
Również tak uważam jak przedmówca. Kobiety 30+ są lepsze od niedojrzałych nastolatek.

Gość gość
le tam jestem po 30 wolna bez dzieci tak mnie nikt nie chce a tak z bachorami kto by mnie wzial oni chca bab bez dzieci po co sie maja opiekowac obcymi genami, ma byc szczupla ladna zgrabna dobrze d**y mu nadstawiac pracowac zawodowo i nie robic z siebie kluch domowych pierogi kazdy umie lepic to ma byc DZIWKA

Gość Mlodyfacet
Jestem młody i jakoś bardziej mnie ciągnie do starszych kobiet jakoś tak mam

Gość burzatwoja
Te co mają zabrane dzieci i żyją z przestępcami są podłe.Psychiczne i zakłamane.Lepiej od nich z daleka na kilometr.Aktorki niczym romki

Gość gość
Ja mam 30 lat i wlasie biore rozwod. Rozwod z powodu agresji meza, dzieci nie mam I tak sie zastanawiam, czy mam jeszcze jakies szanse na faceta Czy jakis facet bedzie mnie chcial z takim bagazem doswiadczen

Gość gość
Bo jesteście wredne, tylko wymaganie. Po wpadce z dzieckiem wyłudzacie alimenty. Teraz są ciężkie czasy i trudno jest zakładać rodzinę.

Gość Zwierząto

Bo macie parcie na dziecko i ślub, a ja bym chciał pobyć jeszcze parę lat w niezobowiązującym związku z czystej miłości co za młodu nie było mi dane. Wam to łatwo powiedzieć, wyszumiałyście się skacząc z bolca na bolec i się wam znudziło. Faceci w sporej części przez wasze wybrzydzanie byli skazani na zajmowanie się czym innym.

Gość Andrzej 89
Cytat

mezczyźni czemu nie chcecie kobiet po 30?

Ja chcę. Tylko one niechcą mnie, bo ciągle im coś we mnie nie pasuje. Zazwyczaj zarobki. 

Mamy do wyboru albo z 2 dzieci, albo te które za chwilę będą chciały 2 dzieci. Trudny wybór. Pierwsze jeśli po 2 latach okażą się zołzami po prostu zostawiamy, drugie ciężej bo zaraz są w ciąży. Najgorsza opcja to ta z 2 dzieci która zarzeka się że więcej nie chcę nagle zapomniała zjeść tabletkę. 

A  ja sie zastanawiam ktory bystry inaczej raptem podniosl trupa sprzed 3 lat

Ale bawcie sie dobrze 🤣

Gość Singielka
Dnia 14.04.2016 o 21:14, Gość gość napisał:

1) bo mamy inną datę ważności 2) bo 30+ mają ostre parcie na ślub i dzieci, związek z taką to duże ryzyko że będzie realizowała cel uczciwymi lub nie metodami 3) bo płodność im szybko siada 4) bo uroda im minęła albo minie wkrótce (to jak kupowanie żywności z krótką datą ważności) 5) bo często są zdziwaczałe 6) bo mają wygórowane wymagania i te im z wiekiem rosną 7) bo młodsze są ładniejsze, zgrabniejsze, chętniejsze 8) bo kobieta w wieku faceta lub starsza to żaden powód do chwały a raczej życiowa porażka, skoro facet nie znalazł młodszej (jaskrawy przykład to stara panowie z młodą kobietą -trofeum) 9) bo starsze są grubsze, statystycznie, i tyją dalej 10) bo takie mamy organizmy że ciągnie do młodych 11) no ciekawsze 30+ są już zajęte, towar został przebrany 12) bo mądrzejsze 30+ już mają mężów

Bardzo uczciwie napisane. Jako 31letnia singielka mogę potwierdzic, że wolne kobiety w tym wieku mają parcie na ślub i dziecko.  Ja nie mam,  ale zapewne dlatego,  że dojrzewam emocjonalnie jak męzczyzna i nie czuje jeszcze potrzeby posiadania potomka.

Mam 34letniego kumpla i on tez szuka kobiety w przedziale wiekowym miedzy 20 a 27rokiem zycia wlasnie z tych powodòw jak te powyższe. 

I drogie panie,  po co hejt?  Nawet jak trochę to przerysowane to w wiekszosci tak wlasnie mysla mezczyzni.  Ot prawa natury.  Faceci zawsze wolą mlodsze do stalego zwiazku. 

Gość Gość
18 godzin temu, Smof napisał:

A  ja sie zastanawiam ktory bystry inaczej raptem podniosl trupa sprzed 3 lat

Ale bawcie sie dobrze 🤣

Ale to jest dobry temat do dyskusji.  Mozna zabic stereotypowy obraz 30latek. Nie kazda jest zdziwaczala i chce slubu oraz dzieci. 

Tylko ja sie z Toba zgodze to sa w wiekszosci madre kobiety ktore juz nie maja 16 lat i troche mysla

Tylko temat podniosl maloletni onanista z wizja

I to  jest smieszne 😁

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować