Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odrzucenie

Polecane posty

Gość gość

Jak odczuwacie odrzucenie przez płeć przeciwną? Czy gdyby ta osoba poprosiła was o przebaczenie i drugą szansę, dalibyście jej ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jaka sytuacja bo tak ogólnie napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
it depends on . czy jest tu ktos kto zna ang. przynajmniej na poziome B1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam opisać bardziej szczegółowo? No to tak: staracie się o kogoś przez kilka miesięcy, poświęcacie czas tylko tej osobie, deklarujecie, że nikt inny was nie interesuje. Na początku osoba ta jest oschła, potem zdecydowanie się otwiera na was, ale ostatecznie, kiedy chcecie wykonać zdecydowany krok ku związkowi mówi wam, że nie czuje do was żadnej chemii. Po jakimś czasie mówi wam, że żałuje i chce z wami czegoś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli czas dla ciebie nie rowna sie pieniadz, to mozesz nawet do us.ranej smierci tak sie bujac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
its depend on you :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie odrzuciła osoba, która najpierw sama mi wyznałą uczucia, a gdy ja to zrobiłam, zostałam odepchnięta. Śmiesznie to brzmi, ale niestety nie przyśniło mi się. To ktoś, o kim marzyłam, ale nie wierzyłam, że wzajemność jest możliwa. Teraz bardzo cierpię, bo to uczucie od pierwszego wejrzenia, - nie tylko wyznanie o tym świadczyło, ale inne sprawy, zachowania, etc. jest mi ciężko, ale wiem, że gdyby ta osoba znowu spróbowała to bym nie odrzuciła. Na pewno bym przyjęła, bo wiem co czuję i czego pragnę - wtedy nie unoszę się tzw. "honorem". Wiem niestety, że kto tak gra, jak ja, ten najczęściej przegrywa, ale ja nie umiem inaczej. Dla mnie TAK jest TAK, a NIE oznacza NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W grę nie wchodziły żadne pieniądze. Zresztą osoba, o której piszę nie była nastawiona na pieniądze, a ja nie lubię nikogo naciągać. Zarabiam i samą mnie stać na różne rzeczy. Chodzi o zaangażowanie emocjonalne, poświęcenie czasu i sił na zabieganie o względy i fiasko na końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomimo wysiłków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:11 osobiscie wyznaliscie to sobie czy w inny sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lecę na kasę ani wygląd
zależy czy skr**** byłaby szczera i chęć poprawy też,musiałabym mieć pewnosc ze tej osobie zależy i że zrobi wszystko zeby mnie nie zranić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałbym bo nadal kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×