Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Coodpisac

Facet odwołuje spotkanie bo jest chory i zmęczony.

Polecane posty

Gość Coodpisac

Widzieliśmy sie już z 10 razy. Mieliśmy spotkać sie dziś ale napisał, ze jest chory i zmęczony i niestety musi odpuścić dzisiejszy wieczór i przeprasza. A ja? Czekałam na to spotkanie wiec jak to napisał to mi sie wszystkiego odechciało. Widzieliśmy sie raz w tym tygodniu ale tylko na kolka godzin i myślałam ze dziś nadrobimy trochę. Tak myśle czy to jakaś wymowka(nigdy wcześniej nie odwoływał spotkania, zawsze chętnie sie spotyka i w większości to on proponuje spotkania) czy rzeczywiście tak kiepsko sie czuje ze nic mu sie noe chce. Wiem, ze ma jakieś tam małe kłopoty w pracy a oprócz tego jeszcze ten weekend ma szkole. Nie odpisałam mu nic na ta wiadomość bo po prostu nie wiem co mam powiedzieć. Nie cieszę sie wcale z tego ze jednak sie nie zobaczymy a z drugiej strony ja tez w życiu bywałam chora i wiem ze to nic miłego. Co powinnam mu odpisać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O ja p*****le :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejne głupie prowo albo jakaś głupia pipka. Jesli to nie prowo tylko jakas glupia pipka sie nudzi to ja odpowiadam Odpisz: "odpocznij kochanie, jak się spotkamy to nadrobimy zaleglosci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz mu ,ze zyczysz mu szybkiego wyzdrowienia, przeciez wiesz co znaczy byc chorym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coodpisac
Czy tylko Ja jestem Zaraz taka podejrzliwa? We wszystkim widze jakies podstepy I wykrety. Napisalam, ze mam nqdzieje ze poczuje sie lepiej. To

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie , facet nie może być chory. Faceci to przecież roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój facet autorko to debil i nie docenia Ciebie kochana! Prawdziwy mężczyzna przyszedłby do Ciebie nawet jakby miał biegunkę bo tak mocno by mu na Tobie zależało a Twojemu na Tobie nie zależy i jest on frajerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coodpisac
Nie uważam, ze nie może być chory. Po prostu zrobiło mi sie przykro, tym bardziej ze tak na to czekałam. I zaraz scenariusze w głowie pewnie mu sie znudzilam albo coś. (On nie wie o takim moim myśleniu, to tylko ja sie z tym mecze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie wie o takim moim myśleniu, to tylko ja sie z tym mecze) xxx może zaczął się domyślać albo słabo się maskujesz że jesteś taka skrzywiona i dlatego odwołał i się wycofuje - nie chce spotykać się z zaborczą psychicznie chorą idiotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coodpisac
Nie. W żadnym momencie nie dałam odczuć wiec to nie bedzie tak jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli do tej pory ni było wykręcania się i wymówek, to facet prawdopodobnie po prostu jest chory ;) I nie należy szukać tu drugiego dna. Odpisz, że życzysz mu szybkiego powrotu do zdrowia i takie tam. Potem czekaj aż on się odezwie. Jeśli się odezwie i zaproponuje spotkanie (bo już będzie się dobrze czuł)- to wszystko w porządku, spotkaj się z nim. Ale też nie usypiaj swojej czujności, bo bardzo często kryzysy w znajomości objawiają się tym, że facet zaczyna się wykręcać od spotkań zmęczeniem, złym samopoczuciem itp. Jeśli naprawdę zaproponuje inny termin spotkania i zauważysz, zę wszystko jest ok, jak dawniej, to nie ma się czym przejmować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet po prostu jest chory, przecież to się zdarza. :) nie dorabiaj do tego teorii. Co innego, gdyby często się tak wykręcal, ale z tego co piszesz jest ok. Życz mu zdrowia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Jak facet jest chory to ty powinnas przyjechać do niego i już możecie się spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coodpisac dziś Nie. W żadnym momencie nie dałam odczuć wiec to nie bedzie tak jak piszesz. xxx aha! czyli wiesz, że jesteś chora psychicznie tylko dobrze się przed nim maskujesz, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty chora i zmeczona na pewno polecialabys na spotkanie i byla przez caly wieczor czarujaca. Gdy babe tylko boli glowa to juz jest do spotkania bezuzyteczna - ale facet zawsze musi byc "silny i gotowy", bo jak nie to ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coodpisac
Żeby było jasne, ja nie mam problemu z tym, ze on jest chory. Myślałam sobie tylko czy to nie jest jakaś wymówka. Pewnie nie, po prostu początek znajomosci to analizuje każda sytuacje, słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem dlaczego ktos tu napisal "kryzysy w ZWIAZKU" sorry ale po 10 spotkaniach ciezko mowic o zwiazku, fakt faktem gdyby koles mial klase to by zadzwonil, ale Ty tez nie zachowuj sie jak nawiedzona kobieta bluszcz ktora juz analizuje dlaczego tak napisal i ze pewnie sciemnia. Troche wiecej luzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coodpisac
Ja bym bardzo chętnie go odwiedziła ale nie zaproponował wiec nie będę sie narzucać. Może po prostu chce sie położyć i wyspać po całym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Też bym nie zaproponował. Wystarczy że napisał że jest chory. Nie uważasz że sama powinnaś zaproponować że przyjedziesz i będziesz z nim. Może coś potrzebuje. Jak moja dziewczyna jest chora to ja tylko daje sygnał że będę, nie czekam na zaproszenie. Jak nie przyjedziesz do niego pokażesz że nie można na ciebie liczyć. Już nie bądźcie takie "księżniczki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coodpisac
To jeszcze nie jest mój facet oficjalnie wiec nie mogę sie pojawić w jego drzwiach. Tak nie wypada. A czy mam proponować, ze mam do niego przyjść. A jesli on po prostu chce spać czy cokolwiek i bedzie mu głupio odmówić. Zostawię to może jak jest i zobaczę jak to dalej sie potoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
To przynajmniej nie jęcz nam na forum że facet ma cię gdzieś bo to ty faceta. Ps. zapytać "czy chcesz żebym przyjechała pasuje". Będziesz chora i facet cie oleje to poczujesz jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki_jeden_964 dziś To przynajmniej nie jęcz nam na forum że facet ma cię gdzieś bo to ty faceta. Ps. zapytać "czy chcesz żebym przyjechała pasuje". xxx jak mu tak napisze to dopiero się facet wystraszy że babsko chce mu się wpieprzyć do domu i odgrywać pielęgniareczkę a może on po prostu chce sobie odpocząć od niej a może jest ustawiony z inną - w końcu nie jest w związku - z autorką to luźna znajomość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coodpisac
Napisalam, proszę daj znać czy coś potrzebujesz, jestem niedaleko. Jako, ze nie mieszkamy daleko od siebie. Już więcej nie pisze, niech facet odpocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki_jeden_964 dziś Jak facet jest chory to ty powinnas przyjechać do niego i już możecie się spotkać. x Współczesne kobiety takie są nic nie zrobią dla mężczyzny ale same oczekują wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Napisalam, proszę daj znać czy coś potrzebujesz, jestem niedaleko. Jako, ze nie mieszkamy daleko od siebie. xxxx No i bardzo ładnie. Nie ma co kalkulować facet czy tylko kolega. Może coś potrzebuje a sam nie chce się narzucać. Ja bym Ci odpisał "dziękuję ale nie trzeba, spotkamy się jak wyzdrowieje" bo faceci tez nie chcą się narzucać... nawet jakbym chciał żeby przyjechala... ale pomyslalby sobie "fajna dziewczyna, chyba jej zależy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie mieszka z mamusia ktora przy nim, biednym chorym skacze to jak soe nie odezwie, to pewnie poprostu idzie gdzies na impre z kumplami. Jak facet chory to tylko szuka jelenia, zeby mu cos podac, przyniesc, bo on przeciez taaaaaki chory...widac mu nie zalezy zeby sie z toba spotkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Jak nie mieszka z mamusia ktora przy nim, biednym chorym skacze to jak soe nie odezwie, to pewnie poprostu idzie gdzies na impre z kumplami. Jak facet chory to tylko szuka jelenia, zeby mu cos podac, przyniesc, bo on przeciez taaaaaki chory...widac mu nie zalezy zeby sie z toba spotkac. xxxxxx dobrze ze ja mam inną dziewczynę inaczej do dzisiaj byłbym sam. Nie ufam kobietom, uważam że z natury jesteście złe tylko tej jednej na razie zaufałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coodpisac
Nie idzie na imprezę, nie lubi imprez i mieszka sam. Mogę wymyślać rożne scenariusze teraz ale już to zostawię. Jest super facetem dlatego tak bardzo sie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Sorry jeśli kogoś uraziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coodpisac dziś Nie idzie na imprezę, nie lubi imprez i mieszka sam. Mogę wymyślać rożne scenariusze teraz ale już to zostawię. Jest super facetem dlatego tak bardzo sie denerwuje. xxx taka jesteś go pewna? to jedź dzisiaj pod jego dom i zobacz czy naprawdę został w domu czy wyleciał na miasto masz fantastyczną okazję się przekonać ! nie marnuj jej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×