Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy napisałam cos nie tak?

Polecane posty

Gość gość

Pisałam wczoraj z facetem wieczorem, on jest bardzo inteligentny wiec boje sie czasami przy nim wyjsc na glupia idiotke choc nie uwazam sie za glupia, ale wczoraj byłam u znajomych i troche wypiłam, on do mnie napisał, pisaliśmy o seksie, on proponował coś nowego w seksie czy bym chciala sprobowac, a ja zaczelam pisać z nim swobodniej, wiec napisałam coś w stylu, ze nie bede obiecywac bo znowu powie, ze "obiecanki cacanki ,a glupiemu radosc " ;) A potem jeszcze zapytałam co robi, ze tak dlugo nie spi i napisałam co bede robic jutro ze znajomymi i... juz nie odpisał... cos glupiego mu napisałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powtarzasz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jemu na tobie nie zależy. Nie wyobrażam sobie,żeby mi facet nie odpisał w 5 minut,a juz co dopiero jak z nim sypiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź daj spokój, doszukujesz się problemu tam gdzie go nie ma. Zrób sobie focie w sexy bieliżnie i mu wyslij z zapytaniem czy mógłby z Ciebie to zdjąc albo coś w tym stylu. Jeśli był foch to na bank mu przejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o co byl ten foch? Bo ja juz nie wiem czy zasnał czy palnelam jakas gafe czy co :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obstawiam że zasnął, bo raczej nic głupiego nie napisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tz wlasnie mam nadzieje, ze zasnął... Bo bylo juz pozno, ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ten temat zalozylas? Czyli od tamtej pory sie nie odezwal? Powinnas juz rozumiec jak potraktowac tego swojego "doktorka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ile on się nie odzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ile ale w weekend tez widzialam ten temat, tylko rozwleczony i bardziej szczegolowo opisany...pewnie nedzne provo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat już był. Jak jesteś ładna, to obojętne co mówisz, facet zawsze na ciebie poleci. A jak mu się nie podobasz, to nic nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×