Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sczerze to wole w polsce wietnamczykow niz ukraincow

Polecane posty

Gość gość

Ukraincow jest juz chyba z 50 tys we wroclawiu, panosza sie wszedzie, zanizaja stawki i zabieraja robote, ostatnio na kozanowie zg****ili jakas studentke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Polacy panikują o Syryjczyków. Ukraińców powinniśmy wywalić stąd. To dopiero dzika hołota o manierach małpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśćć
Ukraińcy nie powinni mieć żadnego wstępu do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Polacy panikują o Syryjczyków. Ukraińców powinniśmy wywalić stąd. To dopiero dzika hołota o manierach małpy. Zgadzam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seddgy
też jestem za tym, żeby wywalić ukraińską hołote! najechało tego do Polski już prawie milion!! :o tylko zabierają prace i zaniżają pensje! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się! oni są okropni! Wietnamczycy to normalni ludzie, nawet hindusi mi nie przeszkadzają, ale ukry to straszna hołota, u mnie w okolicy jest piękny stary dworek i stal tyle lat i wandale go omijali, a teraz patrzę pełno ukraińskich napisów na murach!! to samo w tramwaju, nowy tramwaj typu pesa zdobia wyryte ukraińskie napisy, robie zdjęcia, dokumentuje a potem zrobie z nimi porządek!! w dodatku ostatnio jechałam metrem a tam 3 ukrów oczywiście jebiących wódką na kilometr darło ryje, reszta ludzi spokojna, kulturalna tylko oni, z****** pijackie mordy , dlaczego narodowcy nie biją na alarm?? przecież ukraińcy to nasz wróg, Arabowie nigdy w historii nic do Polaków nie mieli a ukraińcy tak! ONI NAS NIENAWIDZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze to ja też;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że jest zgoda i jednogłośność. ukrainiec nie jest naszym bratem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy jeśli już chcą się z kimś trzymać to lepiej z Białorusią niż z Upainą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja deportowałbym i Ukraińców i Wietnamczyków, a tak naprawdę wszystkich tych przybłędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie ,predzej nam zaszkodza ukraincy niz kebaby. Za duzo sie o kebabach mówi a za malo o tych lachmaniarzach ze wschodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam w pracy kilku chłopaków arabskiego pochodzenia i dwóch Ukrainców - ci arabskiego pochodzenia byli i są mili, pracowici, pomocni, radzą sobie ze wszystkim i mowia po polsku bez akcentu, ci ukraincy natomiast odwrtonie! non stop skargi na nich, zero kultury, lenie, niektórzy nie dbaja nawet o podstawowa higienę, do tego widać, ze polskiego nie chce im się uczyc, Ukrainki ciut lepiej, jak sa brzydkie to zwykle niesmiale, niekotrantowe i tez nie znaja polskiego, jak ladne to szuakaja tylko polskiego jelenia, aby wydoic z kasy i dalej zyc ze swoim chłopcem banderowcem, a Polacy zadowoleni bo one są chętniejsze niż Polki , łatwiej o taką, szkoda, że niektórzy Polacy się nie szanują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oficjalnie w Warszawie jest 23 tys. cudzoziemców, ale nieoficjalnie znacznie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seddgy
banderowcy mają do nas wręcz roszczenia terytorialne, chcą nam zabrać Przemyśl i sporą część Podkarpacia, a niektórym nawet Kraków się marzy w granicach UPAiny, wystarczy posłuchać o czym szwargoczą pod nosem, włos na głowie się jeży :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem, że Polacy się zawsze nienawidzą, ale to jak Upaincy nienawidzą Polaków to jest nie do porównania ! to są straszni ludzie, zero zasad, zahamowani, jak są pijani to naprawdę... ja się trochę boje. W mojej okolicy do tej pory chodziłam i o 3 nad ranem sama i nie balam się, ale teraz jak się te agresywne pijaczyska kreca ukraińskie to się już boje naprawwde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze ten Lwów straciliśmy przez tych banderowców, takie piękne miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopacowa ich napraszała tutaj Matka Teresa wielka i teraz mamy. Azylantów ukraińskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukraińcy pracują jak woły i za dużo niższe stawki niż bezczelni Polacy. Cieszę się że jest konkurencja bo nam pracodawcom to jest na rękę. Polacy są leniwi i nie chce im się pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mają pracować za wyższe stawki nie robiąc nic? Gamoniu jeden, walnij sie w leb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki tej ,, konkurencji'' koło się zamyka, to służy do tłumienia żądań podwyżki najniższych płac i tylko jest gadanie jak to Polsce grozi wyludnienie. Jednak dzisiaj Ukraincy są zadowoleni, to ich dzieci, które urodzą się w Polsce już nie będą i raczej wyjadą na zachód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze tym cholernym banderowcom będziemy teraz płacić 500+ na te ich bachory ukraińskie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z Polski południowo wschodniej i jest to samo :( co za idioci wpuszczają ukrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwię się że ich wpuszczają do Polski.nawet cyganie są lepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio Ukrainiec w Warszawie w metrze mnie dotknal to zwrocilam mu uwage a ten do mnie ze jak sie nie zamkne to pozaluje. Czasami boje sie chodzic po wawie przez nich :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×