Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ładny chłopak z brzydką dziewczyną, znacie takie przypadki?

Polecane posty

Gość gość

Jakie są szanse, że ładniejszy chłopak wejdzie w taki związek jeśli mógłby mieć równie ładną dziewczynę? O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam takie przypadki, ale odpowiedzi na twoje pytanie nie znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam przypadek gdzie kobieta jest starsza o 17 lat od swojego męża, kiedyś może i była piękna ale teraz już jej świetność dawno przeminęła a on przy niej nadal i już ponad 20 lat tak jest. Nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takich nie znam, ale znam na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam ostatnio! siedzę sobie ładnie na ławce na deptaku i koło sklepu stoi taki chłopaczek, ok 20-23 lata, ciemna karnacja, ładnie ubrany, szczupły, fajne ciasteczko w sumie... no ale czeka dalej, ja się na niego patrzę, a tu co? wychodzi dziewczyna ze sklepu... GRUBA BROMBA, KURWA NOGĘ MIAŁA JEDNĄ JAK JA CAŁA I CO ROBIĄ? ONA SIE DO NIEGO PRZYTULA I SIE CAŁUJĄ. POTEM IDĄ ZA RĘKĘ. tak mnie zniesmaczyło to, że drożdżówkę którą sobie jadłam oddałam gołębiom ;) Ale jak widać można? można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę znać taki przypadek jeśli chłopak, który mi się podoba mnie zechce. Szansa jak jeden do miliona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektorzy moze lubia grubsze, a przeciez to nie czyni kobiety brzydkiej, widze ladne i zadbane grubaski, ktore maja powodzenie, znam jednego goscia, ktorego kazda dziewczyna po kolei to grubaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam 1 taki przypadek. Ona brzydka, gruba z płaskimi, obwisłymi cyckami w kształcie trójkąta. Miała wielką mordę i malutkie jak rodzynki oczy. On przystojny, dobrze zbudowany. Po paru latach bycia z nią zbrzydł okrutnie. Twarz mu się wyciągnęła, oczy zrobiły się wyłupiaste, a włosy bardzo przerzedziły. Brzuch mu urósł i wyrosły trójkątne cycki. Jaki z tego morał? Kto z kim przestaje takim się staje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pewnie uklad, np. ona ma mieszkanie albo jest bogata wiec dlatego facet z taką jest; choc czasem to fetysz, ktos lubi grube dziewczyny; albo facet ma jakies kompleksy kimo ze dobrze wyglada, bo w milosc to ja nie wierze sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam 2 takie pary. nie wnikam dlaczego oni z nimi są, bo pewnie i tak nie zrozumiem. a może to miłość? :) ludzie zawsze będą gadali. jak jest z ładną to krzyczą ze faceci są płytcy, że patrzą tylko na wygląd. jak jest z brzydką, to też źle. ludzie ogarnijcie się! każdy ma prawo do własnego wyboru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak znam takie, jesli dziewczyna ma kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei znam przypadek małżeństwa pięknej dziewczyny z bardzo nieatrakcyjnym, brzydkim, wręcz zaskakująco nieurodziwym mężczyzną. Znam go z lat szkoły, od zawsze był taki brzydki, myślałam zawsze że coś z nim "nie tak", zawsze po szkole chodził do domu, nie dążył do relacji z innymi i raczej wzajemna to była niechęć. Po latach poznałam fajną kobietę, nasze dzieci razem się uczą. Przeżyłam szok kiedy okazało się, że to jego żona. Jest na prawdę bardzo ładną, atrakcyjną kobietą. Niby "najważniejsze jest niewidoczne dla oczu", ale nie mogę wyjść z szoku do dziś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×