Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewelina_94

20 kg mniej CZAS START

Polecane posty

Witam. Czy są tu kobiety które tak jak ja chcą zacząć walkę o swoją sylwetkę??? Fajnie było by razem móc dążyć do Celu i wspierać się nawzajem. Więc Serdecznie zapraszam do Topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda wlkp 1977
167cm 71kg. Zdesperowana. Zdeterminowana. Mogę soe przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
162 i 62 kg, bardzo bym chciała chociaż 10 zgubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda Wlkp 1977 pewnie że możesz Coś o mnie 82,4 kg przy wzroście 164 cm. W lutym urodziłam 2 dziecko i jestem przerażona swoją wagą. Dzisiaj po raz pierwszy zaczynam ćwiczenia z Ewką Chodakowską mam nadzieję że wytrwam bo nalezę do tych które nie lubią ćwiczyć ale niestety sylwetka i waga same się nie zrobią. Magda a ty co zamierzasz robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się po pierwszym treningu z Chodakowską "Sukces" i szczerze mówiąc jest MASAKRA moja kondycja to jakaś porażka, ledwo co zrobiłam rozgrzewkę nie mówiąc o reszcie. Jestem sobą MEGA rozczarowana :-( Wiedziałam że jak na pierwszy raz kokosów nie będzie ale nie myślałam że będzie tak ciężko.... Przyznam że całego treningu nie zrobiłam mam nadzieję że co trening będzie lepiej... Nie poddam się i zawalczę o swoje Lepsze JA !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny wyczerpujący trening za mną. Dziś zrobiłam dwa, po południu"BIKINI" i wieczorem "SUKCES" poranny trening nie poszedł za dobrze gdyż udało mi się zrobić 5 min rozgrzewki i 7 minut 1 treningu. Za to wieczorny nie powiem że był rewelacją ale z TRUDEM i potem na czole wytrwałam 15 min (uda i pośladki) oraz 15 (brzuch i dolny grzbiet).... Jutro pewnie Czekaja mnie OGROMNE zakwasy ale co tam DAM RADĘ !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×