Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
piokow

Gdzie kupować tanie markowe ubrania

Polecane posty

Byłem dzisiaj w sklepie i chciałem sobie kupić porządne, markowe spodnie. No ALE totalnie zabiły mnie ceny, bo co jak co, ale 300 zł za parę spodni nie dam, nawet gdyby były uszyte z jedwabi…... Wiecie może czy da się gdzieś ogarnąć markowe ubrania? zamówić przez internet? Kwestia ceny jest oczywiście bardzo ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz szukać w sklepach końcówek kolekcji, one są zazwyczaj dużo tańsze. Największa przecena na jaką trafiłam to była ok. 60%, więc się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZAPRASZAMY NA KONKURS Gabriella wpadła do wehikułu czasu i przeniosła się… do lat 90! Z tej okazji organizujemy konkurs, w którym prosimy Was o pokazanie nam swoich stylizacji w tamtym stylu! Polub nasz fanpage , wejdź do aplikacji i pokaż nam swoje zdjęcie ze stylizacją w stylu lat '90 ! Zapraszamy do zabawy ! Nagrody: I miejsce: Skuter Pozostałe nagrody: pięć stylowych rowerów, 10 voucherów do SPA, 10 zestawów rajstop Gabriella. Konkurs trwa do 30 kwietnia 2016 roku. Więcej informacji na stronie: https://click-apps.pl/apps/clickframe/130719_ click_contest2.0/page/content/34633/pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam outlety. Dużo ludzi zauważyłam, że źle je kojarzy, a tam wcale nie muszą być rzeczy używane. Z takich internetowych mogę polecić royalshop. Sama go sprawdziłam, więc potwierdzę, zamawiaj bez obaw. Wszystko co sprzedają jest oryginalne, ubrania mają metki producenta. PS. A ta informacja o konkursie co wnosi do dyskusji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam pochodzic po...szmateksach. Zdziwisz sie co tam mozna znalezc czasem za...99 groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@do gość - szmateks to szmateks, a jak kupisz nowe to wiesz przynajmniej, że w tym pochodzisz @do piokow - Spoko https://sklep.royal-shop.pl/ Sprzedawcy są uczciwi i fachowo podchodzą do każdej transakcji.. Zawsze dostaję dokładnie to, co zamawiam. Nigdy nie było żadnych jaj, że paczka nie doszła itd. Siostra mi poleciła ten sklep, pod Poznaniem mają siedzibę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, fajny ten outlet. Nie wiedziałam, że są takie sklepy w sieci nawet. Przygarnęłabym parę t-shirtów muszę przyznać :D Jak tu teraz męża namówić na kolejne zakupy ubraniowe? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeżdżę z Łodzi do Rzgowa do outletu Duży wybór i tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy chyba nie wiecie co to outlet... Tam nie ma rzeczy używanych, są nowe tylko z poprzednich sezonów... Taka jakby wyprzedaż, ale wcale nie jakoś mega tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Answear zamawiam np. bieliznę z tych droższych marek, ale suma summarum tanio u nichniestety nie jest. Co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pomoc dziewczyny! Outlet royalshop to chyba dobry pomysł. Ogarnę tam ten sklep, bo ceny są serio niższe niż nawet na przecenach w normalnych sieciówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam factory, szczegolnie to we wroclawiu ;) trafilam na mase perełek, dostalam tez ostatnio ksiazke z kuponami i chyba musze sie wybrac na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szmateksach sa czesto rzeczy nowe,z metkami. Wystarczy poszukac i mozna chodzic w nich tak dlugo jak gdyby byly kupione w "normalnym" sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaglądam czasami na www.yellow-giraffe.pl mają tam fajne repliki znanych marek i to w super cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie factory, maja markowe ubrania, czesto robia promocje. ostatnio byly nawet jakies akcje ze stylistami warsztaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją perełką wyłowioną w morza sklepów internetowych jest https://thecovershop.pl/. Mają unikalne i ciekawe fasony, a przy tym przystępne ceny. I nieważne, czy zrobisz zamówienie za 40 zl czy za 300- zawsze wysyłają za darmo. Polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedrogie i bardzo ładne ubrania znalazłam w http://ifriko.pl/ . To świetny sklep, jestem bardzo zadowolona z ich oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka0
Markowe ubrania po atrakcyjnej cenie znajdziesz tutaj https://www.nico.it/pl Wiem bo sama tak co jakiś czas kupuję, a teraz muszę szukać kurtki na zimę i przymierzam się do kolejnych zakupów u nich. Ich ubrania nie niszczą się , masz tam takie marki jak Bugatti,Cardin czy Triumph.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borrrka
no ja kupowałam ostatnio markowe ciuszki w Nico koło Poznania. i szczerze mówiąc wybór i jakość i marki przyprawiały mnie o oczopląs:) nie wiedziałam na co się zdecydować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja przyznam że najczęściej zamawiam odzież oraz bieliznę w sklepach internetowych, mogę nawet polecić adres e-zmyslowabielizna.pl mają bardzo szeroki wybór i wysoką jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najłatwiej przez internet, na promocjach lub tk maxx chociaż w tym ostatnim jest ciężko bo mają pojedyncze sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katerina16
Witaj! Znasz taki serwis jak CoZaCena-http://www.cozacena.pl ? To porównywarka cenowa. Polecam Ci serdecznie. Znajdziesz tam wszystko, każdy rodzaj ubrania- płaszcze, sukienki, spódnice, koszule. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milima
a to można z pewnością kupić w Nico. szkoda tylko ze ten sklep multibrandowy jest tylko pod Krakowem i pod Poznaniem...przydałby sie jeszcze w paru innych miejscach..bo na prawde zakupy tam to świetna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Espadryle Valentino kupowałam w formie repliki przez stronę www.dobre-repliki.pl i co do jakości to nie mam się do czego przyczepić. To jest kolejny sklep gdzie zamawiałam replikę i pierwszy raz jestem zadowolona z wyglądu, z uszycia, materiału i w ogóle obsługi. Krótki czas oczekiwania, towar dostarczany z Chin, gdzie mieszka kobieta która cały sklep w ogóle prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina 1980
Ja tez polecam www.dobre-repliki.pl sklep istnieje już ponad 5 lat i ponad 5 lat kupuje u Nadii. Z ręka na sercu mówię ze do jakości nigdy nie mam zastrzeżeń, dziewczyna wie jak prowadzić biznes, ogromne ukłony w jej kierunku. Teraz promocja letnia, żal nie skorzystać. Jedyny minus to trzeba czekac za paczka 7-12 dni ale wysyłkę maja na cały swiat darmowa . Ja jestem zadowolona i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dashroom
Zapraszam do mojego butikuwww.dashroom.pl znane marki m.in. Tommy Hilfinger, Calvin Klein, Armani Jeans, Liu Jo, By o la la, Wiya Imperial i wiele innych, konkurencyjne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×