Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyna okłamała mnie, że jest dziewicą

Polecane posty

Gość gość

Poznałem ją w październiku, od stycznia jestesmy razem, petting uprawiamy marca, a niedawno mieliśmy pierwszy seks. Czyli bardzo szybko. Szybciej niż myślałem. Inicjatywy do wszystkich czynnosci seksualnych wychodziły z jej strony. Mówiła mi, że jest dziewicą, że miała 2 chłopaków, ale nic nie było. Czytałem nt. pierwszego razu i dlatego nie byłem zdziwiony jak nie było, żadnej krwi i bólu. Ja nie wyczułem nic dziwnego, bo był to mój pierwszy raz. Po 3 kolejnych razach powiedziała mi, że nie była dziewicą. Czemu mnie okłamała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie za pierwszym razem też nie było krwi ani bólu.. może okłamała Cię, bo znała Twoje poglądy. Jednak mimo to nie stroniłeś od sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy wiedzieć?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIEWICO TO W PRZEDSZKOLU ZNAJDZIESZ IDIOTO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od niej powinieneś domagać się odpowiedzi, nie od nas. Wiedziała, że byłeś prawiczkiem? Może myślała, że się przestraszysz, że jest doświadczona, nie chciała, żebyś się spinał. Może myślała, że uznasz, że jest łatwa. Ale to tylko moje domysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedziała, że jestem prawiczkiem. Wydaje mi się, że nie chciała, żebym pomyślał, że jest łatwa. Nie chciała mi powiedzieć czemu mnie okłamała, dlatego pytam o potencjalne przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóz, bo wiedziała ze jak powie prawde to sie popłaczesz , załamiesz, popłaczesz, a potem od niej uciekniesz bo bedziesz się porównania , a potem jeszcze raz popłaczesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×